Polecane posty

Witam mam problem z rewersem w Same na początku rewers wyskakiwał tylko na wstecznym biegu tzn cofając po równej drodze nic sie nie działo a jesli tylko byl jakis kamień czy cos to szarpło ciagnikiem i bieg wyskakiwał :( teraz dzieje mi sie to również przy jezdzie do przodu GDY PRZYTRZYMAM MOCNIEJ DZWIGNIE TO NIC NIE WYSKAKUJE. Moze miał ktos z was taki problem i pomoze co zrobic?

Edytowano przez JasiekAgriculture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

Mi w Grand prix wyskakuje jedynka jak szarpie na nierówności ach do przód tyłu ale olałem temat jak rozwiarzesz problem to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey38    18

U mnie w MF 8160 był identyczny problem po rozebraniu skrzyni okazało się że były wytarte widełki rewersu. Wjechaly nowe widełki i problem z głowy😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leecooper    0

Kolego też mam same i też wyskakiwal mi rewers po rozebraniu okazało się że widełki do wymiany i synchronizator rewersu koszt 5-6 tyś :/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczak23    0
Dnia 5.04.2019 o 22:13, leecooper napisał:

Kolego też mam same i też wyskakiwal mi rewers po rozebraniu okazało się że widełki do wymiany i synchronizator rewersu koszt 5-6 tyś :/

 

Witam 

Czy całą skrzynie trzeba demontować?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

ja już mam zrobione wszystkie synchronizatory wymienione jedna choinka tzn wałek z zębatkami bo się odkręcił i latał uszkodził tryb plus kupę innych części skrzynia musiała być wyjęta wyszło mnie to 25tys za czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damiex90
      Witam, ostatnio ułamała mi się taka dźwigienka przy rewersie w ciągniku same explorer. Pytanie brzmi jak to coś na zdjęciu może się nazywać albo jakiś numer katalogowy..
      1.xps
    • Przez Rafał11
      W moim Same nie da się wrzucić rewersu do przodu do tyłu wchodzi lekko a to przodu się nie da dokładnie jest tak tak samo z wajchą co się zmienia zakres biegów. Czym to może być spowodowane??
    • Przez suffeks
      jazda na zającu bieg mi zaczął wyskakiwać ciągle, nie ważne czy przyspiesza czy zwalnia. wyskoczy na N i podczas jazdy wrzucę na bieg do przodu i jedzie i znowu za jakiś czas wyskoczy 
      poziom oleju dobry, nie ważne czy ciepły czy zimny 
      pomysły? 
    • Przez Rilock
      Posiadam problem z ciągnikiem marki Deutz-fahr Agrotron 90, przy rozgrzanym ciągniku gdy chcę cofnąć rozłącza rewers aczkolwiek nie wyświetla błędu tylko wydaje sygnał dźwiękowy. Po kilku próbach udaje się cofnąć. Prosił bym o jakąś podpowiedź co z tym zrobić.
    • Przez Nasters
      Witam  mam problem Lamborghini 1060 otóż do 1 tys obrotów z odmy leci delikatnie biały dymek lecz pod za dużym ciśnieniem po zwiększeniu obtotów z odmy zaczyna kapać olej czym większe obroty więcej oleju ?? ktoś może już to przerabiał ?? uszczelka ?? pierścienie ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj