Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agnieszka20    10

Czy ktoś wie gdzie włącza się przednie światła w New Holland T5 ?? (Chodzi mi o te na masce), będę wdzięczna za odpowiedzi;)

40014925_328793440998988_7655882499083468800_n.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

Zawsze przyciskiem.


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka20    10

Już wiem jak włączyć  i to że są w kabinie też wiem, więc darujcie sobie swoje denne komentarze i nie przypominam sobie bym była pana koleżanką...jeśli coś nie pasuje to proszę nie wchodzić na mój profil panie z gołym zadem który właśnie wertujesz moje zdjęcia, nie podoba się to nie właź 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to męża pytaj , a nie obcych Panów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

@Agnieszka20 Czasem lepiej takich pytań konkretnych nie zadawać publicznie...polecieć po galerii i spytać na pw kogoś kto ma taki traktor czy coś z czym się ma problem....Więcej tu takich co cię wyśmieją niż pomogą ;)

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka20    10
1 minutę temu, Ansja napisał:

@Agnieszka20 Czasem lepiej takich pytań konkretnych nie zadawać publicznie...polecieć po galerii i spytać na pw kogoś kto ma taki traktor czy coś z czym się ma problem....Więcej tu takich co cię wyśmieją niż pomogą ;)

Śmieją się bo sami się nie znają ,no ale...dogryźć trzeba....wiadomo Polaczki cebulaczki odezwać się zawsze muszą ;) Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Świetnie oby tak dalej.... Komentarze poniżej mułu,wiadomo jak dama pyta to trzeba wyrozumiałości może dopiero pierwszy raz ma do czynienia z ciągnikiem,tylko pokazujecie swój poziom oraz psujecie opinie na tego forum.

Edytowano przez Adi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2652

poziom jak poziom,ale skoro nie wie ktoś takich rzeczy to znaczy że niema z tym sprzętem doczynienia,to lepiej się spytać kogoś kto ma w realu a nie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka20    10
1 minutę temu, Adi96 napisał:

Świetnie oby tak dalej.... Komentarze poniżej mułu,wiadomo jak dama pyta to trzeba wyrozumiałości może dopiero pierwszy raz ma do czynienia z ciągnikiem,tylko pokazujecie swój poziom oraz psujecie opinie na temat tego forum.

Ok nie ma problemu już znalazłam, bo wcześniej tylko te wysoko na kabinie sie włączały, ale widzę, że faceci też pytają o tematy związane ze światlami,..no ale cóż baba to trzeba jej dokopać nie ? zastanawiam się czy poza komputerem też co niektórzy są tacy ''inteligentni'' a może stać tylko na tyle by z gęby d*pę zrobić na profilowym

1 minutę temu, mickas092 napisał:

manetka przy kierownicy podobnie jak w samochodzie chyba przekręcało sie do przodu. 

 

tak manetką  przełączyć , Dziekuję;)

6 minut temu, jonek98 napisał:

poziom jak poziom,ale skoro nie wie ktoś takich rzeczy to znaczy że niema z tym sprzętem doczynienia,to lepiej się spytać kogoś kto ma w realu a nie w necie

ok nie przeżywajcie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aj te Baby . Gdyby na pytanie padła tylko prosta odpowiedź , to było by już po rozmowie . A tak proszę , jaka piękna i pouczająca konwersacja wywiązała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Agnieszka chłop ma zawsze rację nawet gdy jej nie ma 😀

Zetorki tylko ta dyskusja doprowadziła dziewczynę do szału lekkiego :$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8076

Chłopaki chcieli pokonwersować i żartować a ona zaraz z z pazurkami . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Bardzo dobrze, że drapieżnie nie da się wam 😂 

@PRIMO chłopaki to sobie czasem za dużo wyobrażają ;)

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka20    10
3 minuty temu, PRIMO napisał:

Widocznie jeszcze nie oswojona 😎

rozumiem,że chcesz mnie oswoić....he no spróbuj może kiedys ci sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

Chłopaki chcieli pokonwersować i żartować a ona zaraz z z pazurkami . 

O to jeszcze dłuuugo męża nie znajdzie.  :) Chłopaki zazwyczaj nie lubią poskramiać złośnice.    :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mariuszsz1lez
      Witam mam problem z moim mf3070 kupiłem go przed żniwami z czołówką do wożenia słomy pracował elegancko zrobił przeszło 100mtg od jakiegoś tygodnia gdy włączę światła mijania lub drogowe zaczyna palić się kontrolka od czujnika przepływu oleju hydraulicznego i jest wielki zgrzyt w skrzyni tak jakby przechodził na żółwia a jak cofam blokuje skrzynie.nadmieniam że bez włączonych świateł jest wszystko jeśli ktoś może pomóc proszę o wiadomość mariuszsz1lez&o2.pl
      z góry dzięki
    • Przez agrofan98
      Witam. 
      Posiadam Ariona 620 z 2012 roku, interesuje mnie gdzie jest wyprowadzone światło przeciwmgielne, mianowicie sprawdzałem w instrukcji, i nie ma żadnego przycisku ani włącznika, natomiast sprawdzałem gniazdo ciągnika i kabel który odpowiada za przeciwmgielne w przyczepie jest podpięty, sprawdzałem również miernikiem i wszystkie światła są, a przeciwmgielnych nie ma...Interesuje mnie to ponieważ chcę zrobić światła cofania w przyczepie i nie mam innego pomysłu gdzie je podpiąć
    • Przez Patryczek96
      Potrzebuję takiego panelu, jak na zdj do ciągnik MF 3060, nigdzie nie mogę znaleźć, są może takie uniwersalne, bo chcę taki założyć, a może ktoś mógłby wykonać taki na zamówienie z włącznikami?

    • Przez JohnDeere6610
      Witam. Potrzebuje informacji na temat błędu DSM 523533.10(widocznego na zdjęciu). Problem w tym że ciągnik po właczeniu świateł załącza zapłon bez przekręconego kluczyka, załącząją się zegary i CommandCenter, dodatkowo nie ma świateł krótkich, tylko długie(przełączając krótkie/długie nic się nie zmienia, cały czas pokazuje niebieską kontrolke na zegarach).
      Polska instrukcja tłumaczy to jako: 
      Układ elektryczny
      Zablokowany przycisk na module przełączającym.
      Czy spotkał się ktoś z podobnym problemem, lub jest w stanie pomóc ?
       
       

    • Przez matiz955
      Mam problem z elektryką, w JD 5720 wersji ekonomicznej, otuż nie mam żadnych świateł, nawiewu i radia, nie wiem co jest przyczyną.
      Nowy włącznik świateł nic nie dał.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj