Skocz do zawartości

Zdjęcie

C385 Problem

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Dzikizetor

Dzikizetor

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 93 postów

Napisany 14 czerwiec 2016 - 22:17

C385 Problem sprawdź prowadnice zaworów moze to jest winowajca

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C385 Problem Dzisiaj, 09:54
  •  

#22 Share asasinator666

asasinator666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe...

Napisany 14 czerwiec 2016 - 22:52

C385 Problem

Jeśli to nie ropa to olej może dopływać z góry- zaworami albo dołem- pierścieniami. Zawory wykluczyłeś to najwyżej dół zostaje. Progi ma cylindrach są? Duże przedmuchy z odmy?

#23 Share rygii1234

rygii1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 15 czerwiec 2016 - 07:42

C385 Problem Z odmy leci delikatny dymek progi to chodzi o wytarcie tak ? To nie byly powycierane

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share bears

bears

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 15 czerwiec 2016 - 15:47

C385 Problem

wydaje mi się że masz przedmuchy skoro odma idzie dymek ,chyba musisz zmienić pierscienie lub kupić zestaw naprawczy tłoki ,tuleje itp.Jest to dodatkowy koszt ale zrobisz i bedziesz miał lata,bo cisnienie pewnie trzyma to nie musisz wału ruszac.

Nie znasz się to się nie udzielaj bo wypisujesz takie głupoty że przykro nawet to czytać. Ten "dymek" jak to nazywasz nawet na silniku po remoncie będzie występował bo pierścienie nigdy nie uszczelnią całkowicie chodź by nie wiem jakiej były firmy.

Co do autora to najpierw należy ustalić czy ginie olej czy paliwo, dopiero później będzie można cokolwiek powiedzieć.

#25 Share jack80

jack80

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 15 czerwiec 2016 - 16:31

C385 Problem

Nie znasz się to się nie udzielaj bo wypisujesz takie głupoty że przykro nawet to czytać. Ten "dymek" jak to nazywasz nawet na silniku po remoncie będzie występował bo pierścienie nigdy nie uszczelnią całkowicie chodź by nie wiem jakiej były firmy.

Co do autora to najpierw należy ustalić czy ginie olej czy paliwo, dopiero później będzie można cokolwiek powiedzieć.

słuchaj bears ,posiadam c 385 i póki co u mnie nie widać nawet dymka tam gdzie odma ,jeżeli będą duże przedmuchy w cylindrach  to będzie dymem waliło z odmy ,a widze że ty to chyba wszech wiedzacy jesteś ,i wyjaśnie tobie że jeśli by to była lekka para to ok jest w porzadku ,ale jesli dymem wali to są przedmuchy na cylindrach.

Edytowany przez jack80, 15 czerwiec 2016 - 16:56.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share rygii1234

rygii1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 16 czerwiec 2016 - 09:44