Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki Ursus na 7ha

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1712 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 10:49

Jaki Ursus na 7ha nie no 3 traktory na 7 ha i mówią ze na wsi źle w d.. pach się przewraca jeszcze tylko do produkcji roślinne rozumiał bym jak by była hodowla bydła. sprzedaj zabytek c328 teraz są w cenie zabytki i kup wąskie opony do mf a resztę doluz i kup jakiegoś MTZ lub coś innego 4X4 żeby mialo 80-90KM
ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki Ursus na 7ha Dzisiaj, 03:38
  •  

#22 Share MarcinWiniarski

MarcinWiniarski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, turystyka, rekreacja, dziewczyny, sport, militaria

Napisany 30 marzec 2016 - 11:27

Jaki Ursus na 7ha Mi się nowa 60tka podoba albo Zetor Major 80 ale na taki areał to Za
drogi ciągnik
Na młodego rolnika to nie da rady bo chyba za mały areał

#23 Share KamilBugdol

KamilBugdol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 13:41

Jaki Ursus na 7ha areał słyszałem ze nie jest taki ważny tam i tak sie punkty licza jakie ci przydzielaja duzo ma znaczenie jak ta gospodarka jest długo bo ci co maja nowa to nie ma co liczyć na bank

#24 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 30 marzec 2016 - 14:12

Jaki Ursus na 7ha

Na młodego rolnika musi być średnia wojewódzka w tym swojej ziemi musisz mieć co najmniej 70 % tego areału 30 % może być w dzierżawie 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2131 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 16:52

Jaki Ursus na 7ha

Średnia w lubelskim to 7,58 ha. Dobierz trochę dzierżawy aby było ok 10 ha i składaj wniosek. Tylko czy Ty w ogóle jesteś rolnikiem?

#26 Share MarcinWiniarski

MarcinWiniarski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, turystyka, rekreacja, dziewczyny, sport, militaria

Napisany 30 marzec 2016 - 18:07

Jaki Ursus na 7ha Tzn ja tak pytam bo jak się warunki nie zmienią ot tak to spróbuję się z ojcem dogadać co do gospodarstwa bo w tym roku kończę 18 lat a tatuś chce by podreperować trochę gospodarstwo przez moją osobę :D
Gospodarujemy tradycyjnie ale według mnie to takie trochę puszczanie pieniędzy w błoto. Co prawda mamy zaplecze w mięsie jajach mleku różnych warzywach i owocach ale takie gospodarzenie to nie gospodarzenie, lepiej się na coś nastawić i mieć z tego większy zarobek :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share TheWlkpTeam

TheWlkpTeam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 07:59

Jaki Ursus na 7ha

Jak dla mnie najlepiej wybierz Zetora 7211 albo Mtz-82 :) Nie będziesz zawiedziony komfort odrazu lepszy ciszej i wygodniej a w rusku masz wysoką kabine i wysoko siedzisz więc masz dużą widoczność :) Chyba że chcesz poeksperymentować i kupić Case'a 5140 :D

Dodaj odpowiedź