m11031993

Sipma Antek RN 610 czy Rauch MDS 17.1

Polecane posty

m11031993    3

Witam zastanawiam się nad wyborem rozsiewacza czy ktoś jest w stanie przybliżyć mi. który wybrać. za sipma przemawia cena ale rauch znowu ma jeden kosz. zasypowy proszę o opinie i porady pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same110    72

Co za pytanie mam Raucha mds 700 i nie żałuję żadnych pieniędzy wydanych na niego. Ma jeden kosz dzięki czemu nie trzeba się martwić żeby dobrze podzielić nawóz.na przegrody.Wsypujemy i siejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

ja też mam raucha i teraz nie wiem czy bym go kupił. 

strasznie gnije, i pękł plastik od doły, ten co pracują w nim zasuwy, a kosztuje ładnych parę stów. 

na plus to niskie wsypywanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

W aukcjach na olx czy allegro też to widać - że korozja i Raucha nie omija (inne marki zagraniczne zresztą też). Wiele egzemplarzy jest też odmalowanych. Z pewnością nie bez powodu.

Na pewno nie są to złe maszyny, ale cena maszyn zagranicznych jest zawsze z górnej półki. Z uśmiechem czytam posty jak niektórzy piszą o tej przepaści między prostymi maszynami - krajowymi a zagranicznymi. Chociaż i dealerzy z pewnością działają na forach.

 

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ceston
      Witam jakie opinie o tym rozsiewaczu i jak dostepnosc czesci? rocznik 2010
       
    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez ceston
      Witam proszę o opinię na temat tego rozsiewacza i dostępność części rocznik 1999
    • Przez ARTURO04
      Witam potrzebuje pomocy może ktoś pomoże, poleci kogoś, a mianowicie problem dotyczy rozsiewacza a konkretnie wydaje mi się, że sterownik coś szwankuje konkretnie po kilku kalibracjach zaczyna zaniżać dawkę nawozu trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i kilka kolejnych kalibracji można wykonać i znowu robię próbę na 300kg i tyle w próbie wychodzi a już na polu ok.180 kg i na nowo do ustawień fabrycznych... Może ktoś miał podobny przypadek rozsiewacz kverneland ds-ew bez wagi z czujnikiem na koło zdjęcia sterownika  


    • Przez kingway
      Witam , czy są tutaj posiadacze rozsiewacza do nawozu Amazone ZA M 1501 ??? Czy polecacie i na co zwrócić uwagę ??? Mam na oku taki no moim zdaniem full wypas no polskie menu,komputer Amatron +,limiter,osłony przeciwblotne,plandeka nadstawka L1000,czujnik prędkości,tarcze 24 -36 m.  i cena trochę też duża ponad 30 tys.  Na co zwrócić uwagę przy zakupie ?  A może polecacie coś innego ?? Co oznacza ten czujnik prędkości ?? To oznacza , że jaką prędkością będę rozsiewał to on mi sam dawkę poda ? Sorry za te pytania , ale nigdy nie miałem z takim do czynienia rozsiewaczem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj