Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wysoka opłacalność

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Karolano

Karolano

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 04 grudzień 2015 - 23:20

Wysoka opłacalność Mieszkam prowadzę interesy w jednym z małych afrykańskich krajów. Mam możliwość otwarcia fermy i gwarancję zbytu na brojlery. Ze względu na specyfikę tego rynku bardzo wysoka opłacalność. Ziemia 10 razy tańsza zbudowanie kurnika według miejscowych zasad tez około 10 razy taniej niż u nas koszty prąd podobna cena jak u nas pracownik od 300 do 500 zł miesięcznie średnia roczna temperatura w dzień około 30C .Możliwości odbioru do 50000 sztuk. A teraz najważniejsze cena żywca około 7.50 . Poważnie zainteresowanych zapraszam do rozmowy , zartownisiom i niedowiarkom z góry dziękuję. Oferta jak najbardziej poważna. Pozdrawiam z gorącej Afryki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wysoka opłacalność Dzisiaj, 17:17
  •  

#2 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1057 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 05 grudzień 2015 - 08:05

Wysoka opłacalność

cena na brojlery mówisz 7.5...to u nas po 3.5...pomysł nie głupi..akurat ja nie chodowałem nigdy blojrerow...niby gdzie miał by isc ten zywiec??

#3 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki

Napisany 05 grudzień 2015 - 08:19

Wysoka opłacalność

to ile tam bydlo musi kosztować

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 05 grudzień 2015 - 08:41

Wysoka opłacalność

żona kosztuje 3 krowy także sam sobie odpowiedz ;)

#5 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki

Napisany 05 grudzień 2015 - 08:56

Wysoka opłacalność

czyli bezcenne he he

#6 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1371 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 08:57

Wysoka opłacalność

Podaj nr. konta to prześle kasę na ten biznes . :ph34r:

ZETOR TEAM

#7 Share Karolano

Karolano

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 10:00

Wysoka opłacalność Panowie napisałem jasno ze wasze uwagi malkontentow mnie nie interesują i dziękuję za wasze cenne wypowiedzi. Napisałem ze jest to specyficzny rynek i z tego wynika cena. Nie znacie afryki nie rozumiecie jej więc się nie wypowiadajcie . Chętnych do merytorycznej dyskusji zapraszam :)
Panowie napisałem jasno ze wasze uwagi malkontentow mnie nie interesują i dziękuję za wasze cenne wypowiedzi. Napisałem ze jest to specyficzny rynek i z tego wynika cena. Nie znacie afryki nie rozumiecie jej więc się nie wypowiadajcie . Chętnych do merytorycznej dyskusji zapraszam :)

#8 Share rolnik111222

rolnik111222

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 10:20

Wysoka opłacalność

ale jaka Ty chcesz prowadzic dyskusje? masz szanse; widzisz dobry interes to otwieraj ta fermy i zbijaja kokosy placac im po 300zł na miesiac  za robote za nim inni to zrobia za Ciebie, Ty szukasz sponsora czy chcesz sie pochwalic ? Bo wprost tego nie napisales a nie wiem co chcesz osiagnac takim tematem?  gdybys byl tym powaznie zainteresowany to  sa inne watki w tej tematyce gotowe do poczytania i do zadawania pytan..

Pozdro od malkontenta z zimnej Polski

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Karolano

Karolano

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 10:32

Wysoka opłacalność Szukam kogoś kto się na tym zna bo to nie moja branża i chciałby w to zainwestować ze mną . Nie chciałbym wtopić z powodu braku doświadczenia. To tyle

#10 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, diagnostyka, rolnictwo

Napisany 05 grudzień 2015 - 10:41

Wysoka opłacalność

Ja swojego czasu pracowałem na fermie drobiu, głównie nocami bo mam swoje gospodarstwo. I z tego co wiem to przy 30 stopniach to będzie problem bo przy dużych obsadach kurczaki będą się po prostu dusić. Ferma była w suwałkach, więc zimne tereny, ale czasami w lato trzeba było stawiać dodatkowe wentylatory i otwierac wszystkie drzwi i okna i chodzić rozganiać kurczaki żeby nie zbijały się w gromady. A w zimę problem bo zanim samochody dojadą do ubojni to kurczaki zamarzały. A różnica w cenie to nie wiem czy może być taka duża bo załadować statek i wysłać to też by od nas potrafili. Dodatkowo jak afrykan zarobi 300 zł to za co on ma kupić tego kurczaka?

#11 Share Karolano

Karolano

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 10:55

Wysoka opłacalność Pierwsza sprawa tutaj na ferma nie ma okien są tylko siatki . Druga to to że owszem import jest i kurczak z importu jest tańszy ale oni uważają że swój jest lepszy (pisałem specyfika rynku ) po trzecie rozwarstwienie społeczne jest ogromne i kto nie był w takim kraju to trudno mu to zrozumieć

#12 Share Karolano

Karolano

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 11:43

Wysoka opłacalność Tak wygląda kurnik tutaj na 8000 szt.Załączony plik  20151204_120320-1-1.jpg   48,01KB   5 pobrań

#13 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1694 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 14:43

Wysoka opłacalność gdzie jest moderator żeby zamknąć ten temat bezsensu szukasz jelenia z Polski co da ci kase od tego sa banki bierz kredyt i działaj jak jest to taki interes życia to stawiaj kurnikow 20 zatrudnij zeotechnika daj mu 5000$pensji on Ci poprowadzi całą farmę i weź kilku murzynów do ciężkiej pracy i po sprawie i zarabiaj miliony a nie się chwalisz na forum i Ci ktoś pomysł zabierze i nie zarobisz. przy takiej różnicy cenowej już dawno by zawaliła exportowanym kurczakiem mimo specyficznego rynku exportowe kurczaki przepakowali by i przemetkowali na afrykanskie
ZETOR TEAM

#14 Share Karolano

Karolano

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 16:07

Wysoka opłacalność Temat zamykam bo jak widzę nie ma sensu . Pierwsze forum na którym spotkałem się takim hejtem a nie rozmową na temat . Pozdrawiam wszystkich co się miło wypowiedzieli :)

#15 Share kamilrudy

kamilrudy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 19:33

Wysoka opłacalność

A co ty  moderator jesteś!?  Myślisz  że tylko ty wpadłeś na tak wspaniały pomysł i nikt wcześniej by tego nie zrobił? :blink:  Żałosne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share MarcinZetor8011

MarcinZetor8011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo krowy :)
    Historia
    itd.
    itp.
    :)

Napisany 05 grudzień 2015 - 19:54

Wysoka opłacalność Napisz w jakim konkretnie kraju chciał byś topić cudze pieniądze,niech każdy sobie sprawdzi w necie jaka tam jest obecnie sytuacja polityczna... Afryka to nadal dziki kontynent i zbyt duże ryzyko,że wrócisz z siekierą w plecach i bez głowy.
Nie można cie traktować poważnie..