Karolano

Wysoka opłacalność

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Karolano    0

Mieszkam prowadzę interesy w jednym z małych afrykańskich krajów. Mam możliwość otwarcia fermy i gwarancję zbytu na brojlery. Ze względu na specyfikę tego rynku bardzo wysoka opłacalność. Ziemia 10 razy tańsza zbudowanie kurnika według miejscowych zasad tez około 10 razy taniej niż u nas koszty prąd podobna cena jak u nas pracownik od 300 do 500 zł miesięcznie średnia roczna temperatura w dzień około 30C .Możliwości odbioru do 50000 sztuk. A teraz najważniejsze cena żywca około 7.50 . Poważnie zainteresowanych zapraszam do rozmowy , zartownisiom i niedowiarkom z góry dziękuję. Oferta jak najbardziej poważna. Pozdrawiam z gorącej Afryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

cena na brojlery mówisz 7.5...to u nas po 3.5...pomysł nie głupi..akurat ja nie chodowałem nigdy blojrerow...niby gdzie miał by isc ten zywiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to ile tam bydlo musi kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podaj nr. konta to prześle kasę na ten biznes . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolano    0

Panowie napisałem jasno ze wasze uwagi malkontentow mnie nie interesują i dziękuję za wasze cenne wypowiedzi. Napisałem ze jest to specyficzny rynek i z tego wynika cena. Nie znacie afryki nie rozumiecie jej więc się nie wypowiadajcie . Chętnych do merytorycznej dyskusji zapraszam :)
Panowie napisałem jasno ze wasze uwagi malkontentow mnie nie interesują i dziękuję za wasze cenne wypowiedzi. Napisałem ze jest to specyficzny rynek i z tego wynika cena. Nie znacie afryki nie rozumiecie jej więc się nie wypowiadajcie . Chętnych do merytorycznej dyskusji zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jaka Ty chcesz prowadzic dyskusje? masz szanse; widzisz dobry interes to otwieraj ta fermy i zbijaja kokosy placac im po 300zł na miesiac  za robote za nim inni to zrobia za Ciebie, Ty szukasz sponsora czy chcesz sie pochwalic ? Bo wprost tego nie napisales a nie wiem co chcesz osiagnac takim tematem?  gdybys byl tym powaznie zainteresowany to  sa inne watki w tej tematyce gotowe do poczytania i do zadawania pytan..

 

Pozdro od malkontenta z zimnej Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolano    0

Szukam kogoś kto się na tym zna bo to nie moja branża i chciałby w to zainwestować ze mną . Nie chciałbym wtopić z powodu braku doświadczenia. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropsonok    25

Ja swojego czasu pracowałem na fermie drobiu, głównie nocami bo mam swoje gospodarstwo. I z tego co wiem to przy 30 stopniach to będzie problem bo przy dużych obsadach kurczaki będą się po prostu dusić. Ferma była w suwałkach, więc zimne tereny, ale czasami w lato trzeba było stawiać dodatkowe wentylatory i otwierac wszystkie drzwi i okna i chodzić rozganiać kurczaki żeby nie zbijały się w gromady. A w zimę problem bo zanim samochody dojadą do ubojni to kurczaki zamarzały. A różnica w cenie to nie wiem czy może być taka duża bo załadować statek i wysłać to też by od nas potrafili. Dodatkowo jak afrykan zarobi 300 zł to za co on ma kupić tego kurczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolano    0

Pierwsza sprawa tutaj na ferma nie ma okien są tylko siatki . Druga to to że owszem import jest i kurczak z importu jest tańszy ale oni uważają że swój jest lepszy (pisałem specyfika rynku ) po trzecie rozwarstwienie społeczne jest ogromne i kto nie był w takim kraju to trudno mu to zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

gdzie jest moderator żeby zamknąć ten temat bezsensu szukasz jelenia z Polski co da ci kase od tego sa banki bierz kredyt i działaj jak jest to taki interes życia to stawiaj kurnikow 20 zatrudnij zeotechnika daj mu 5000$pensji on Ci poprowadzi całą farmę i weź kilku murzynów do ciężkiej pracy i po sprawie i zarabiaj miliony a nie się chwalisz na forum i Ci ktoś pomysł zabierze i nie zarobisz. przy takiej różnicy cenowej już dawno by zawaliła exportowanym kurczakiem mimo specyficznego rynku exportowe kurczaki przepakowali by i przemetkowali na afrykanskie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolano    0

Temat zamykam bo jak widzę nie ma sensu . Pierwsze forum na którym spotkałem się takim hejtem a nie rozmową na temat . Pozdrawiam wszystkich co się miło wypowiedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilrudy    7

A co ty  moderator jesteś!?  Myślisz  że tylko ty wpadłeś na tak wspaniały pomysł i nikt wcześniej by tego nie zrobił? :blink:  Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz w jakim konkretnie kraju chciał byś topić cudze pieniądze,niech każdy sobie sprawdzi w necie jaka tam jest obecnie sytuacja polityczna... Afryka to nadal dziki kontynent i zbyt duże ryzyko,że wrócisz z siekierą w plecach i bez głowy.
Nie można cie traktować poważnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Staszek720
      Witam
      Chciałbym się zapytać o najlepsze rasy kur niosek
      które znosiłyby jaknajwięcej jaj.
      Obecnie mam 70-80 sztuk kur i ok. 20 jajek dziennie, to według mnie
      jest trochę mało szczególnie w tym okresie. Rasy nieznam którą mam
      ale zawsze kupuje w w okolicach maja kurki-1-dno dniowe.
      Czytam na forum że u niektórych osób , kury się niosą " wspaniale"
      -moje kurki mają jak w "Raju" Lecz nie okazują za bardzo wdzięczności
      -dostają pszenicę,pszenżyto,kukurydzę śrutę, ziemniaki, od wiosny do
      póżnej jesieni mają naokrągło zielonkę; trawę, codziennie świeże pokrzywy
      im dostarczam,a w okresie zimowym suszoną pokrzywę, również mają
      miejsce do biegania, grzebania itp.
      Mam więc prośbę do osób które znają się dobrze na tych sprawach o
      odpowiedż , jakiej rasy szukać ażeby wysyp jaj dziennie był jaknajwiększy
      i jak wogóle karmić taką rasę ( jak z paszą ) i wogóle.
      Zastanawiałem się nad Zielononóżkami ale z tego co czytam to chyba
      muszę zrezygnować.

      Pozdrawiam
    • Przez bagoloset
      Jestem dopiero w 2 klasie gimnazjum ale chciałbym zaplanować sobie do jakiej szkoły iść i co po niej.
      Mam wujka rolnika hoduje on krowę mleczną kury świnię króliki ale to głównie na własny użytek.
      Ma także trochę pola.Bardzo mi się to podoba i też chciałbym zostać rolnikiem z tym że chciałbym na tym zarabiać.
      Moje pytanie jest jak zostać rolnikiem do jakiej szkoły pójść i co po tym.
      Co uprawiać jak założyć gospodarstwo i z czym to się wiąże.
      Proszę was o odpowiedzi.
    • Przez nihistka
      Witam.
      Posiadam stadko kur niosek (ok 600). Dokupiłam młode. Oczywiście są w 2 różnych kurnikach. Kurki są z wolnego wbyiegu. Wczoraj zauważyłam, że pokazały się pasożyty. Są to małe brązowe przypaminające przecinaki, ale posiadają chyba czułki i siadają na ludziach. Myślę, że przyniosły je te młode lub ewentualnie przez wysokie temperatuery ( tak od 2 tygodni jest mega gorąco). I tu pojawia się moje pytanie co z tym zrobić? Jak się pozbyć? Byłam dzisiaj u weterynarza niestety nic nie mieli mogą zamówić na przyszły tydzień, ale coś w rodzaju złap każdą kure i posyp jej pod skrzydłami (przynajmniej tak mi powiedzieli). Szkoda żeby kurki się męczyły, no i na pewno spadnie ilość jaj. Do tego musi to być bezpieczne bo jaja są konsumpcyjne. Pierwszy raz mam taki problem, a może ktoś już przez to przechodził. Z góry dzięki i pozdrawiam
    • Przez mumio
      Czy obowiązkowa jest rejestracja kilku sztuk niosek hodowanych dla własnych potrzeb? Pytanie powiązane z tematem
      http://www.agrofoto....owaniem-w-krus/
      KRUS mówi, że hodowla musi być zarejestrowana i nie wypłaci odszkowania
       
      szukam przepisów, ustaw, artykułów i nic nie mogę znaleźć jedynie tutaj
      http://www.abc.com.p...u-2003-167-1629
      par.42,43 i 44 ale nic o obowiązku rejestracji hodowli
       
      http://www.lex.pl/du-akt/-/akt/dz-u-2007-5-38?refererPlid=68376126
       
      jeżeli macie podstawy prawne to byłbym wdzięczny za pomoc
    • Przez mevido
      Witam
       
       
      Mam zamiar założyć hodowle kur zielononóżek z wolnego wybiegu z 500 sztuk
       
      jakie wymogi musze spełniać jak duży musi być kurnik ile przestrzeni potrzebują na wybieg
       
      jak ze zbytem jajek ile odbiora placi za hurt? gdzie szukać odbiorcy ?
       
      gdzie mam sie zgłosić aby założyć działalność ? prosze o jakies rady lub link gdzie to jest wszystko opisane . pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj