makos2

Problem z błędem Deutz Fahr Agrotron 150

Polecane posty

makos2    1

Witam, mam problem ze swoim niedawno zakupionym ciągnikiem marki Deutz Fahr Agrotron 150 z 99r. mianowicie gdy ciągnik chwile po pracuje wyskakuje błąd który wyrzuca biegi, ciągnik nie gaśnie lecz nie można nim ruszyć. W załączniku dołączam zdjęcie na którym widnieje kod błędu. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć czego dotyczy ten błąd i jak mogę się go pozbyć? Z góry bardzo dziękuje :)   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to błąd od potencjometru od sprzęgła, zdejmij osłony pod kierownicą i zobacz może wtyczka nie łączy.


Elektronika  Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Naprawy Sterowników, Liczników, Modułów, czujników itp

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rudinho11
      Pracowałem w polu i pojawił sie komunikat sprawdź elektryke/elektronike silnika ( w języku niemieckim) szukałem na forach niemieckich i naszych lecz nic nie znalazłem. Moze ktoś miał taki przypadek ? Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez kzt1736
      Witam, co wyświetla zaznaczony wyświetlacz w Deutz-Fahr Agrotron 6.30 tt30tt
    • Przez mateusz7745
      Witam po zimie próbowałem odpalić Deutz fahra agrotrona 4.90 i tutaj powstal problem ciągnik nie może odpalić, psikalem starterem zaczął zalapywac i zapalił klekoczac mocno zaraz zgasł . Dodam że rozkręcałem pompkę paliwowa ta napędzana paskiem i zmieniłem zawór zwrotny na nowy, ciągnik odpowietrzalem i nic to nie daje nie może bez plaka załapać nawet nie zadymi 
    • Przez Kamilc360pL
      Snapchat-1391671675.mp4 Witam mam problem mianowicie zatrzymałem się ciagnikiem wrzuciłem luz wyszedłem z kabiny po ponownym wejściu wbiciu biegu ciągnik nie reaguje. Wszystko inne jest sprawne. Po przelaczeniu rewers na położenie jazdy w tył nic się nie dzieje w przod też. Półbieg został w jednej pozycji i nie przełącza się. Proszę o pomoc i z góry dziękuję 
    • Przez adamkucharski_128298
      witam cieknie mi olej z tylnego podnośnika w deutz fahr 4.50,zuważyłem luz na tulejach i musze je wymienić,powiedzcie proszę jak sie do tego zabrac
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj