makos2

Problem z błędem Deutz Fahr Agrotron 150

Polecane posty

makos2    1

Witam, mam problem ze swoim niedawno zakupionym ciągnikiem marki Deutz Fahr Agrotron 150 z 99r. mianowicie gdy ciągnik chwile po pracuje wyskakuje błąd który wyrzuca biegi, ciągnik nie gaśnie lecz nie można nim ruszyć. W załączniku dołączam zdjęcie na którym widnieje kod błędu. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć czego dotyczy ten błąd i jak mogę się go pozbyć? Z góry bardzo dziękuje :)   

Jest to błąd od potencjometru od sprzęgła, zdejmij osłony pod kierownicą i zobacz może wtyczka nie łączy.

Elektronika  Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Naprawy Sterowników, Liczników, Modułów, czujników itp

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Orzech334
      Witam . Posiadam df
      k90 od dwóch lat .W zeszla zime nie było problemu z ogrzewanie a teraz nie grzeje. Wąz dochodzący do zaworu sterującego przy nagrzewnica jest goracy a nagrzewnica jest zimna. Wiec wymieniłem zawor. Do tego nowy termostat i dalej to samo .... 
      Posiadam panel manualny.
      Prosze o pomoc .Kazda sugestja bedzie pomocna 

• Przez GRPakosz
      NH z silnikiem 6 cilindrowym wolno ssąca. 
    • Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 

• Przez Orzech334
      Witam . 
      Posiadam Deutz Fahra Agrotron K90 okazało sie że padla uszczelka pod glowica, wiec ciągnik pojechał do naprawy. Dzisiaj bylem zobaczyc jak pracuje bo juz go poskladali i ciągnik zaczął kopcic.Glowica po planowaniu .zawory dotarte , nowe wnetrze turbiny.regenerowane byly wtryskiwacze. Dodam ze przed wymiana ciągnik nawet jak był zimny to nawet dymku nie puścił. A teraz kopci na niebiesko....;/ .co moze byc przyczyna ? Zle wyregulowane zawory ? Ciagnika nie odebrałem i nie mam zamiaru płacić ani złotówki póki ciągnik nie przestanie kopcic.Prosze o opinie i pomoc.

• Przez zetor8245
      Czy aby opuścić tylny tuz w Cs 150 zawsze trzeba trzymać dwa guziki na joysticku (ten główny od opuszczania co jest z przodu joysticka i ten z tyłu czarny)? Czy można zrobić tak aby obsługiwać go bez wciskania tego z tyłu ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.