Skocz do zawartości

Zdjęcie

opinia na temat loszek AgroSokołów

35 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jaceko

jaceko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 22 kwiecień 2015 - 21:03

Dzięki za odzew na moje pytanie, znam Danbred bo je mam teraz, tylko że loszki kupiłem od importera prosto z Dani, i to był błąd!!! za miesiąc przyjechał lekarz wojewódzki i kazał je ubić <ściana> a loszki miały być pierwsza klasa... więc je oddałem na ubojnie.... no i te ubite loszki wcale nie chciały wchodzić w ruję ani zastrzyki ani nic je nie mogło zmusić... no i z 50 tak naprawdę oprosiło mi się 20, ale prosiaki od nich pierwsza klasa po 18 żywo urodzony i naprawdę super się odchowują.

Teraz che kupić loszki z Agro Sokołowa- i tak mnie ciekawi jaki oni mają towar?? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
opinia na temat loszek AgroSokołów Dzisiaj, 04:26
  •  

#22 Share janekbender6930P

janekbender6930P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 23 kwiecień 2015 - 11:05

opinia na temat loszek AgroSokołów krótko zwięźle i na temat. loszki z Sokołowa to dobry towar. Często konsultujemy się z lekarzem Sokołowa który też nam bardzo pomógł.

#23 Share Elrond

Elrond

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 23 kwiecień 2015 - 17:36

Nie wiem jak u nich z bioasekuracją po pożarze w Jagodnym. Dużo hodowców woli materiał z ich drugiej fermy z Piecek.

Tych lekarzy to Agro-Sokołów swego czasu sporo zmieniał, nie wiem kto jest teraz dawno u mnie już nie byli.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share janekbender6930P

janekbender6930P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 24 kwiecień 2015 - 06:53

a duży ten pożar był?

#25 Share wl_master

wl_master

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 27 kwiecień 2015 - 09:41

no pożar troche im pocisnał z budynków troche przedawali swego czasu prośnych loch, jeśli chodzi o loszki to jest F1 DanAvl ale to nie jest 100% ten sam co w Danii z SPF RED, ten jest poniekąd troche słabszy.

#26 Share Antoni84

Antoni84

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 27 kwiecień 2015 - 16:39

poszukuje producenta dobrego polskiego warchlaka, jestem z okolic Bełchatów - Piotrków, za miesiąc kupie min 100 szt

#27 Share jaceko

jaceko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 28 kwiecień 2015 - 23:04

niedługo mają mi przywieść loszki z agro-sokołowa :) więc jak będą mi się już "niedługo prosiły" :) to możemy pohandlować:) ja jestem z okolic radomia

#28 Share Agronim

Agronim

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 03 maj 2015 - 21:11

Janekbender6930P przybliż proszę parametry które osiąga twoje stado. Przyda się to do wyrobienia opinii przez każdego wytrawnego hodowcy. Niektórych to i tak to nie przekona ale spróbuj, są tacy co jak się nie oparzą to nie uwierzą że gorące.

Jaceko. Mam pytanie: co to były za loszki że wojewódzki nakazał ich ubój a i tak 20 ocalało? Może to były tuczniki płci żeńskiej a nie loszki hodowlane?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1487 postów

Napisany 04 maj 2015 - 11:33

Ha ha dobre parametry co komu po kogoś wynikach każdy ma inne warunki to i parametry innne a klawiatura wszystko przyjmie na skupie za wybrakowaną lochę 500 zł dostaniesz czy z Sokołowa  czy z Kopydłowa moim zdaniem można dobry materiał kupić znacznie taniej więc poco nabijać kasę duńczykom?

#30 Share Dawidko99

Dawidko99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 04 maj 2015 - 17:57

Jak przedstawia się cena tych loszek? :)

#31 Share janekbender6930P

janekbender6930P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 04 maj 2015 - 20:06

kolego staszek ty ciagle przy swoim, kupiliśmy prawie 50 loszek z certyfikatem polsusa masakra .; )już kiedyś o tym pisalem, co sie z nimi działo, wiec nie krytykuj czyjejś pracy i nie zniechęcaj, ;)

#32 Share Agronim

Agronim

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 05 maj 2015 - 22:12

Staszek, jeżeli ty oceniasz wartość loszki poprzez perspektywę skupu to pozwolisz że nie będę się ustosunkowywał do twoich postów (faktycznie klawiatura wszystko przyjmie).

Janek, nie daj się prosić, tylko tak rzetelnie. Dzięki z góry. 

#33 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1487 postów

Napisany 06 maj 2015 - 09:13

Jak Ci tak zależy poznać Janka wyniki to napisz na PW do niego a nie Duńską propagandę uprawiasz loszki jak loszki   tyle że za inną kasę Janek poco brałeś z certyfikatem trzeba było wziąć bez ale u nas to już nawet piasek do piaskownicy musi mieć certyfikat i zaraz 10 razy droższy  tak wykańczamy naszą hodowlę i głupot nie piszcie że mioty większe bo to nieprawda macie prowizję z firmy za te bajki czy co?

#34 Share janekbender6930P

janekbender6930P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 06 maj 2015 - 16:17

opinia na temat loszek AgroSokołów Dajmy spokój z tym kloceniem się bo te forum nie jest od tego. A co do tego że uprawiam jakąś duńska propagandę to się uspokoj. Możesz tak sobie mówić do ludzi którzy ciągną z zachodu duna.
Agronim wysłałem na priv to co prosiłeS.

Edytowany przez janekbender6930P, 06 maj 2015 - 16:18.

#35 Share Dawidko99

Dawidko99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 06 maj 2015 - 20:23

opinia na temat loszek AgroSokołów Sam mam loszki hodowlane i nie piszcie bajek tylko tak jak jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36 Share jaceko

jaceko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 06 maj 2015 - 20:27

kiedyś dawno temu popełniałem ten wielki błąd i kupowałem prosiaki z Dani lub Holandii :)

ale pewnego ranka stwierdziliśmy że już tego nie będziemy więcej robić i postanowiliśmy kupić loszki wtedy też zastawiałem się nad Agrosokołowem ale handlarz który przywoził mi prosiaki sprzedał mi loszki w cenie promocyjnej prosto z Dani...

no i się zaczęło, przyjechał lekarz:

i okazało się że te loszki pochodziły z partii 2000 loszek które były wiezione na Białoruś ale tamtejsza inspekcja ich nie wpuściła do kraju i nakazała odstawę do Dani ale ten handlarz rozprowadził to wszystko w Polsce (loszka kosztowała mnie 900 zł) 

a w jaki sposób zostały ubite i dalej ocalały:) wtedy miałem tucznika z Dani i Loszki z Dani a lekarzowi do rozliczenia był potrzebny kolczyk:) dalej chyba nie muszę opisywać jak to się działo:)

moim zdaniem zakup loszek z Agrosokołowa nie jest nabijaniem kieszeni Duńczyków bo i tak pieniądze najpierw dostaję Agro tam Polscy pracownicy dostają pensje rząd podatek a to co wypłynie do Dani to grosze.... najgorsze jest kupowanie prosiaków z zagranicy wtedy grom kasy wypływa a nie zostaje......  

Janekbender6930P przybliż proszę parametry które osiąga twoje stado. Przyda się to do wyrobienia opinii przez każdego wytrawnego hodowcy. Niektórych to i tak to nie przekona ale spróbuj, są tacy co jak się nie oparzą to nie uwierzą że gorące.

Jaceko. Mam pytanie: co to były za loszki że wojewódzki nakazał ich ubój a i tak 20 ocalało? Może to były tuczniki płci żeńskiej a nie loszki hodowlane?

Janekbender6930P jak mogę Cię prosić i jeśli możesz to i mi przyślij na PW takie zestawienie parametrów które osiągasz, z góry Dziękuję.