Polecane posty

simson2812    423

beczka zamknięta i założony filtr?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

A masz ssawę do śrutownika ? bo chyba w zestawie z tym śrutownikiem nie ma


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

ale to kosza wiadrem zasypujesz czy może sypie się z silosów?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Sasiad teraz sprzedawal komplet z mieszalnikiem 800 kg jakis zachodni za 2900 to szybko poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

z tym śrutownikiem to może nie być tak prosto wirnik i bijaki musisz dać do wyważenia albo kupić nowe wyważone bo co z tego jak pospawasz jak bez wyważenia żadne łożysko Ci nie wytrzyma paru ton 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

     Metodą prób i błędów naspawywać   włączać i obserwować,a łożyska wahliwe,mniej podatne na wibracje osi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

robi ktoś śrutownikiem bijakowym z silnikiem 5.5 kw-czy za słaby ,bo mam taki zachodni do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    151
40 minut temu, benio1967 napisał:

robi ktoś śrutownikiem bijakowym z silnikiem 5.5 kw-czy za słaby ,bo mam taki zachodni do kupienia.

ja pracowałem ale rewelacji nie ma co prawda idzie, u mnie na sitach 5 350kg owsa schodziło do godziny, a teraz mam 7,5kW bo tamten się spalił i ta sama ilość owsa schodzi w 40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Chore ceny , żeby t25 w lux tańszy był jak pompa do zachodu.

 

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26

koledzy  opinie o handlarzach ze Stawisk kolo Łomzy.kupował ktos tam sprzet 

Edytowano przez kiko80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
7 godzin temu, benio1967 napisał:

robi ktoś śrutownikiem bijakowym z silnikiem 5.5 kw-czy za słaby ,bo mam taki zachodni do kupienia.

Jakiej firmy? Jak przekazywany napęz z silnika?

3 godziny temu, przybyslawice5211 napisał:

Tutaj też podobny i w tej samej okolicy https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-john-deere-6230-nowy-mozliwy-sprzeg-z-przyczepa-18t-cent-osi-CID757-IDqXjQf.html#1fda41017b

Minęło 5 lat i do sprzedania też w okolicy Proszowic widziałem kilka sztuk 5 lat i mało mth i na handel  

Będzie tego teraz coraz więcej, pobrali n aprow teraz prawie bez przebiegu będą chcieli sprzedać i coś zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423
20 godzin temu, szczypka napisał:

z tym śrutownikiem to może nie być tak prosto wirnik i bijaki musisz dać do wyważenia albo kupić nowe wyważone bo co z tego jak pospawasz jak bez wyważenia żadne łożysko Ci nie wytrzyma paru ton 

Może brat by mi wyciął na laserze wszystkie elementy i pospawał bym a ciekawe czy na wyważarkę od kół zajdzie tuleja bo jak by zaszła to podjechał by do warsztatu i naspawał by tutaj gdzie brakuje i powinno być idealnie.  Bo kupić używany za 4tyś też niewiadomo co... a prywatny nowy też jakością pewnie nie jest zabogaty


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

https://www.olx.pl/i2/oferta/przyczepa-barakowoz-woz-drzymaly-platforma-CID757-IDlimDY.html#:e8302d288d

https://www.olx.pl/i2/oferta/przyczepa-platforma-rama-podwozie-CID757-IDmPkXc.html#:da94c97ca4

Zna ktoś może te tereny? Planuje zakup pod lawetę na bele,który sprzęt będzie lepszy? Warto kupić barak i go rozmontować czy ta tańsza wersja samego podwozia spełniłaby zadanie?oczywiście będę nanosił poprawki na ramę odnośnie nośności. A może ktoś wie czy w okolicy Biała Podlaska, Parczew, Włodawa, Radzyń Podlaski jest na sprzedaż takie cudo?

Edytowano przez Belaruss820
Dodanie zapytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423
26 minut temu, soltys48 napisał:

a to co masz pęknięte to jest ruchome?Czy tylko montuje się do tego sito?

to co jest popękane to do tego montuje się sito a to co widać że pękł spaw przy tulei to jest ruchome 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj