Polecane posty

maromar    18

 

szczerze polecałbym coś zachodniego w tych pieniądzach, choć starszego, polski sprzęt co chwila do naprawy, może i drobnostki ale życie utrudniają,

szukaj KRONE round pack, bardzo dobre maszyny, bezawaryjne, sam mam krone i naprawdę przez 10 lat wymienione kilka łożysk w łańcuchu i linka podnoszenia podbieracza, no i cynki podbieracza ale to oczywiste,

30-32 tyś myślę że coś znajdziesz,

np:  https://www.olx.pl/oferta/prasa-krone-round-pack-1250-siatka-sznurek-rotor-130-kr-1260-fortima-CID757-IDjZr1r.html#70c22c3971

 

akurat 50 km ode mnie, od tego samego kupowałem swoją prasę,

Wzruszyłem się :( a tak wogóle może ktoś potrzebuje i go kupi? https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-kombajn-bizona-na-czesci-CID757-IDkl6ci.html#c2eebe0794

 

napisane jak byk "na części"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19451

Takie  ceny  są  w regionie i  tyle .

Buraki  ze  wschodu  płaczą i płacą  :D

 

Nadać  to  sie  nada  , ale żeby  to pociągnąć-  to  trzeba  sporo koni 

U Was zawsze było drożej.........

jeszce kilka lat temu to na potęgę od nas ciągnęli na wschód dosłownie wszystko

 

https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-favorit-510-c-ciagnik-rolniczy-fendt-favorit-510-c-przednia-512-c-turem-mx-4085-ID6yKgBN.html#xtor=SEC-8

faktycznie w tym Damasławku są same lipne maszyny ciagnki i oszukańce co do stanu itp???

jedź a sam się przekonasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Jeśli do mnie na Śląsk przyjeżdża facet spod Rzeszowa, po zwykłą UG3, to znaczy, że faktycznie coś na wschodzie z cenami jest nie ten teges ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie w Małopolsce i na Podkarpaciu maszyny są droższe i jest bardzo mało handlarzy a ceny skupu zboża i innych są najniższe w całej Polsce        

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundza150    6

Panowie tak jak wyzej pisałem ktoś coś wypowie się na temat przyczep z katarzynowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2319

Jeśli do mnie na Śląsk przyjeżdża facet spod Rzeszowa, po zwykłą UG3, to znaczy, że faktycznie coś na wschodzie z cenami jest nie ten teges ^^

Tu masz troche racji i nie bo zalezy jaki region np u mnie ug niektórzy na zlom wywiezli ale sa regiony ze cenia az strach oglądać

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

 

 

 

szczerze polecałbym coś zachodniego w tych pieniądzach, choć starszego, polski sprzęt co chwila do naprawy, może i drobnostki ale życie utrudniają,

szukaj KRONE round pack, bardzo dobre maszyny, bezawaryjne, sam mam krone i naprawdę przez 10 lat wymienione kilka łożysk w łańcuchu i linka podnoszenia podbieracza, no i cynki podbieracza ale to oczywiste,

30-32 tyś myślę że coś znajdziesz,

np:  https://www.olx.pl/o...html#70c22c3971

akurat 50 km ode mnie, od tego samego kupowałem swoją prasę,

 tu jest jeszcze taka sama, wydaje się być bardziej zadbana ,  chętnie przygarnąłbym taką:

https://www.olx.pl/oferta/krone-round-pack-1250-balot-120cm-rotor-siatka-28-500-netto-CID757-IDiCEN3.html

zna ktoś w ogóle tego handlarza i może go polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Te najtańsze proste odpuść sobie. Kup coś tego typu:

http://allegro.pl/cellfast-waz-ogrodowy-smart-ats-1-2-50m-i6017160660.html

Ważne aby był "nie skręcający się". Warto za to dopłacić. Ja akurat mam taki jak w linku podałem i nie żałuje zakupu. Oprócz niego jakiś inny prosty najkrótszy później dokupiłem bo po co lepszy, a potrzebne są 2, a nawet trzy w domu i później żałowałem że nie dałem tych paru zł za lepszy. Ciągle się zagina i tylko się wkurzasz. Nie zwracałem na to uwagi jak nie miałem tego lepszego. W nim puścisz wodę i zawsze go naprostuje i nie ma problemu z zaginaniem. Jedynie w tym roku już na jesieni (3 sezon używania) zauwazyłem że stracił trochę na właściwościach i twardnieje jak jest chłodno na dworze. Na początku był elastyczny w chłodniejsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

wiem bo mam te tanie zielone i się zaginają a to denerwuje strasznie bo woda nie chce lecieć 

dzięki popatrzę w sklepch 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Niby oryginał jednak ryzyko jest. Jedna z podstawowych pasz więc nie warto kupować z niewiadomego źródła. Chyba, że to będzie legalny zakup od firmy to wtedy bedziesz mógł dochodzić swoich praw w razie czego ale małe szanse... 

 

https://www.olx.pl/oferta/new-holland-654-okazja-CID757-IDkqNOy.html#a71188abd0

Do remontu? A skąd :D prawdziwa okazja w bardzo dobrym stanie pomijając uszkodzenia czyli inna metoda opisu sprzętu wymagającego napraw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9751

No wlasnie cena kusi trochę ale z drugiej strony nawozy podrabiali i tez worki niby oryginalne byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Od tej qq to bym trzymał się z daleka :huh: coś za bardzo słodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Zaszywarka reczna to koszt 600-700 zł.... Przyjrzyjcie sie ze krzywo jest zszyte i jak pomiety jest worek u gory, widziałem w pracy wagopakarke automatyczna i na pewno worek po niej tak nie wyglada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

 

jedź a sam się przekonasz.....

 

akurat ci na warsztacie robią gruntowne remonty    unigruntem  byłem widziałem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To zdjęcie worka kukurydzy zerżnięte z AF. Kto chce to znajdzie. Było wstawiane rok temu.

O to chyba to samo. [galleryimg=631831]

Co do węży to w miarę tanie i dobre są pomarańczowe z jasno zielonym środkiem.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9751

Na zdj paszportu jest napisane Ankara Turkey January 2016 slabo jest to widoczne bo blysk flesza rozjasnil etykiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz, że w tych czasach wydrukować można sobie wszystko. Saaten powinien mieć na etykiecie France a nie Turkey. Nie ta cena, więc darowałbym sobie taką oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speeeder    32

Jeszcze weź pod uwagę że jeśli inspekcja skontroluje Ci tę kukurydzę i okaże się że jest modyfikowana, to dostaniesz dotkliwą karę i prokuratora który podejmie dochodzenie w celu ustalenia pochodzenia tego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9751

No ja wiem ze można drukować wszystko. Zauwazylem to ogloszenie dlatego wstawiłem. Zawsze ostrożnie podchodzę do takich okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj