Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
slawek74    12192

ten opryskiwacz to do łodzi podobny bardziej niż do maszyny rolniczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

zetor chyba w takiej masce kiedyś wychodził, tak mi się wydaje, ciekawe czy w dowodzie ma 1644, jak nie to jakiś składaniec zatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Wszystkie ursusy z lat 87< to serie limitowane - każdy ma inną wadę fabryczną  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

No prosze, kilka stron temu wstawiłem tu tego ursusozetora i wtedy tego napisu edycja limitowana nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja eksportowa z Holandii chyba.

 

Ma ktoś może na sprzedaż Joystick do ładowarki spalony niesprawny bo potrzebana mi z niego część

 

Typ DJP 1 No. 162f0383 Serial No. 0522490. firmy Danfoss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Za tą kasę kupisz lepiej wykonanego zetora 52-7211 jak już koniecznie ma być Polsko-Czeska myśl techniczna... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

ja bym narzekał... mechanicznie to nadal zwykła C-360... jak mówi stare przysłowie "małpa ubrana nawet w jedwabie nadal pozostaje małpą"

No tak, z tym ze mi chodzilo glownie o te najczestsze powody narzekan - wyjacy tylny most, nieszczelna kabina, brak podlogi, brak wspomagania, ogolny brak komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekm66    26

No tak, z tym ze mi chodzilo glownie o te najczestsze powody narzekan - wyjacy tylny most, nieszczelna kabina, brak podlogi, brak wspomagania, ogolny brak komfortu.

 

w porównaniu z innymi powodami np: spier*** wom i podnośnik ... wymienione przez ciebie stają się mniej znaczące... nie jestem pewny ale most chyba nadal wyje w tych modelach... choć dzięki kabinie może być mniej słyszalny...

 

Edytowano przez bartekm66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358

Jaka to moze miec wydajnosc ?olx.pl/i2/oferta/dmuchawa-o-zboza-neuero-cycow-CID757-IDgyMFh.html


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235

Sam się nad tą przyczepą zastanawiałem, ale nie wiem, co to za wynalazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

My mamy w dużej kabinie ale zdarzało mi się również popracować na starszym w małej i powiem szczerze że wszystko zależy w jakim stanie jest Twój ciągnik i czy miałbyś miejsce gdzie mógłbyś kupić coś pewnego. Co do komfortu to w kabinie jest odczuwalnie sporo więcej miejsca, wchodzenie i wysiadanie również wygodniejsze ale czy dużo ciszej to sam nie wiem. Jeżeli z Twoim mtz-em jest wszystko w porządku, nie jest za bardzo wypracowany to myślę że nie warto bo różnica nie jest ogromna, jak już to myślałbym nad czymś zachodnim.

 

ps. czy ten MTZ 82 jest na pewno z 1995 roku ? Nasz jest z 95 roku i już ma nowszy kokpit i biegi po boku a tutaj wygląda tak jakby był stary z nowszą kabiną. Czy wspólnie w tych latach występowały te kokpity i dźwignia od biegów albo z boku albo po środku ? Tak w ogóle to podszykowany byle sprzedać, nawet mu się nie chciało osłonić rozrusznika czy drążka kierowniczego, wszystko sprayem pociągnięte i to jeszcze chyba daltonista malował ;-)

 

Edytowano przez Kris94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj