Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#9861 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 13 maj 2013 - 11:55

Dziewczyna na gospodarkę Złapanie na dzieciaka to najstarszy na świecie sposób złapania chłopa. Tym bardziej dziwny, że znam dziewczyny, które raczej ze swoimi chłopakami nie odmawiały różańca, ale dziwnym trafem "wpadały" dopiero jak zauważały, że chłopina nie ma chęci się żenić albo koleżanki wychodzą za mąż, a ona jeszcze nie. Nie ma nic bardziej prymitywnego od takiego "łapania" i współczuję facetom, którzy na takie trafili, a teraz muszą robić na paniusię i dziecko. Niestety nadal wiele jest takich dla których posiadanie pieniędzy to równa się bogaty chłop, a nie własna praca.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:59
  •  

#9862 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 13 maj 2013 - 12:50

Dziewczyna na gospodarkę niebieskooka nawet jak masz to weź nie sprowadzaj tu swoich koleżanek bo pewnie żadna z nich Ci do piet nie dorasta :) taka kobieta to złoto , a Twoje oczy są pewnie jak błękit nieba :)

#9863 Share damii1

damii1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Zainteresowania:FB https://www.facebook.com/damian.woszczek?ref=tn_tnmn

Napisany 13 maj 2013 - 12:58

Dziewczyna na gospodarkę a ile jest dziewczyn co szukają sponsora?? nie wiem jak w waszych stronach ale u mnie do sporo... nie liczą się z tym ze człowiek haruje jak wół żeby się czegoś dorobić... nie zdają sobie wogóle sprawy z ciężkiej
pracy..

#9864 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 13 maj 2013 - 13:08

Dziewczyna na gospodarkę Ja myślę, że takie, które szukają jelenia omijacie szerokim łukiem, taką mam nadzieję :)
Variotta, dziękuję, nie wiem czy jak błękit nieba, ale to dość intensywny kolor:)

Edytowany przez Niebieskooka, 13 maj 2013 - 13:09.

#9865 Share damii1

damii1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów

Napisany 13 maj 2013 - 13:17

Dziewczyna na gospodarkę pewnie ze omijamy :) ale naiwnych nie brakuje :)

#9866 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 13 maj 2013 - 13:22

Dziewczyna na gospodarkę Póki będą istnieć naiwni to i takie panny zawsze się znajdą.

#9867 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 13 maj 2013 - 15:33

Dziewczyna na gospodarkę

wżenić się w gospodarstwo wraz z załącznikiem to chyba nie jest grzech co nie , "załącznik" to własny posag , gorzej jak sie trafi na golo i wesolo co myslicie o tym :)

Też tak myśle a sprzętu tyle że ze trzy tiry musiałby zajechać tyle się tego nazbierało. Ale to już ostatni rok mojego gospodarowania. Ileż można dokładać do interesu. Po zbiorach sprzedaję cały majdan i trzeba zająć sie czymś innym. Swojej ziemi nie posiadam a gospodarowanie i narabianie na innych- z tego już wyrosłem (no może nie dosłownie bo ledwo to 165cm)

Edytowany przez lemysz1, 13 maj 2013 - 15:35.

#9868 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 13 maj 2013 - 16:32

Dziewczyna na gospodarkę kolego lemysz1 a masz jakieś siedlisko ,zaplecze gdzie by te maszyny trzymać,bo rozumie dbasz o nie i ze nie pod chmurka, czym chcesz sie zajmować praca w miescie?

#9869 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 13 maj 2013 - 16:33

Dziewczyna na gospodarkę Dodany obrazek

Co by nie mówić większość facetów własnie tak ocenia kobiety :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#9870 Share hin

hin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:baaaardzo rozległe :)

Napisany 13 maj 2013 - 18:18

Dziewczyna na gospodarkę

Co by nie mówić większość facetów własnie tak ocenia kobiety :P

A później płacz i zgrzytanie zębów.

Lemysz1- a nie kombinowałeś żeby wziąć gdzieć całe gospodarstwo w dzierżawę? Albo- jeśli się na tym znasz- prowadzić dla kogoś produkcję po prostu za kasę czy odpowiedni procent zysku? Nie ma takich wiele, ale są- nieraz ludzie nie mają komu tego zostawić, nieraz nie mają siły ani chętnego następcy, nieraz życie się ułoży komuś tak że nie chce/ nie może prowadzić dalej gospodarstwa... Z tego co piszesz jesteś dość mobilny, w skali kraju nie znajdziesz czegoś dla siebie?

ps ale chłopcy słodzą Niebieskookiej :D :D :D
Ja słyszałem że dziewczyny tak średnio to lubią ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9871 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 13 maj 2013 - 18:31

Dziewczyna na gospodarkę mój tata nauczyl moją mamę przydatnej czynnosci jaką jest spawanie wiecie tak na wszelki wypadek, nie spawa przeciez zawodowo czy cos ale umiejetnosci nigdy za wiele, i nie powiem bo pare razy sie przydalo :) ale to jak jeszcze bylem maly bobi i nie wiele kumalem o swiecie i ja też moją przyszłą panią mam zamiar nauczyc spawać różnymi metodami , też tak na wszelki wypadek i nauczyc kilku podstawowych czynnosci napraw warsztatowych ,czy chce czy nie to bedzie sie musiala tego nauczyc, w zyciu nigdy nie wiadomo co sie trafi gdyby cos sie stalo lub przybraklo gospodarza, to żeby sama bidula zas nie zostala na placu boju z popsutą maszyną i liczyc na łaskę ,nie łaskę wrednego sąsiada, mam swiadomość ze do obowiązków kobiety taki zakres zwyczajowo nie nalezy, ale no ja nauczylem się gotować to i ona sie nauczy spawać :)
co wg was powinna umiec kobieta, czym sie cechować ?? , mamy zreszta przeciez równouprawnienie:)

#9872 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 13 maj 2013 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę Variotta na coś się szykuje, bo zmienił zdjęcie na awatarze ofensywa na Mazowsze może czy na razie zdobywasz przy czułek. Ja tam dziękuje za naukę spawania jak ojca ostatnio walną prąd ze spawarki a ona jest bardzo dobra daje potężny prąd to powiedziałem że jak będzie trzeba to sam się nauczę.(na szczescie tacie nic nie było-trochę się zapomniał)

Edytowany przez jonkszi, 13 maj 2013 - 18:37.

#9873 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3823 postów

Napisany 13 maj 2013 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę Będzie Niebieskooką spawania uczył :D

#9874 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 13 maj 2013 - 18:44

Dziewczyna na gospodarkę kultura musi byc to i avatar trzeba bylo sobie nowy lajsąć :) nie tak predko kolego na mazowsze to trzeba pierw kulturalnie wyslać CV a nie tak ni z gruchy ni pietruchy :)
:) z historii wiemy że nie za 1szym razem przecież Mount Everest został zdobyty :)
tez mialem nieraz przyjemność poczuc efekt dretwej ręki szczerze to nie polecam:) metalowej mufy z przebiciem tez nie polecam się tykać :)

#9875 Share lukas15

lukas15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 13 maj 2013 - 19:26

Dziewczyna na gospodarkę

Złapanie na dzieciaka to najstarszy na świecie sposób złapania chłopa. Tym bardziej dziwny, że znam dziewczyny, które raczej ze swoimi chłopakami nie odmawiały różańca, ale dziwnym trafem "wpadały" dopiero jak zauważały, że chłopina nie ma chęci się żenić albo koleżanki wychodzą za mąż, a ona jeszcze nie. Nie ma nic bardziej prymitywnego od takiego "łapania" i współczuję facetom, którzy na takie trafili, a teraz muszą robić na paniusię i dziecko. Niestety nadal wiele jest takich dla których posiadanie pieniędzy to równa się bogaty chłop, a nie własna praca.

@Niebieskooka powiem Ci, że mój kolega został tak ,, złapany'. Chciał iść na studia a tu nic z tego. Teraz musi na żonę i dziecko zarabiać.
Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

#9876 Share damii1

damii1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów

Napisany 13 maj 2013 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę w mojej okolicy jest tak ze rodzice nie dali sie dziewczynie spotykać z gościem bo kryminalista i wesela żadnego nie dadzą zrobić i wymyślili ze sobie "wpadną" i muszą zrobić wesele :D

#9877 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 13 maj 2013 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę A już to wesele było czy nie bo zawsze mogą córkę z domy wyje??ć. I wtedy wesela nie muszą robic. Ja bym tak zrobił i wtedy dostała by nauczkę że jak z kryminalista chcę to ja nie chcę mieć nic wspólnego.

Edytowany przez jonkszi, 13 maj 2013 - 19:38.

#9878 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 13 maj 2013 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę

@Niebieskooka powiem Ci, że mój kolega został tak ,, złapany'. Chciał iść na studia a tu nic z tego. Teraz musi na żonę i dziecko zarabiać.

Złapany ? Hmm, a to kolega nie wiedziała skąd się dzieci biorą ? Dajcie już spokój z pisaniem tych bredni ,że kobiety takie złe i wyrachowane ,bo do tanga trzeba dwojga ... Już nie róbcie z siebie ofiary losu panowie ... :huh:

#9879 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 13 maj 2013 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę równie dobrze córcia może sobie nawiac z domqu do wybranka i nie musza pozorowac wpadki i pisac na sile życiowego scenariusza, niech pomieszkaja ze soba rok ,dwa i zobacza co i jak i wtedy wpadywać sobie do bólu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9880 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 maj 2013 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę Na kogoś trzeba zwalić, jak końcówka rozpylacza źle ustawiona i "leje" :P