Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#7181 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 15 listopad 2012 - 11:09

Dziewczyna na gospodarkę ja znajduje, czas, na ten tego relaks, przeważnie wieczorem... po robocie... ;) i to nie przed kompem czy TV...

@macias611, jak ty tylko APAP znasz na migreny u kobiet.... to chyba musisz hurtowe ilosci tego kupować.... ;) współczuję...

albo najlepiej to przestać szukać, wtedy jest największe prawdopodobieństwo, że sie sama znajdzie... :) w najmniej oczekiwanym momencie... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:34
  •  

#7182 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 17:43

Dziewczyna na gospodarkę jak to mądrzy kiedyś wymyślili - KOBIETO PUCHU MARNY :D :D :D

#7183 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę co z tego że kobieta poleci na kasę a gdy tylko jej zabraknię będzie rozwód albo kłótnie

#7184 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę Kobiecie nie potrzebne sa pieniadze, kobiecie potrzebna jest praca jakies zajecie z czego byla by zadowolona.

Wtedy rozwodu niebedzie.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7185 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę

kobiecie potrzebna jest praca jakies zajecie

Trochę mnie to rozbawiło, przypomniałem sobie konie, też jak nie miały pracy, to im się na zbytki zbierało, :lol: też im się marzył rozwód ze mną, tylko skutecznie im to zawsze wyperswadowałem. :P
Także Panowie, zanim jedną robotę skończy, już powinna mieć trzy następne zadane :P same tego chcą. :lol: :lol: ba jest im to wręcz potrzebne i niezbędne do szczęścia, no a my co? ano ręce w kieszeń i na piiiiiiiiwko. :P

#7186 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę Każda tak mówi że pieniądze są nie poczebne a zakupy!!!!!!!!!!!! :lol:

#7187 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę nowe futro by się przydało i tylko patrza jaką furą chłopaki jezdzą a co do pracy to każda może być moga rolnika aby tylko nie pracować

#7188 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę A jak jedzie rowerem to wogóle na niego sie spojrzą :D

#7189 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę chyba ze rower ukraina

#7190 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę Takie czasy tylko kobietą seks w głowie i pieniądze :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7191 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę z tym się zgodzę już się zdarza że dziewczyny zakładają się która więcej chłopaków zaliczy

#7192 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:IT.
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 16 listopad 2012 - 21:48

Dziewczyna na gospodarkę Są jednak wyjątki od tej złej reguły i tym trzeba się pocieszać. ;)

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

#7193 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę Troche marne pocieszenie :lol:

#7194 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 16 listopad 2012 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę Mnie tam to pociesza, bo mi np. nie podobają się dzisiejsze nastolatki, ubrane w kolekcje "pod latarnie 2012/13", więc zależy kto co lubi. A zauważyłem dziwną tendencje do szmacenia się gatunku kobiecego. Jeżeli kobieta nie ma szacunku sama do siebie, to jak ja mam mieć do niej szacunek.
A chyba tak nosząca się kobieta to raczej nie target osoby szukającej towarzyszki na wieś? ;) Temat nie nosi nazwy "dziewczyna w sam raz na jeden raz". :D Chyba, że coś przeoczyłem. :lol:

Edytowany przez BukeR, 16 listopad 2012 - 22:05.

#7195 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę Z pod lampy to tylko na jeden raz :mellow:

#7196 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 07:38

Dziewczyna na gospodarkę

Takie czasy tylko kobietą seks w głowie i pieniądze :P

A Ty Kolego co masz w głowie ...? Pewnie same szlachetne myśli ...? :ph34r:

Edytowany przez Meg5, 17 listopad 2012 - 07:40.

#7197 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2012 - 07:48

Dziewczyna na gospodarkę W głowie to mam tylko motocykle.!!!!!!! :D

#7198 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 08:01

Dziewczyna na gospodarkę

Mnie tam to pociesza, bo mi np. nie podobają się dzisiejsze nastolatki, ubrane w kolekcje "pod latarnie 2012/13", więc zależy kto co lubi. A zauważyłem dziwną tendencje do szmacenia się gatunku kobiecego. Jeżeli kobieta nie ma szacunku sama do siebie, to jak ja mam mieć do niej szacunek.
A chyba tak nosząca się kobieta to raczej nie target osoby szukającej towarzyszki na wieś? ;) Temat nie nosi nazwy "dziewczyna w sam raz na jeden raz". :D Chyba, że coś przeoczyłem. :lol:

Tak gatunek kobiecy się zaczyna szmacić ,a przybywa coraz więcej niełatwych mężczyzn :blink: ( moralność i te sprawy :lol: :lol: :lol: ) Poczytaj Kolego ,jest parę forów na temat "skromności " mężczyzn :wacko: Bo z Wami facetami to jest tak ,że większość z Was twierdzi, że znaczna część kobiet jest taka sama ( czyli kobieta w sam raz na jeden raz ) ,ale jakoś nie przeszkadza Wam je ciągle zmieniać ... U Was "zaliczanie " kobiet nie jest niczym złym no bo przecież taka natura ,a jak kobiety zaczynają z Wami pogrywać w ten sam sposób ,to już nie halo :huh: Kto tu się kieruje stereotypami ? :rolleyes:

Edytowany przez Meg5, 17 listopad 2012 - 08:03.

#7199 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 17 listopad 2012 - 11:23

Dziewczyna na gospodarkę

większość z Was twierdzi, że znaczna część kobiet jest taka sama ( czyli kobieta w sam raz na jeden raz ) ,ale jakoś nie przeszkadza Wam je ciągle zmieniać ... U Was "zaliczanie " kobiet nie jest niczym złym no bo przecież taka natura ,a jak kobiety zaczynają z Wami pogrywać w ten sam sposób ,to już nie halo :huh: Kto tu się kieruje stereotypami ? :rolleyes:

No tak, ale wszystko zaczyna się od was, kobiet. Gdyby nie było kobiet o obyczajach nie ciężkich, bez żadnych zasad to i pewnie nie byłoby mężczyzn, którzy opierają znajomość tylko o łóżko. "Jak suka nie da to i pies nie weźmie". :rolleyes: Przelotne romanse są jak najbardziej ok, ale w wypadku, gdy obie strony wiedza na czym stoją i akceptują taki układ.
I nie uważam, że mężczyźni taktujący kobiety przedmiotowo, którym zależy tylko na seksie są lepsi od kobiet nie szanujących się, tylko jakoś to tak się przyjęło w społeczeństwie, że facet zmieniający partnerki seksualne jak rękawiczki to "dobry samiec", a kobieta "szmata". Nie ja to wymyśliłem, nie propaguje tego poglądu, więc nie do mnie pretensje. :D :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7200 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 11:49

Dziewczyna na gospodarkę Faceci którzy zmieniają kobiety jak rękawiczki , będą chodzić zawsze w używanych ... B) Kolego twierdzisz ,że to kobiet wina ,że jak dają to się bierze . Wiesz ja ma zupełnie inny obraz tej sytuacji ,mianowicie jakby nie było popytu na kobiety lekkich obyczajów ,to by nie było podaży . Prostytucja ,galerianki ,jak myślisz czyja potrzeba to zrodził ,bo na pewno nie kobiet? Nie mówię teraz o wszystkich Panach ,bo wiadomo że są porządni z zasadami ,ale są niestety też tacy "kochający" mężowie ,tatusiowie i nie tylko , co szukają takich kobiet ,żeby zaspokoić swoje zryte fantazje,no ale wiadomo że nie za darmo . Ps dużo stereotypów się przyjęło w społeczeństwie ,czas z nimi kończyć ,bo każdy ma po jednym życiu, nieważne czy kobieta czy mężczyzna . A zresztą proces ten się już rozpoczął i mądre kobiety będą wiedziały co i jak ... ;)

Edytowany przez Meg5, 17 listopad 2012 - 13:40.