Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#6821 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę FINN ale nie zawsze się ma czas aby przy kompie siedzieć... ja np wole komóre na początku- pisanie sms rozmowy o tym i o tamtym, ale nie ma to jak w 4 oczy :) seks to dla mnie jest ostatnia sprawa...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:47
  •  

#6822 Share DEMON79

DEMON79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę Ale widziały gały co brały,wiec do nikogo pretensji nie można mieć :D

#6823 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę koleżanka dobrze mówi, kto ma nich chucha i dmucha ... :)

#6824 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę Finn-Twoja wycieczka osobista nie za wiele wnosi bo jak powszechnie wiadomo kaszalot nie jest rybą... :D .Więcej luzu

#6825 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę na gospodarke to zdala by sie byle jaka aby tylko byla
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#6826 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 20:12

Dziewczyna na gospodarkę koleżanko nie da rady... mylisz się :mellow:

#6827 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę to kto to ma byc robol do roboty??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Juz jeden tu taki byl co szukal robola :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#6828 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę Teorii dużo, działania nie wiele a problemy macie dalej. Dlaczego? Każdy musi odpowiedzieć sobie sam bez tego nie widze rozwiązania.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6829 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! broń Panie Boże!!!!!!!!! to musi być po prostu dziewczyna która zrozumie specyfike wykonywanego przez nas fachu :) tylko tyle :) no i żeby można było porozmawiać no i czasami pomilczeć razem :) po prostu być ze sobą :)

#6830 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 październik 2012 - 09:19

Dziewczyna na gospodarkę

No i moim zdaniem takie podejście to jest życiowy błąd, bo prawda zawsze wyjdzie na wierzch i stąd potem nieudane związki, rozwody itp. przecież tu chodzi o to aby dobrać kogoś do siebie a nie -że laska mi się podoba to od razu muszę ją zdobyć za wszelką cenę. Wiadomo każdy jest inny ja na przykład nie zniósł bym myśli że ktoś mnie chce bo wcześniej nakłamałem bo wtedy wychodzi na to że ona chce nie mnie tylko wytwór moich kłamstw.

To ty podrywając dziewczynę zawsze mówisz jej prawdę? Czyli coś w stylu, "Cześć, jestem Bizar, nie umiem gotować, sprzątać ani prasować. Książek także za często nie czytam a w weekendy lubię się z kolegami porządnie upić. Nienawidzę ekologów itp. a sukienka w którą się ubrałaś jest okropna."? Czy jednak próbujesz coś tam podkoloryzować żeby lepiej wypaść w jej oczach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6831 Share bizar

bizar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 01 październik 2012 - 17:59

Dziewczyna na gospodarkę Aha no i wszystko jasne dlaczego co niektórzy lubią koloryzować, jak się ma lewe ręce do wszystkiego. To Ty kolego lepiej od razu wynajmij sobie te gosposie będziesz miał sumienie czyste i mniej kłopotów, jak dobrze poszukasz to może znajdziesz jakąś Chinkę za miskę ryżu.

#6832 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 październik 2012 - 18:56

Dziewczyna na gospodarkę A co ma wynajęcie gosposi wspólnego ze sposobami na zwrócenie uwagi na siebie?

#6833 Share bizar

bizar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 01 październik 2012 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę Nie rozumiem Ciebie kolego, aby zwrócić na siebie uwagę wcale nie trzeba kłamać ani koloryzować, wystarczy mieć coś sensownego do powiedzenia.

#6834 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 październik 2012 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę Co za wspaniałe forum. Nikt tu nie kłamie, każdy jest uczciwy itp. Tylko na w realu tego jakoś nie widać.

#6835 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 02 październik 2012 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę @StasiekS a co ty sie z choinki urwałeś czy dopiero spadłeś forum to forum każdy pisze jak chce a czy prawdę czy lubi kłamać jego sprawa pisze ktoś np . mam Bmw złoty łańcuch na szyi i konto na kanarach i co sie okazuje nie zadne bmw tylko jakiś złomek łańcuch na szyi od byka wytarty no i konto na kanarach ale puste a drugi jak powie ma to i to tym sie zajmuje to inaczej wyglada od tego jest te forum od wolnych wypowiedzi jeden jest realistą a drugi marzycielem

#6836 Share leila

leila

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 09 październik 2012 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę a ja szukam chłopaka na dobre i złe domatora moze byc z kraju i z zagranicy w moim wieku 33-40 i wysoki powyzej 175 cm kawaler bezdzietny domator
ja z pomorskiego
xena76@op.pl

Edytowany przez leila, 09 październik 2012 - 20:45.

miłości

#6837 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 09 październik 2012 - 21:17

Dziewczyna na gospodarkę Treść posta ta sama co rok temu, tylko e-mail inny. Prawdziwe to w ogóle jest? :P
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#6838 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 13 październik 2012 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę

a ja szukam chłopaka na dobre i złe domatora moze byc z kraju i z zagranicy w moim wieku 33-40 i wysoki powyzej 175 cm kawaler bezdzietny domator
ja z pomorskiego
xena76@op.pl

napisz do tygodnika rolniczego...........................................
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#6839 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 17 październik 2012 - 14:11

Dziewczyna na gospodarkę

A czy na imprezach czy gdzie indziej ,każdy ma przypisaną łatkę ,że "jestem z miasta" ,"jestem ze wsi"??
Kiedy spotykamy ludzi,nie sposób ocenić kto skąd pochodzi,miastowi czy ze wsi,wszyscy wygladają tak samo,tak samo mówią,tak samo się ubierają.
Granica pomiędzy wsią a miastem,wciąż się zaciera.Miastowi coraz częściej migrują na wieś,a i wieś już nie ta sama co dawniej..
Jedynie mozna stwierdzić ,ze ludzie pochodzący ze wsi ,mają w swoim życiu trudniej-bo nie zawsze warunki życia pozwalają na to by mogli rozwijać w sobie co najlepsze,niejednokrotnie życie codzienne zmusza do trudnych decyzji i wyborów,względem wyksztalacenia,zainteresowań itd.
Nie ma podziału miasto/wieś tylko my sami takie podziały tworzymy w swojej podświadomości.Znam ludzi którzy ,od pokoleń żyją w miastach,i nigdy nie byłi w kinie,teatrze,itd.Nie czytają,nie rozwijają się,ale są z miasta i to umacnia ich ego bycia lepszym

Czy ja wiem, moze dawniej tak było.... Dziś wg mnie określenie kogoś "wieśniakiem" nawiązuje do miastowych cwaniaków, dresów czy szpanujących małolatów w starych BMW. Osobiście oczywiscie nie wyobrazam sobie mieszkanie w miescie. Wies jednak uspokoja, wycisza itd

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6840 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 17 październik 2012 - 18:08

Dziewczyna na gospodarkę "wieśniak" to stan umysłu, nie pochodzenie... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)