Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#4921 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:07

Dziewczyna na gospodarkę Niestety do dziewczyn mieszkających na wsi tyczy się urbanizacja... Dużo z nich wyjeżdza do miast ;(

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:10
  •  

#4922 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Technika Rolnicza

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:07

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie, Proste. Szkoda że niektórzy tego nie rozumieją......

#4923 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę Może myśli że szpanuje . Ja tam nikogo oceniać nie będę, pozostawiam to bez komentarza.

#4924 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2816 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę

Jak z loden to tylko whiskey, picie whisky z lodem to barbarzyństwo wobec trunku ;)

no pewnie że tak. Na forum sami degustatorzy trunków i nie ma mowy o lodzie by móc bezgranicznie delektować się aromatem whisky.

Gdybyś nie był polakiem być może i uwierzył bym w to, ale jakoś nie słyniemy z picia dla przyjemności związanych z aromatem... :P

#4925 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:11

Dziewczyna na gospodarkę Gdyby rolnicy zaczęli kupować trunki i się degustować to chyba wyszli by już całkiem na debecie :D

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#4926 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Dziewczyna na gospodarkę

moglam zainwestowac w tą rolete na tablice , a tak trudno lampa błysła ... :)

Jak błyśnie mówisz policjantowi, że to nie ty kierowałaś i nie wiesz kto tego dnia jechał twoim autem i dostajesz wtedy tylko mandat bez punktów.

popieram przedmówce CB pomaga ale i czasem wkurza... jak zaczną pier..lić bez sensu na około o jednym i tym samym...albo wacek znasz tego i tego? nie nie znam a dlaczego? no bo to kolega mojego sąsiada i z nim piwo można wypić jak żona nie pilnuje...

Mi akurat to nie przeszkadza gorzej jak ktoś zaczyna śpiewać :P

Edytowany przez kokoman0, 03 kwiecień 2012 - 22:15.

#4927 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Dziewczyna na gospodarkę

@ - Migotka święte słowa, dobra pasja. Nie ma co owijać w bawełnę jeśli coś nam nie pasuje:)
@ - Kolego Stasiek, szaunku trochę. Raz że jest to koieta, a po drugie nie parobek.

hmm mam nadziję że jak StasiekS w swojej furii mnie już poćwiartuje to postane choć jednego witualnego znicza , albo choc raz ktos sie pomodli za mnie ...

#4928 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:14

Dziewczyna na gospodarkę Prędzej jego zlinczują niż on ciebie poćwiartuje :)

#4929 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę

znam to :D ale spokojna twoja rozczochrana :D ale ze mną mogła byś być w garażu :D tam jest spokój i chłód więc zagrzanie by nam nie groziło :D
ej mogotka ale jak robią ładne zdjęcia to chyba dobrze :D

wcale takie ładnie nie bo punkciki wpadną , a za nimi nie tęsknie ;p

hahah jaka rozczochrana
w moim garazu chłód to prawda, ale garaż peywatny - wyłącznie do użytku w samotności hahah

#4930 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę tak jak kokoman0 napisał jak przyjdzie list to pow ze nie ty jechałaś albo podaj inna osobę :D
hehe mój może prywatny ale z taką panna ee nastolatką to z miła chęcią bym w nim przebywał :D

Edytowany przez Filipoo, 03 kwiecień 2012 - 22:19.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4931 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę

oj nastolatko :D mogę ci to na gg cały czas pisać :D
aaa no i w garażu obowiązkowo wieża stereo :D tak że na pewno by się nam lepiej majsterkowało :lol: :D :D :D

hahah , ale sądowy zakaz trzymania się ode mnie w odleglosci nie bliższej niz 50 metrów haha ;p zgoda ?

#4932 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:20

Dziewczyna na gospodarkę Jedziesz na posterunek i wyjaśniasz.

#4933 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Dziewczyna na gospodarkę to byś była po za garażem :lol: bez przesady takiego dużego garażu to ja nie mam :lol:

#4934 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2816 postów

Dziewczyna na gospodarkę kokoman0 przechodzi takie coś? Na pewno się nie dostanie pt.? Dobrze wiedzieć. A to CB to na prawdę pomaga. Przez 3 lata miałem CB, 0 mandatów, 0 pt. karnych. Kontroli trochę było ale zawsze jakoś farta miałem. I ja było CB to chyba nigdy mnie nikt nie ostrzegł. Bo już wcześniej migali, jedynie co nieraz to tylko o drogę pytałem. CB się popsuło i od tamtej pory nie działa do dziś. 3 kontrole i bym miał z 6 pt. ale jakoś zawsze udało mi się uprosić niebieskich o pouczenie. Morał taki, jak masz CB to ci chociaż szczęście przynosi.

#4935 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:21

Dziewczyna na gospodarkę

globus512, widzę że też zauważyłeś brak szacunku do kobiet w wypowiedziach staskaS, a szacunek trzeba umieć okazywać nie tylko kobietom ale wszystkim ludziom, bo inaczej sami nie będziemy szanowani...

Nastolatka, nastolatka :)

milo jest poczyatc opinie i wypowiedzi ludzi z klasą, choć zdarzają sie czasem takie ananaski ...;)

#4936 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:22

Dziewczyna na gospodarkę

no ty to jestes chodząca glizda jedna ! niepotrzebnie autem ?? osz ty ! uwielbiam auta, fakt czasami coś przeskrobie, ale wyobraź sobie że każdy ma prawo miec pasje itp, ja lubie szybką jazdę , pieczenie itp , niewygórowane obowiązki ?? wiesz wydaje mi sie ze mam ich wiecej niz ty i lepiej sobie z nimi radze,

Z pieczeniem ciast czy gotowaniem to na pewno lepiej ode mnie. Tego nie podważam. Chociaż najlepszymi kucharzami są mężczyźni. A co do obowiązków. Kobieta powinna jak najwięcej odciążać mężczyzn z prostych obowiązków. Jak historia pokazała mężczyźni są stworzeni tylko do rządzenia.

znajduje wsrod tych niewygorowanych obowiązków czas na studia na 2 kierunkach, pomoc w domu, upieczenie co 2 dni na zmiane ciasta z siostrą i itp czas, a twoim pewnie jedynym zajeciem jest pisanie tutaj , a z rolnictwem masz tyle wspolnego ile widziales w telewizji, a ciągniki ? pewnie na wystawie w sklepie z zabawkami , wiec tacy pseudorolnicy , jakos mnie nie interesują i nie stanowią tła do prowadzenia rozmów...

Nie za długi masz łańcuch, żeby tak daleko się z domu oddalać? Chyba, że studiujesz on-line, w przerwie między obieraniem ziemniaków a praniem.

Jak z loden to tylko whiskey, picie whisky z lodem to barbarzyństwo wobec trunku ;)

Niektórzy mówią, że picie z colą to barbarzyństwo jednocześnie zachwalając walory smakowe whisky z Biedronki albo Lidla. W Polsce nie jest popularne whisky dlatego u nas picie Jacka lub Ballantisa uznaje się za szczyt burżujstwa a wszyscy pseudo smakosze wytykają tych co piją je z Colą lub lodem, mimo że na zachodzie takie whisky można kupić za parę dolarów albo euro a upijają się nimi często tamtejsi nastolatkowie podczas imprez mając gdzieś czy powinno pic się z lodem albo czy wypada mieszać z Pepsi.

@ - Kolego Stasiek, szaunku trochę. Raz że jest to koieta, a po drugie nie parobek.

No i co z tego, że kobieta? Mam ją nosić na rękach czy może obsypywać prezentami bo to w końcu kobieta.

#4937 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:25

Dziewczyna na gospodarkę

kokoman0 przechodzi takie coś? Na pewno się nie dostanie pt.? Dobrze wiedzieć. A to CB to na prawdę pomaga. Przez 3 lata miałem CB, 0 mandatów, 0 pt. karnych. Kontroli trochę było ale zawsze jakoś farta miałem. I ja było CB to chyba nigdy mnie nikt nie ostrzegł. Bo już wcześniej migali, jedynie co nieraz to tylko o drogę pytałem. CB się popsuło i od tamtej pory nie działa do dziś. 3 kontrole i bym miał z 6 pt. ale jakoś zawsze udało mi się uprosić niebieskich o pouczenie. Morał taki, jak masz CB to ci chociaż szczęście przynosi.

Dla kumpla przeszło (po za tym w angorze kiedyś było o tym coś). Tak samo jak nie masz prawka na motor a naprzykład zatrzymają cię do kontroli wtedy wciskasz, że nie masz dokumentów i podajesz dane osoby która ma prawko na motor. Wtedy dostajesz mandat 50PLN (brak dokumentów) i eja dalej w drogę.

Niektórzy mówią, że picie z colą to barbarzyństwo jednocześnie zachwalając walory smakowe whisky z Biedronki albo Lidla. W Polsce nie jest popularne whisky dlatego u nas picie Jacka lub Ballantisa uznaje się za szczyt burżujstwa a wszyscy pseudo smakosze wytykają tych co piją je z Colą lub lodem, mimo że na zachodzie takie whisky można kupić za parę dolarów albo euro a upijają się nimi często tamtejsi nastolatkowie podczas imprez mając gdzieś czy powinno pic się z lodem albo czy wypada mieszać z Pepsi.

Z colą dobrze się pija ów trunek.

Edytowany przez kokoman0, 03 kwiecień 2012 - 22:30.

#4938 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:25

Dziewczyna na gospodarkę whiskey - smak gorzkiej czekolady, zapach likieru na kościach wrrr

#4939 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:27

Dziewczyna na gospodarkę Zwracaj się do niej jak i nnych użytkowników z szacunkiem. Jeśli nie potrafisz to lepiej nic nie pisz. Co to za stwierdzenia że ma za długi łańcuch? Może to właśnie ciebie trzymają nałańcuchu że się tak odnosisz do innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4940 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:33

Dziewczyna na gospodarkę i to na krótkim łańcuchu...