Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#4361 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 luty 2012 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę "Ja nie mam szans u ładnych dziewczyn ponieważ nie jestem zbyt urodziwy "-mam nadzieję że nie aż tak aby trzeba było edytować kawał na :
"
"Śnieżka, Herkules i Quasimodo chcieli sprawdzic, czy to, co o nich mówią jest prawda, tzn. Śnieżka najpiekniejsza, Herkules najsilniejszy, a Quasimodo najbrzydszy. Postanowili zapytać o to zwierciadełka. Pierwsza od zwierciadelka wychodzi Sniezka i sie cieszy: - Hurra, jestem najpiękniejsza! Potem kolej na Herkulesa: - Hurra, jestem najsilniejszy! Na końcu wychodzi Quasimodo: - Kto to jest k***a ten cinek 1808 ?" :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:49
  •  

#4362 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 luty 2012 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę

Z drugiej strony chłopak czy dziewczyna ogarnie się i zacznie dbać jak będzie miała/miał dla kogo ;)
@cinek1808 jak sobie powiesz, że nie masz szans to jej nie dostaniesz. Pomyśl, ze jest wiele dziewczyn, które myślą podobnie do Ciebie. Nie podejdę do @cinka1808 bo nie mam szans. Szansy nie da Ci dziewczyna jeśli Ty sam sobie jej nie dasz :D

Pewnie, że będą dbać bardziej bo tak natura działa, że będą chcieli się sobie przypodobać/podobać/spodobać bardziej (jak kto tam woli). @Cinek! bierz się w garść bo z takim podejściem to faktycznie wiele nie zyskasz. Dziewczyny nie będą się o Ciebie starać bo to Panowie Wasza działka :P. Będziesz zwlekał i co...i dziewczyna pomyśli, że to Ty kogoś masz innego, że nią się nie interesujesz, pójdzie sobie w świat sama :D @jaro masz tak wyglądać aby dobrze się czuć, a dziewczyny nie uciekały od Ciebie, nie twierdzę, że tak jest bo Cię nie znam ale zapewne jest inaczej :D :D

#4363 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 20 luty 2012 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę dzięki za wsparcie

#4364 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 luty 2012 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę Doczytałam teraz co napisałeś @cinku o swoim wyglądzie. Otóż to Twoje zdanie że nie jesteś aż tak bardzo urodziwy, a może dziewczyny tak nie uważają, może im się podobasz jaki jesteś. Wiele osób tak ma że samym sobie nie podobają się mimo że daleko im do Quasimodo. Nie oceniaj sam siebie, a może daj na to szansę innym. Może tak w ogóle jest jakaś której bardzo się podobasz, a nawet o tym nie wiesz.:) Więcej wiary i uśmiechu

Edytowany przez Profil usunięty, 20 luty 2012 - 20:30.

#4365 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 luty 2012 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę @Slonce-"@jaro masz tak wyglądać aby dobrze się czuć, a dziewczyny nie uciekały od Ciebie, nie twierdzę, że tak jest bo Cię nie znam ale zapewne jest inaczej :D :D"-wyglądam tak-http://www.agrofoto....e-2008-by-olik/ a właściwie to lepiej no bo przecież jestem o parę lat starszy-a wiadomo z facetami jak z winem-czym starszy tym lepszy :D

#4366 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 20 luty 2012 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę do paru dziewczyn już zagadywałem i wszystkie mówią mi że możemy zostać znajomymi ponieważ nie jestem i ich typie.po kilku rozmowach dziewczyny przyznają mi że mam dobry charakter to jedyny mój plus

#4367 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 luty 2012 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę @jaro mówisz, że im starsi tym lepsi?? hm :D :PFajnie, że Agrofotowicze tak się integrują ;)
@cinek najwidoczniej musisz trafić na taką której ten dobry charakter w zupełności wystarczy :)

Edytowany przez Profil usunięty, 20 luty 2012 - 20:51.

#4368 Share jozin1z1bazin

jozin1z1bazin

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 20 luty 2012 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę cieniek wydaje mi sie ze twoim problemem jest brak pewności siebie-postaraj sie to zmienić a napewno twe życie sie zmienini lepsze.

#4369 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 20 luty 2012 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę Cinku to, że panna mówi Ci, że nie jesteś w jej typie, nie oznacza, że z Tobą coś nie tak. Przyznaj sam, że nie każda dziewczyna Ci się podoba ;)
U mnie w LO w pewnej klasie była dziewczyna, do której 2/3 chłopaków wzdychało, a dla mnie żadna rewelacja, żadna. Dziewczyna niebrzydka, umie o siebie zadbać ok, ale żeby aż tak wzdychać? Jak widać, rzecz gustu, a o nim się nie dyskutuje. I jeszcze raz napiszę: nawet nie wiesz ile jest dziewczyn, które by chciały się z Tobą umówić, ale się wstydzą ;)
A poza tym kiedyś usłyszałem takie zdanie: "Normalne dziewczyny to siedzą w domu przed telewizorem i jedzą czipsy". Może i coś w tym jest ;]
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#4370 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 20 luty 2012 - 21:58

Dziewczyna na gospodarkę @jaro-na tej fotce-typowy Japończyk z aparatem :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4371 Share tomasz89

tomasz89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 20 luty 2012 - 22:13

Dziewczyna na gospodarkę Nie ma co się załamywać, nie dla wszystkich kobiet wygląd jest najistotniejszą kwestią. :)
Pozwolę sobie na mała dawkę szowinizmu :D ot taka sobie przypowieść, żeby nie było że jakieś dowcipy czy coś...

Wstaje facet z łóżka, podchodzi do lustra, patrzy na siebie:
Wielkie brzuszysko, błenosajres na klacie, morda jak po siódmej transplantacji. Krzywy nos, odstające uszy, żółto-czarne zębiska z przerwami na cygaro.
Spogląda na łóżko w którym leży kobieta - jego małżonka.
Właściwie nie kobieta.... ANIOŁ! Długie, zgrabne sarnie nogi, szczuplutka, wygolona aż miło, idealne piersi jak u nastolatki, jasne blond włosy do pasa, błękitne oczy, sama Afrodyta zazdrościła by jej urody...
Spogląda jeszcze raz na siebie: "kremowe" pazury u nóg, koślawe stopy, opony jak ludzik Michelin, kuśka wersja mini, przepocony, śmierdzący tłusty wieprz z rybimi oczkami.
Patrzy jeszcze raz na anielicę w łóżku, znów na trolla w lustrze, po czym szepce do siebie:
-Nie rozumiem, jak do tego stopnia można kochać pieniądze...

#4372 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 luty 2012 - 07:37

Dziewczyna na gospodarkę

@jaro-na tej fotce-typowy Japończyk z aparatem :D

Raczej typowy aparat z japończykiem :D .

#4373 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 21 luty 2012 - 09:24

Dziewczyna na gospodarkę Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 12:21.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

#4374 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 luty 2012 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę hmm @ cinek kilka osób podało rady, a Ty jakoś zamilkłeś, mam nadzieję, że nie popadłeś w jeszcze większy brak wiary.. głowa do góry:)

#4375 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 23 luty 2012 - 19:06

Dziewczyna na gospodarkę teraz ostro biorę się do działania o moich osiągnieciach w tej dziedzinie napewno napiszę

#4376 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 23 luty 2012 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę Powodzenia ;]
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#4377 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 luty 2012 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę Tylko żebyśmy tu wszyscy wypowiadający się w temacie nie musieli na alimenty zrzucać :D .

#4378 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 23 luty 2012 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę @jaro Sugerujesz odpowiedzialonść zbiorową?? Oj niewiem czy by to przeszło.

#4379 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 24 luty 2012 - 19:16

Dziewczyna na gospodarkę raczej alimentów nikt nie bedzie płacił

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4380 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 luty 2012 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę Po co od razu od alimentów zaczynać..może nie będzie tak źle :P