Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#3161 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 01:38

Dziewczyna na gospodarkę

......

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 20:05.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:21
  •  

#3162 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 13:50

Dziewczyna na gospodarkę

Na AF też jest sporo rozsądnych dziewczyn, cechy asertywności również w nich dostrzegam. Szkoda tylko że jak się któraś tu odezwie, to się ją obraża, robi z niej dewotkę itp. Znam kilka takich "dewotek" -bardzo dobrze poukładały sobie życie.

Ja podziwiam dziewczyny z zasadami nazwanych tu dewotkami szkoda ze jest ich mało. Dziewczyny seks przeżywają nieco inaczej niż faceci, często jest tak ze dziewczyna oddaje się żeby podbudować swoja samoocenę "bo skoro on mnie chce to muszę być piękna" a jeśli dziewczyna jest wierząca ma swoje zasady, ze nie da przed ślubem to tylko dobrze o niej świadczy. Chłopaki jeśli spotkacie takie dziewczyny i wytrzymacie do ślubu to tylko się cieszcie, bo kobiety potrafią przejąć władze nad mężczyznami przez seks przedmałżeński. więc skoro ona przejmie władze przed ślubem to i po ślubie będziesz pantoflarzem.
Nie chce tu obrażać dziewczyn, pomyślicie zaraz męski szowinista. To nie tak. Wytłumaczę na przykładzie. spotyka się prezydent ministrem, kto na tym spotkaniu jest najważniejszy, rządzi? ochroniarz to on mówi gdzie kto ma się ustawić itd. Dziewczyny wy jesteście jak ten prezydent najważniejsze.
Zbiegłem trochę z tematu, W szkołach średnich przeprowadzono badania. Zapytano chłopców jakie dziewczyny im się podobają. odpowiedzi padły ze wyzywające, wyzwolone, takie z którymi można przeżyć przygodę, a z jakimi chcielibyście się ożenić z taka której jeszcze nikt nie miał, z dziewicą.
Rolnik z powołania :-)

#3163 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 14:24

Dziewczyna na gospodarkę

Ja też napiszę z punktu widzenia osoby postronnej. Żeni się człowiek z jak ją nazywacie "Afrodytą", -koledzy zazdroszczą. Życie, choroba robią swoje -koledzy współczują. Przykład z życia wzięty.
Czym Wy się kierujecie pisząc to co piszecie. Macie jakieś zasady, chyba "żyj chwilą".

Ale czy to przez wygląd czy przez osobowość tej dziewczyny koledzy współczują? Chyba przez to drugie. Jeśli ktoś decyduję się na dziewczynę piękną ale kapryśną, materialistkę itd. i doskonale o tym wie to jest sam sobie winny. Dokonał takiego wyboru, domyślając się jakie mogą być tego konsekwencje a mimo to brnął dalej. A później opowieści, że kobiety to najgorsze zło tego świata.

Chłopaki jeśli spotkacie takie dziewczyny i wytrzymacie do ślubu to tylko się cieszcie,

Gorzej, jak taka dziewczyna nie prędko planuje ślub. I dlaczego ślub ma być wyznacznikiem?

#3164 Share Yoda

Yoda

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 14:41

Dziewczyna na gospodarkę Więc skoro taka nie pasuje to szukasz innej, która jest "dostępna" po 2 piwach. Nie brakuje takich dziewczyn i nie brakuje amatorów takich dziewczyn też. Mamy w końcu wolną wolę i kazdy robi co chce, a że korzystać z wolności umie co 10 to trudno.
Sami amanci, przystojniacy, najmądrzejsi a jak przychodzi co do czego to na 100 piszących może z 5 jest w normalnym związku. Reszta misterów szuka miss, tylko że jakoś t miss nie bardzo chcą się w kolejce do nich ustawiać. Więc o co w tym chodzi?

#3165 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 14:42

Dziewczyna na gospodarkę Po pierwsze ślub jest sakramentem, wiem ze wiara nie jest modna ale na prawdę warto wierzyć. Po drugie ślub to coś na kształt rytuału, to już jest wydarzenie, które w podświadomości odbija swoje piętno

#3166 Share eudezetka71

eudezetka71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę Tak sobie czytam i czytam i utwierdzam się w przekonaniu, że wy faceci jesteście tylko w gębie mocni a jak przychodzi do konkretów to każdy ogon podwija i ucieka...

#3167 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 grudzień 2011 - 18:29

Dziewczyna na gospodarkę Ślub nie może być wyznacznikiem relacji czy wytrzymałości na określone zachowania drugiej osoby. To jest przeżywanie związku w aspekcie religii, i to czy para weźmie w ogóle ślub, i czy chciałaby zachować czystość przed nim jest odzwierciedleniem ich wewnętrznych potrzeb religijnych ;) Takie moje zdanie, chociaż ogólnie chyba rozmowa odbiega coraz bardziej od tematu "Dziewczyna na gospodarkę"

Tak sobie czytam i czytam i utwierdzam się w przekonaniu, że wy faceci jesteście tylko w gębie mocni a jak przychodzi do konkretów to każdy ogon podwija i ucieka...

Coś w tym jest, łatwo wiele mówić bo to przychodzi lekko, a na czyny trzeba mieć odwagę. Chociaż tak samo może się to tyczyć dziewczyn ale z pewnymi różnicami

Edytowany przez Profil usunięty, 13 grudzień 2011 - 18:30.

#3168 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 13 grudzień 2011 - 18:31

Dziewczyna na gospodarkę Slonce wróciło :) ludzie ogarnijcie się:lol:

#3169 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę

Tak sobie czytam i czytam i utwierdzam się w przekonaniu, że wy faceci jesteście tylko w gębie mocni a jak przychodzi do konkretów to każdy ogon podwija i ucieka...

do kogo pijesz w tym momencie? racji trochę masz ale bardzo koloryzujesz. Pamiętaj ze kobieta i mężczyzna maja różna perspektywę patrzenia na świat i to dlatego

Ślub nie może być wyznacznikiem relacji czy wytrzymałości na określone zachowania drugiej osoby. To jest przeżywanie związku w aspekcie religii, i to czy para weźmie w ogóle ślub, i czy chciałaby zachować czystość przed nim jest odzwierciedleniem ich wewnętrznych potrzeb religijnych ;) Takie moje zdanie, chociaż ogólnie chyba rozmowa odbiega coraz bardziej od tematu "Dziewczyna na gospodarkę"

niestety nie mogę się z tobą zgodzić. niestety trudno mi test niektóre rzeczy wytłumaczyć choć staram sie

Edytowany przez Pajej, 13 grudzień 2011 - 18:52.

#3170 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 18:43

Dziewczyna na gospodarkę Nie czytałem ostatnich kilku stron bo mi się nie chciało le chyba nie wiele straciłem :D
Może wrócimy do tematu??
Słonko co tam u ciebie słychać??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3171 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 18:49

Dziewczyna na gospodarkę andrzej i dobrze ze nie czytałeś:lol:chyba ze ci się nudzi to przeczytaj sie za głowe złapiesz :lol:ja te ost strony przeczytałem to na koniec oczy mnie bolały bo pare razy czytałem jedno by zrozumieć co to ma do tego wczesniej :lol::lol: słońce umilkło :(

#3172 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 grudzień 2011 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę

Nie czytałem ostatnich kilku stron bo mi się nie chciało le chyba nie wiele straciłem :D
Może wrócimy do tematu??
Słonko co tam u ciebie słychać??

Faktycznie niewiele straciłeś:P
A u mnie, hm wręcz cudownie:D, generalne porządki wymagają czasu i mnie nie było na AF ale jak już jestem to będzie oczywiście gorąco:D, zaczęłam pisać pracę magisterską czyli pół roku przed obroną :D, a do tego złapałam dorywczą dobrze płatną pracę:D żyć nie umierać :P

#3173 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę

.....

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 20:09.

#3174 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę

Bo może mają przed czym uciekać?

Więc skoro taka nie pasuje to szukasz innej, która jest "dostępna" po 2 piwach. Nie brakuje takich dziewczyn i nie brakuje amatorów takich dziewczyn też. Mamy w końcu wolną wolę i kazdy robi co chce, a że korzystać z wolności umie co 10 to trudno.

Takie też są potrzebne. I nie popadajmy w skrajność. Dużo jest jeszcze kobiet które nie idą do łóżka na pierwszym spotkaniu.

Po drugie ślub to coś na kształt rytuału, to już jest wydarzenie, które w podświadomości odbija swoje piętno

Tak odbija, że coraz więcej rozwodów. Ślub to po prostu umowa, kontrakt między obojgiem ludzi tylko że na papierze. On daje coś jej, w zamian ona daje mu coś. Jeśli jedna ze stron nie zadowolona z tego dochodzi do rozwiązania umowy czyli rozwodu. Czyż to nie tak wygląda?

#3175 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę

andrzej i dobrze ze nie czytałeś:lol:chyba ze ci się nudzi to przeczytaj sie za głowe złapiesz :lol:ja te ost strony przeczytałem to na koniec oczy mnie bolały bo pare razy czytałem jedno by zrozumieć co to ma do tego wczesniej :lol:

Tak właśnie było i to trochę przeze mnie, bo nie potrzebnie wdałem się w dyskusję z kimś kto nie nadaje się w ogóle do dyskusji.Chyba będzie lepiej jak w tym temacie nie będę się już więcej wypowiadał. ;)
.

#3176 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę

.......

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 20:08.

#3177 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę Ja mam trochę osłabiony wzrok wiec daruje sobie te kilka stron ;)

Słoneczko To pochwal się co to za praca?? I jaki temat pracy mgr?? :)
A porządki to i u mnie w garażu.... Może pomożesz?? :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3178 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę [quote name='MAT912' timestamp='1323801875' post='829707']
Tak właśnie było i to trochę przeze mnie, bo nie potrzebnie wdałem się w dyskusję z kimś kto nie nadaje się w ogóle do dyskusji.Chyba będzie lepiej jak w tym temacie nie będę się już więcej wypowiadał. ;)
.

trza spojrzeć na to z dwóch stron (1, próbować to przetłumaczyć 2. ( po paru wymienionych postach) a niech sobie koleś myśli ja nie nauczyciel by tłumaczyć dlaczego " ż "a nie " ź " ):lol:zapewne teraz byś wybrał nr,2 :D

#3179 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę praca jak to przed świętami w większych sklepach, a temat wątpię aby coś Ci mówił ale mogę zacytować: Współdziałanie poliamin i tlenku azotu w przełamywaniu spoczynku i kiełkowaniu nasion jabłoni.
a co do garażu to porządki uwielbiam :P

Edytowany przez Profil usunięty, 13 grudzień 2011 - 20:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3180 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę

.....

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 20:06.