Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#3121 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę @damianzbr-Ty chyba kompletnie źle zrozumiałeś sens wypowiedzi @mat912 :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:18
  •  

#3122 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 11 grudzień 2011 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę @damianzbr, jak bede miał taką ochotę to je przedstawię, na razie nie czuję takiej potrzeby, a następnym razem jak będziesz wypowiadał się w imieniu ogółu, to mam do ciebie taką prośbę, abyś zaznaczał że bezemnie, bo jakoś styl twoich wypowiedzi mi nie odpowiada... i skończ już te docinanie innym bo to nie temat kto ma lepsze gadane.... a jak masz jakieś pytania do mnie to jest takie coś jak PW chyba, że pytanie ściśle związane z tematem to możesz zadać na forum...w przeciwnym razie zignoruje je...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#3123 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę

......

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 19:58.

#3124 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 grudzień 2011 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę Drogie koleżanki ,szanowni koledzy ;),mam do was takie pytanie -słyszeliście o takim czymś jak "swatka do wynajęcia "?.
Podobno jest tak że jak dziewczyna widzi chłopka z inną piękną dziewczyną to podświadomie sama chce poznać bliżej tego chłopka bo rozumuje tak że jak taka "cudowna "dziewczyna zadaje się z nim to czemu ona ma go nie poznać .

Cały fortel ;) polega na tym że taki nie śmiały chłopak wynajmuję dziewczynę (koszt 50 zł za godź )i idzie z nią do klubu lub na dyskotekę ,tam chłopak upatruje sobie dziewczynę która mu się podoba i tu wkracza owa swatka ,podchodzą razem do dziewczyny ,swatka ją zagaduje i chłopak też włącza się w dyskusję z nimi ,kiedy chłopak zbajeruje tą dziewczynę którą sobie upatrzył swatka mówi że musi wyjść z imprezki a chłopak zostaje i zajmuje się nowo poznaną dziewczyna :) -mniej więcej tak to wygląda ,ale nie słowo w słowo

Wiem że na pierwszy rzut oka to wszystko nie trzyma się kupy ,ale podobno to działa i to bardzo dobrze .
Są w necie oferty takich swatek ale nie dam wam linka bo znowu będzie że "naruszam prywatność "

Waszym zdaniem jest szansa że to może działaś ,czy to tylko strata kasy i ośmieszanie się ???

#3125 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 11 grudzień 2011 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę Ja to za darmo mogę robić :P

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#3126 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1062 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę przybladnąłem się waszej dyskusji i widzę ze faceci (niektórzy) maja kompleks wsi, ja tez to przerabiałem, chłopy dziewczyny są bardzo emocjonalne i nie podchodzą do niektórych spraw tak jak my rozumowo wiec problemu nie ma. Jak zakocha się jakaś w tobie to w tobie a nie w gospodarce. nie będzie jej przeszkadzało ze czas od czasu śmierdzisz (woda nie wyschła umyjesz się i gra gitara).
Rolnik z powołania :-)

#3127 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę

.......

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 20:02.

#3128 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 grudzień 2011 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę

I nie nawijaj że piękna kobieta nie może być na gospodarstwo. Nie chcę obrażać twojej żony i nie powiem Ci złośliwie że masz kompleksy. Ale powiem że może problem tkwi z Twojej strony, może się znudziłeś całą rutyną trwającą od pewnego czasu w Twoim życiu, straciłeś nadzieję na lepsze jutro bo sobie wmawiasz że to co masz jest złe. Przemyśl to.

Czy z Tobą jest coś nie tak czy co do jasnej ch.......ry ? Z wózka w dzieciństwie chyba nie wypadłeś? Wszyscy jakoś rozumieją sens mojej wypowiedzi tylko nie Ty, ewidentnie prowokujesz mnie do kłótni.
1. Jakie ja mam kompleksy? Raczej Ty sobie wmawiasz że wszystkie dziewczyny na twój widok powinny oddawać mocz. :lol: gdzie ja napisałem że rolnik nie może mieć pięknej kobiety? napisałem że najważniejsze ażeby była miłość i dla niego żeby była najpiękniejsza na świecie, nie musi się podobać zaraz ludziom z pół województwa, a dziewczyny z tabloidów to nie oszukujmy się ale one mogą co najwyżej na sikać na nas i nasze gospodarstwa, one spróbowały już innego życia. I nie że są aż tak piękne, bo nie wszystkim się podobają
2.Nie chcesz obrażać mojej żony - Dla Ciebie będzie lepiej jak tego nie będziesz robił. ;[ staram się opanować, ale długo to już nie potrwa.
3.Co Ty tu mieszasz inne zawody!!!!!! - to nie inne zawody tylko rolnicy mieli i mają problem ze znalezieniem żon więc coś jest chyba na rzeczy nie? a ja podałem tylko tego jakie mogą być potencjalne przyczyny.
@Pajej jaki kompleks wsi? cały czas piszę,że jak jest prawdziwa miłość to jedno za drugim "powinno skoczyć w ogień" ale powtarzam raz jeszcze tak niestety nie jest, bo widzę co się porobiło z nie którymi małżeństwami, przyczyną było to że dziewczyna miała głęboko w poważaniu gospodarstwo męża i liczyła że po ślubie sprzedadzą i pójdą do miasta, no i się przeliczyła. I CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM, BO GOTÓW BĘDĘ ZMIENIĆ ZDANIE, ŻE JEST JESZCZE INNA, DUŻO POWAŻNIEJSZA PRZYCZYNA DLACZEGO DZIEWCZYNY NIE CHCĄ ROLNIKÓW.
No jak dziewczyny Wam tak muszą po parę razy wszystko tłumaczyć jak ja, TO KATASTROFA. :blink:

Edytowany przez MAT912, 13 grudzień 2011 - 20:15.

#3129 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 11 grudzień 2011 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę MAT912, z tym po czesci sie zgodze ze laski patrza ze gospodarstwo sie sprzeda , kupi dzialke w miescie i tam osiedli. moja kobieta np sama stwierdziła ze dla mnie farma jest najwazniejsza i ze do pracy w miescie mnie nie zaciągnie liczy sie z tym od samego poczatku zwiazku...

#3130 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2825 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 22:49

Dziewczyna na gospodarkę

gdzie ja napisałem że rolnik nie może mieć pięknej kobiety?

Pięknej bo sam tak uważa, nigdzie nie napisałeś. Ale pięknej, dla każdego pięknej bez wyjątku napisałeś tu:

Wiesz kiedy wygląd jest ważny? jak tylko Tobie będzie się podobać i dla Ciebie będzie najpiękniejsza na świecie.

i tu:

Dla jednego to będą "Afrodyty" a dla drugiego nie.

Tak nie napisałeś bezpośrednio w cyt. wyżej że nie może, ale w innych wypowiedziach pisałeś że ,,za wysokie progi,, o tworzeniu w wyobraźni nie osiągalnej postaci, więc wnioskuję iż rolnik nie może znaleźć ,,afrodyty,, z krwi i kości.

3.Co Ty tu mieszasz inne zawody!!!!!! - to rolnicy mieli i mają problem ze znalezieniem żon więc coś jest chyba na rzeczy nie? a ja podałem tylko tego jakie mogą być potencjalne przyczyny.

Ja podałem, że te przyczyny można także napotkać wykonując inne zawody. Więc te twoje przyczyny kiepsko usprawiedliwiają statut kawalera u rolnika po 30.

Dobra, wszystko to jest mało ważne. Przejdźmy do sedna sprawy. Kolega @stasiekS wkleił fot modelek. Powiedział że to są afrodyty. Nikt nie odparł: ,,tak, to są afrodyty, ja taką afrodytę mam w domu, co prawda nie jest modelką ani gwiazdą kina, ale pół woj. uważa że moja luba jest ,,afrodytą,, ,, Nikt tak nie odparł bo każdy w domu za wszelką cenę chce mieć afrodytę. Jeśli nie jest to spełnione fizycznie, zaczęliście obalać teorię pojęcia ,,afrodyta,, którą wam zobrazował @stasiekS i stworzyliście nową tezę. Taką do której pasują kobiety z którymi jesteście. I takim sposobem zrobiliście sobie ze swoich kobiet afrodytę.
A najbardziej bawi mnie to, że wam muszą na prawdę się nie podobać wasze kobiety, skoro na siłę próbujecie wmówić sobie i innym że wasze kobiety są lepsze niż są. Bo gdyby wam wszystko pasowało w nich to byście nie nawijali że afrodyta dlatego bo pierze mi gacie i gotuje obiady i nie opuści do końca życia. Tylko byście jawnie powiedzieli : ,,tak, ja mam w domu afrodytę, zapytajcie o to pół mojej gminy a zobaczycie że wszyscy faceci powiedzą o niej iż jest z niej taka sztuka, laska, rakieta, jest taka zgrabna i ładna że każdy by chciał ją mieć,,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3131 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 22:55

Dziewczyna na gospodarkę

......

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 20:01.

#3132 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 grudzień 2011 - 22:57

Dziewczyna na gospodarkę @Tomaszpa1 To jeśli się z tym liczy to jeszcze pół biedy, bo albo to zaakceptuje albo nie, ale jeżeli zaakceptuje to będzie jej zależało na Tobie a nie na kasie z tego gospodarstwa, czy ażeby na jednym ogniu upiec dwie pieczenie.

@damianzbr ja nie mam już siły z Tobą się przekomarzać !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( Czy Ty nie możesz pojąć że my {Ci którzy się tu wypowiadali} po prostu KOCHAMY SWOJE ŻONY, TAK SAMO KOLEGA @FINN SWOJĄ DZIEWCZYNĘ, czy Ty tego nie możesz pojąć, czy Ty nie wiesz co to jest miłość? i to ONE są i będą, dla nas "Afrodytami". Nie wiem czy pół województwa też tak uważa, bo po prostu nic mnie to nie obchodzi.

A Tobie życzę jak już tak chcesz mieć ten swój prestiż, ażeby w Twojej żonie kochało się pół Gminy w łącznie z Wójtem :P tylko uważaj, bo ona może wpaść w samo zachwyt i również zechce podnieść sobie swój "prestiż" "udzielając się społecznie" na rzecz mieszkańców Gminy {płci męskiej} :lol: i wtedy Twój prestiż może zostać nieco nadwyrężony. :P No ale może dostaniesz jakąś ulgę w podatku z tytułu amortyzacji czy zużycia pewnych części ciała małżonki. :P Nie wiem czy takowe są, ale jak by co to pytaj w dziale "Przepisy i Finanse" :P

Edytowany przez MAT912, 12 grudzień 2011 - 14:03.

#3133 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 23:14

Dziewczyna na gospodarkę

......

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 20:00.

#3134 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 grudzień 2011 - 23:40

Dziewczyna na gospodarkę @roltech Ja już kiedyś pisałem że nie ma znaczenia czy dziewczyna jest z miasta, tylko musi być świadoma na co się decyduje, bo wieś to nie jest miasto, po prostu musi pokochać i Ciebie i wieś a w tedy często i gęsto są lepszymi gospodyniami niż te pochodzące ze wsi, znam takie też.
P.s. rozsądnie dziewczyna myśli, może trafiłeś w dziesiątkę, ale to już Ty musisz wiedzieć czy to jest Twoja "Afrodytka" :P zaraz znów będziemy się z tego tłumaczyć :lol:

#3135 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 grudzień 2011 - 23:55

Dziewczyna na gospodarkę Ale panowie i panie. Pisząc "Afrodyta" mamy na myśli z damianzbr piękno kobiety ale zewnętrzne. Nie cechy charakteru, osobowości tylko jakie ma zgrabne nogi czy tyłek i uważa tak pół gminy a nie tylko jej chłopak.

Czy Ty nie możesz pojąć że my {Ci którzy się tu wypowiadali} po prostu KOCHAMY SWOJE ŻONY, TAK SAMO KOLEGA @FINN SWOJĄ DZIEWCZYNĘ

Ale wy je kochacie za całokształt a nie tylko wygląd. A my teraz piszemy głównie o wyglądzie z punktu widzenia osoby postronnej a nie zakochanej.

#3136 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 grudzień 2011 - 00:18

Dziewczyna na gospodarkę

Ale wy je kochacie za całokształt a nie tylko wygląd. A my teraz piszemy głównie o wyglądzie z punktu widzenia osoby postronnej a nie zakochanej.

Stasiu kochamy je za całokształt i za wygląd też, w końcu jak JĄ zobaczyłem to się zakochałem, a nie jak doi krowy :P Zapewniam cię że nasze dziewczyny też mają zgrabne tyłki i nogi.
A co to za "Afrodyta" na zdjęciu jak tylko buzia ładna a w głowie może być siano.

#3137 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 12 grudzień 2011 - 00:43

Dziewczyna na gospodarkę MAT912, nie no blachara nie jest takze spoko:)
roltech, no raczej jej to nie przeszkadza , mowi ze kazdy powienien robic to co lubi a to ze wole byc rolnikiem niz ,,popychadlem w zakładzie'' to juz moja sprawa. moim zdaniem nie moge narzkeac. ziemie obrobie , zboze sprzedam , zima mam duzo wolnego czasu. na inwestycje i rozwoj gospodarstwa spokojnie wystarcza kasy i jakos sie powodzi. takze troche w moim przypadku isc do chociazby przecietnej pracy w miescie mija sie z celem.

#3138 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 08:37

Dziewczyna na gospodarkę Roltech trzymaj się jej! Jak kiedyś kupowałem działkę obok mojego pola (niewielką 32a) to dostałem pytanie, od na szczęście niedoszłej, "po co ci to". Niezależnie, że jest to działka przy drodze krajowej gdzie możliwa jest zabudowa mieszkalna lub usługowa (w 2021 r będzie wodociąg) a na drugim końcu planowana jest budowa obwodnicy (totalny brak myślenia perspektywistycznego).

Jakiś czas temu doszedłem do wniosku (jeszcze nie wiem czy słusznego), że dla rolnika najlepszą partnerką będzie kobieta, której rodzice utrzymują się albo z własnego gospodarstwa albo z własnej działalności.
Spowodowane jest to tym, że taka osoba przyzwyczajona jest do zmienności sytuacji (częściej niż w pracy na etacie), wie, że zaangażowanie w danym kierunku daje korzyści zarówno ekonomiczne jak i emocjonalne - mam tutaj na myśli "tworzenie" czegoś, pozostawienie po sobie śladu.
Natomiast osoby wywodzące się z rodzin, które żyją z własnej pracy (etat) a nie majątku (działalność na własne ryzyko) widzą to tak, że praca trwa przez 8 godzin + dojazd, reszta to TV i spanie (w wielkim skrócie). Osoby te znając tylko takie życie (które jest dość wygodne) będą miały problemy z przestawieniem się na życie w warunkach wiejskich. Poza tym myśli się tam w perspektywie jednego miesiąca (znów uproszczenie). W gospodarstwie i w działalności gospodarczej zastanawiasz się nad działaniem na kilka lat w przód.
Oczywiście mogą się znaleźć wyjątki i odchyły od mej powyższej reguły.
Pozdrawiam.

Edytowany przez rogas, 12 grudzień 2011 - 08:39.

#3139 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 12 grudzień 2011 - 09:06

Dziewczyna na gospodarkę Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 13:23.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3140 Share Yoda

Yoda

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 10:09

Dziewczyna na gospodarkę A ja uważam, że dziewczyny "z gospodarki" to często gorsze paniusie niż normalne, miastowe jak wy to nazywacie. Ostatnio na imieninach byłem i siedziała taka jedna, co ojciec ma dużą gospodarkę i nie mogłem słuchać z jaką pogardą odnosiła się to tego co ojciec robi... A poza tym, mieszkam w małej miejscowości i jakoś problemów z dziewczynami nie ma. Gdyby nie to że jestem zajęty to poderwanie jakiejś to nie problem. W końcu na czole wypisane rolnik nie mam, a każdy kto mnie zna wie czym się zajmuje. Uważam, że wielu to robi z siebie "wieśniaków" na własne życzenie. Wystarczy pojechać na jakąś wiejską imprezę. Niestety ale często od razu widać kto "po dojeniu się przebrał i na balety". Przerażające ale prawdziwe. Zamiast się użalać jakie to dziewczyny są albo nie są może najpierw pora za siebie się wziąć a nie narzekać jak to źle... Ta uwaga dotyczy się nie tylko znalezienia drugiej połówki.