Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34948 odpowiedzi na ten temat

#23461 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 12 maj 2014 - 17:21

Dziewczyna na gospodarkę bo może twierdzi że wszystko ma swoje granice?

Edytowany przez tommy66692, 12 maj 2014 - 17:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:49
  •  

#23462 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 12 maj 2014 - 17:26

Dziewczyna na gospodarkę ja zasadniczo się jej nie dziwię że teraz tak mówi, chociaż bardziej chodziło o to co mówiła przed ślubem, a tak tylko chciałem przedstawić sytuację. jej mąż nie zna granic, jak tylko się pojawi ziemia to od razu on kupuje i wiadomo zwiększa produkcję, jeszcze parę lat i nie będzie miał gdzie dobudowywaćć he he

#23463 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 maj 2014 - 17:44

Dziewczyna na gospodarkę

Panowie co Wy sądzicie o dziewczynach które z miasta się wplątały w gospodarkę? Szacunek czy pogarda? Dadzą rade czy nie?

Co panowie sadza, to tego Ci nie odpowiedza bo to jest ich natura on tylko pomysli ale zlego zdania nie powie, no ale baba taka jak ja to moge odpowiedziec.

Ale zeby odpowiedziec co sie mysli o kobietach co przylazly na gospodarke, to trzeba najpierw kilka pytan im zadac i konkretne otpowiedzi uslyszec, a potem jak panowie przeczytaja to wtedy zobacza: CO TO ZA ELEMENT. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#23464 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 12 maj 2014 - 17:55

Dziewczyna na gospodarkę Pełen szacunek ,mam żonę z miasta i radzi sobie świetnie ,po 15latach czasem lepiej zarządzi ode mnie :)

#23465 Share Minkkaaa

Minkkaaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:pszczelarstwo, dekoratorstwo, książki, rolnictwo, wsk 125, język angielski

Napisany 12 maj 2014 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam jako miastowa zawsze sie smieje do narzeczonego - rolnika ze mnie krowy tylkami scisna :D i ze sie z przodu umawiają ! Co do ogrodu przez te deszcze stanela budowa altanki (pol dachu dopiero) ale dobrze dla upraw. A czy chęć spędzenia zycia razem na gospodarce trzeba tak od razu traktowac jako test zadajac pytania? a jak ktos niezda to co wtedy rozwód :) ???

Edytowany przez Minkkaaa, 12 maj 2014 - 18:38.

#23466 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 12 maj 2014 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę @Daremw ta twoja sąsiadka dalej na produkcji robi - tylko jakby bliżej koryta :D

#23467 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 12 maj 2014 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę w sumie tak, zaczęła u źródeł :) a ona też w sumie taka miastowa była chociaż z bardzo małego miasteczka, potem większe miasteczko, a teraz wielkie stado, czyli jak by nie patrzeć coraz wyżej he he

#23468 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 12 maj 2014 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę Stara utarta odpowiedż kobieta zawsze jest szyją a chłop jedynie głową :) :) :P bez urazy panowie ale takie to życie.

#23469 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 12 maj 2014 - 22:13

Dziewczyna na gospodarkę Ale nikt się nie gniewa o nic , dlaczego nie mam nic przeciwko temu aby była tą szyją jak tylko będzie dobrze kręcić to żaden problem. Nie mam krów, mam co innego jeżeli będzie miała chęć ciągnąć ten wózek ze mną bardzo chętnie a jak będzie chciała pracować zawodowo proszę bardzo nikt nikomu ani nic nie narzuca ani nakazuje. :D

#23470 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 13 maj 2014 - 04:24

Dziewczyna na gospodarkę Ważne żeby się znalazła,masz głowę do interesów to i frela się znajdzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23471 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 13 maj 2014 - 06:54

Dziewczyna na gospodarkę

Stara utarta odpowiedż kobieta zawsze jest szyją a chłop jedynie głową :) :) bez urazy panowie ale takie to życie.

chlop szyje ma jak go kobieta za nią trzyma a glowe(łepek)jeszcze wiekszy :P

#23472 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 13 maj 2014 - 09:23

Dziewczyna na gospodarkę Widzę, że kolega Nikolas jest bardzo dowc*pny :D i tylko jedno mu w głowie mianowicie wywołanie uśmiechu na twarzy kobiety ;)

#23473 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 13 maj 2014 - 10:34

Dziewczyna na gospodarkę A może marzy aby się taka znalazła co-by go za ,,tę'' szyję złapała i zaczeła kręcić.... :P

Edytowany przez Szymi40, 13 maj 2014 - 10:35.

#23474 Share lolek112

lolek112

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 13 maj 2014 - 10:41

Dziewczyna na gospodarkę

u nas jedna do wsi przyszła do gospodarza już chyba z 8 lat temu i chodzi do tej pory (około 100 dojnych), jej mąż cały czas tylko jak jest okazja to kupuje ziemię, a teraz powiedziała do niego: a ty sk****synu jeszcze postawisz kilka krów to sam sobie będziesz robił- to cytat nic nie przestawiłem :) a on właśnie jeszcze dobudowuje z tyłu kawałek obory na jakieś 30 sztuk he he
najlepsze jest to że przed ślubem mówiła że pójdzie na wieś to chociaż trochę odpocznie w końcu (pracowała w mlekovicie na produkcji), teraz inaczej śpiewa he he

haha na roli to się chyba nie da odpoczywać, bo cięgle coś trzeba zrobić :P

#23475 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 13 maj 2014 - 12:21

Dziewczyna na gospodarkę mieszkam w mieście woj. ok. 200 000 ludzi. na 15 kolegów i znajomych - rodowitych miastowych - 13 ma żony ze wsi i małych miasteczek. tylko 2 ma żony miastowe, ale one były z bardzo bogatych domów. nawet ja i brat mamy żony z małych miasteczek.

w mieście znam z kolei z kilkanaście tzw. singielek w wieku 30-40 lat...

we wsi (z 50 obejść) ,gdzie mamy gosp. nie ma chyba żadnej laski pow. 20 lat, natomiast jest iluś kawalerów po 30-tce, czy 40-tce.
jeden ma nawet nowy dom, oborę, auto, fajny ciągnik i nic... a zaraz 40 mu stuknie.

dziewczyny ze wsi, jak widzą jak wygląda lub wyglądało życie ich matek - serdecznie pierniczą taki los i woli iść do miasta na byle jaką stancję i do byle jakiej pracy (lub uciekają za granicę), aby nie powtórzyć losu swojej matki...

a, że dziewczyna ze wsi gospodarna, umie gotować, sprzątać - podoba się to chłopakom miastowym.

#23476 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 13 maj 2014 - 12:30

Dziewczyna na gospodarkę Fakt dziewczyny z gospodarek (i to nie tylko z tych na wsi)nauczone pracy i czystości przede wszystkim.
Mam znajomą z warszawki co całymi dniami w domu siedzi a tam syf na potęgę co się wyleje to się rozdepcze, na podlodze taki brud że scieżki wydeptane takie jasne są, obiad kupi gotowy w markecie i podgrzeje tylko w mikrofali a mąz zapatrzony w nią jak w obrazek.

#23477 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 13 maj 2014 - 12:52

Dziewczyna na gospodarkę przejdzie mu, chyba że chlew w domu mu pasuje...

jeszcze chciałem dodać n/t kawalerów na wsi - kiedyś na Polsacie chyba był reportaż o tym zjawisku i średnio 1/3 z nich znajdowała w końcu żony, jednak 2/3 pozostawało kawalerami bardzo długo lub na zawsze...

od 8 lat bawię się w wynajmy mieszkań w swoim mieście i najbardziej lubię ludzi ze wsi.

z miastowymi miałem tylko problemy - a to chlew taki, że przyklejałem się skarpetami do podłogi i owijałem skarpety chusteczką higieniczną, aby butów od środka nie zasyfić. a to 2 lewe ręce - żarówki typ nie potrafi wymienić i truje mi tyłek...

u wiejskich dziewczyn w mieszkaniach zawsze ogarnięte, jak w pudełeczku - można jeść z podłogi. poczęstują smacznym jedzeniem, a po zdaniu mieszkania - kolejni mieszkańcy rozkładaja tylko swoje rzeczy.

Edytowany przez jaroWM, 13 maj 2014 - 13:04.

#23478 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 13 maj 2014 - 12:59

Dziewczyna na gospodarkę Mam kuzynkę w mieście która w wieku 17 lat nie umie zrobić jajecznicy w kuchni zupełnie nic- tylko sprzątnie swój pokój z wielką łaską typowa jedynaczka - i weź sobie taką na żonę ..... :o

#23479 Share Minkkaaa

Minkkaaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:pszczelarstwo, dekoratorstwo, książki, rolnictwo, wsk 125, język angielski

Napisany 13 maj 2014 - 13:07

Dziewczyna na gospodarkę Praca na wsi 20-15 lat temu a teraz to jest ogromny skok ekonomiczny. Nie ma co porównywać. Ale w dzisiejszych czasach ludzie uważają że w miescie jest lepiej. Niebiorą tego pod uwagę że nawet czasu im brakuje żeby w mieszkaniu posprzątać :) a mowa żeby ciasto upiec... mmm :D

@ jaro WM - p.s. jestem z miasta ale dbam o porządek! :D nie ma co generalizowac.

Edytowany przez Minkkaaa, 13 maj 2014 - 13:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23480 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 13 maj 2014 - 15:46

Dziewczyna na gospodarkę no szwagierka zawsze mówi że jak będzie miala wolne to ciasto upiecze :) a ja z pola obiad robić i w miedzyczasie ciasto zrobię i nie musze mieć ekstra wolnego czasu ;) ale grunt to dobra organizacja :)