Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#22281 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 18:54

Dziewczyna na gospodarkę jak chlop ryje traktorem pole :D i sadzi sadzarka ziemniaki to kobieta stoi na sadzarce i patrzy czy tasma dobrze pobiera ziemniaki :rolleyes:

A tak powaznie to trzeba ogrodek przygotowac nasiona posiac, podworko posprzatac kwiatki posadzic itp
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:57
  •  

#22282 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 02 kwiecień 2014 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę Tez jeżdżą ciagnikami:-D przeciez nasze agrofotowe dziewczyny to prawdziwe padjonatki:-D

#22283 Share Truck_Driver

Truck_Driver

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Mechanika

Napisany 02 kwiecień 2014 - 18:59

Dziewczyna na gospodarkę Ta wsiadają na chwilę do sweet foci, a potem brat lub tatuś kończy robotę :P
Kawaler do wzięcia...

#22284 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 19:27

Dziewczyna na gospodarkę Mało wiedziałeś w takim razie Truck_Driver ;)

#22285 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę w mojej okolicy dużo dziewczyn umie jeżdzić ciągnikami..

#22286 Share Truck_Driver

Truck_Driver

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę Pochodzę ze wsi i znam realia, może tu na forum jest kilka ogarniętych dziewczyn, ale to nieliczne wyjątki ;)
Kawaler do wzięcia...

#22287 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę ,,Ogarniętych '' możesz to rozwinąć ?

#22288 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę Ja jęczmień posiałem. Została QQ. Nie wiem czy się wybrać na rynek z jęczmieniem czy ju za późno będzie we wtorek.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#22289 Share Truck_Driver

Truck_Driver

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę

,,Ogarniętych '' możesz to rozwinąć ?

Mądre, pracowite dziewczyny które nie boją się rąk zabrudzić i chętnie pomagają przy gospodarstwie ^^
Kawaler do wzięcia...

#22290 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3182 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę Zawsze zostają Ci co sieją trawy z rośliną ochronną jak ja to na jęczmień powinny się chętni znaleźć. U mnie na mazurach rano mróz trzyma, więc można na razie zapomnieć o jakimkolwiek siewie. Mam tylko kukurydzę do siania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22291 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 02 kwiecień 2014 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę E to ja w nie waszych kliamtach. W polu pokończone prawie ale w tunelach praca pełną parą. Bananku zapraszam na kwiatki, spory wybór, dla koleżanek z agrofoto solidne rabaty.

#22292 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 kwiecień 2014 - 21:54

Dziewczyna na gospodarkę

Pochodzę ze wsi i znam realia, może tu na forum jest kilka ogarniętych dziewczyn, ale to nieliczne wyjątki ;)

Bo może te ogarniete dziewczyny siedzą w robocie dlatego wydaje Ci się, że ich nie ma ale są tylko nie paradują po podwórzu ale siedzą w oborze ;)

#22293 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 03 kwiecień 2014 - 01:24

Dziewczyna na gospodarkę No ja już po robocie wszystko zasianie opryski porobione , jeszcze tylko nawóz posiać po życie i będzie trochu czasu wolnego dla siebie :) A co do poprzednich wypowiedzi to w dzisiejszych czasach różnie to bywa , no ale ja twierdzę to zależy od typu człowieka i charakteru jeden jest taki a drugi inny , ale ostatnio zauważyłem ciekawe zjawisko każdy by chciał kasę a robić niema komu ehhh niektórzy ludzie mnie rozbrajają no ale cóż takie życie . Ja na przykład nigdy bym dziewczyny nie wsadził do traktora lub kombajnu żeby w polu zasuwała mi wystarczyło jak by obiad ugotowała i załatwiała za mnie różne sprawy bo czasem brak mi czasu na takie rzeczy a koło domu jakieś kwiatki lub coś to jak by chciała czemu nie ogółem to nawet mogła by sobie pracować w jakiejś innej branży też by mi nie przeszkadzało trzeba iści z postępem i rozmachem a nie patrzeć stereotypami takie moje zdanie ;)

#22294 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 03 kwiecień 2014 - 12:58

Dziewczyna na gospodarkę Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że temat jak telenowela - zaglądasz po roku, a tu ta sama impreza ;) Co mnie zaciekawiło:

Dziś pryma aprilis, wszyscy pewnie sobie żarty na wsiach robią.

Jakie żarty żeście komukolwiek zrobili? Ja do szwagra zadzwoniłem o 6-tej rano, czy mu traktor pali, bo mój nie chce odpalić i potrzebował bym, by mnie pociągnął. Ten ze śpiku wyrwany obudził drugiego szwagra, zaczęli biegać z wodą, by nalać do chłodnicy, teściowa stała jak wryta i nie wiedziała co się dzieje. Po 5 minutach wysłałem sms-a z hasłem: "Prima aprilis". Zaraz do mnie dzwonili, czy ja spać nie potrafię i jak oni mnie wkręcą, to się nie pozbieram :D Ale się im nie udało :rolleyes:

#22295 Share mirabelja

mirabelja

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:fotografia

Napisany 03 kwiecień 2014 - 18:03

Dziewczyna na gospodarkę

U mnie w okolicy jest tak ze ,,na gospodarke'' czyli na partnerkę dla farmera predzej się znajdzie jakas dziewczyna z miasta niż ze wsi. Znam kilka przypadków że dziewczyny(i to bardzo ładne) z miasta poszły do technikum rolniczego bo w przyszłości chcą mieć męza rolnika..

To logiczne. Dziewczyny, które wychowywały się na wsi wiedzą jaką ciężką pracą jest rolnictwo, a te z miasta naiwnie myślą, że rolnictwo polega na tym, że się najmuje parobka roboty za parę złotych, a samemu tylko leży brzuchem do góry i zbiera kasę z Unii na wakacje za granicą :P

#22296 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 kwiecień 2014 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę

Bananku zapraszam na kwiatki, spory wybór, dla koleżanek z agrofoto solidne rabaty.

No to jakbym ja zajechala po kwiatki, to napewno bym nie mowila ze o kwiatkach wiem z agrofoto. :rolleyes: zebys nie kapnol sie ze ja to bananka :D

A jakie masz rodzaje kwiatkow????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#22297 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 03 kwiecień 2014 - 18:30

Dziewczyna na gospodarkę @Mirabelja cytat z 2008 roku :o - widać że przejrzałaś ,,temat'' od deski do deski......-ciekawe jaki był tego powód ;)

#22298 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 03 kwiecień 2014 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę Bananku byliny, cała rabata plus do tego balkonówka ;) ,. A ja powiem że z checia bym wsadził dziewczyne na traktor, radował bym się jak by chciała jeździć, zaraz bym ją nauczył orać czy co innego. Naszczęście mam kabinę dużą w zetorze to we dwoje sie spokojnie zmieścimy. Teraz wiem ze są dziewczyny które garną się do pracy w gospodarstwie i że sprawia im to przyjemnosć, wiec jeżeli by chciała mi pomóc to ja z tej pomocy chętnie skorzystam.

#22299 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 kwiecień 2014 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę Wy nie szukajcie traktorzystki ani kombajnistki czy czołgistki tylko drugiej połowy... czyli mam rozumieć że kobieta musi ugotować, oprać, ogarnąć dzieciaki i jeszcze zaorać pole tak? czy może te oranie to taka głowna rozrywka ma być w nagrodę za dobre gotowanie czy dbanie o dom :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22300 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 03 kwiecień 2014 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę orać nie musi ale w pole ciągnikiem pasowało by żeby umiała zajechać....