Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#20481 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 14 luty 2014 - 17:42

Dziewczyna na gospodarkę Ja też dołączam się do życzeń i wszystkim samotnym życzę znalezienia tej drugiej połowy, a tym którzy znaleźli miłości bez końca :)
Jedni szukają drugiej połowy inni kupują krowy a życie toczy się dalej :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:33
  •  

#20482 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 14 luty 2014 - 18:05

Dziewczyna na gospodarkę haha jak nie znajde w tym roku połowki to też sobie sprawie krowe, bede miałą co głaskac w nastepne walenie tynków

#20483 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 luty 2014 - 18:06

Dziewczyna na gospodarkę to jest rolnictwo są walentynki ale na horyzoncie krowy.Sa rolnicy z zamiłowania i tak im życie umknie

#20484 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 14 luty 2014 - 18:20

Dziewczyna na gospodarkę macie dziś humor młodzi,,, ale i oto też chodzi .... :P

#20485 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 14 luty 2014 - 18:31

Dziewczyna na gospodarkę Często fajne te zamiłowanie, np dziś 15minut temu miałem w domu taki widok, tata woził mamę za rękę i powiedział choć kochanie ze mną na randkę, ;-) no i poszli doić krówki, a Roman tak samo poszedł z Kasia, trochę im zazdroszczę ale tez się ciesze ze są szczęśliwi, Ciężko tu wszyscy pracujemy, cała rodzin i bratowa, Ale powiem wam ze ta praca nas cieszy ; -) nikt zbytnio nie narzeka, czasem są gorsze dni, czasem nawet się pokłócimy, ale jakoś idzie do przodu, i do przodu

#20486 Share weris

weris

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 14 luty 2014 - 18:31

Dziewczyna na gospodarkę W kalendarzu jest taki dzień,
kiedy wszyscy Kochają się.
Dla tego dnia warto żyć,
bo dobrze jest kochać
i kochanym być!
Miłość jest ważna
i niech wiecznie trwa,
a nie tylko tego jednego dnia. :wub: dla wszystkich AF spełnienia marzeń :)

#20487 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 luty 2014 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę Ja tez kochani zycze Wam wszystkiego najlepszego a w szczegolnosci tej ukochanej osoby z ktora mozecie podbijac swiat.;
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#20488 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 14 luty 2014 - 18:43

Dziewczyna na gospodarkę
Zrobię wam nastrój ;)

#20489 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 14 luty 2014 - 18:53

Dziewczyna na gospodarkę ot i miło nam a czy i Tobie....

#20490 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 14 luty 2014 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę To już sobie nastroju nie robisz? ja tam oglądam skoki narciarskie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20491 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 14 luty 2014 - 19:14

Dziewczyna na gospodarkę a ja 1 z 10

#20492 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 14 luty 2014 - 19:16

Dziewczyna na gospodarkę co tu dziś świętować, jakieś sztuczne wymyślone zachodnie ustrojstwo przeszło do naszego kraju, tandeta pełną parą, jedynie chodzi o to aby jak najwięcej tego dziadostwa różowego kupić... taka prawda
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#20493 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 14 luty 2014 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę ale przecież w walentynki nikt nie każe nikomu nic kupować, można pójśc na spacer i też może być romantycznie, ja nie mam nic przeciw walentynkom , bardzo żałuje że nie mam z kim ich obchodzić

#20494 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 14 luty 2014 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę kolego w każdym z nas tyle jest pesymizmu że choć trochę optymizmu nikomu nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie ,,,,mało mamy na codzień ;problemów

#20495 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 14 luty 2014 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę A moim zdaniem @gregorius troszeczkę racji ma, te wszędobylskie reklamy, to ciągłe przypominanie np. w radio 20 razy w ciągu dnia, że dziś walentynki ( kurde jakby moja skleroza już była na takim poziomie, ze przez godzine zapomne), to wmawianie, że bez tego i tego twoje walentynki nie będą udane, że w takim dniu trzeba iśc tam i tam zabija magię takich świąt. Z resztą podobnie z Bożym narodzeniem jest, kurde czy w TV naprawde od 3 listopada muszą już leciec reklamy zmikołajem?? Czy wszędzie muszą trąbić, że to i to jest mi w te święta niezbędne, albo że najnowsze trendy mówią ze pod choinkę najlepiej kupić to i to? A ja biedny całe życie myślałem, że najważniejsze to jest spędzać takie chwile z bliskimi. Cały ten szum poptostu sprawia, że człwiek chce, żeby to mineło i było w końcu trochę spokojniej, mam wrażenie, że to zabija cały urok takich świąt. A może ja już się za bardzo postarzałem? Ciężko powiedzieć ;)

#20496 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 14 luty 2014 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę Izolda to nie takie straszne

#20497 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 14 luty 2014 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę To jest kapitalizm. :)
W lutym niewiele się sprzedaje, więc wymyślona została okazja, żeby jednak na coś wydać pieniądze. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#20498 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 14 luty 2014 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę

A moim zdaniem @gregorius troszeczkę racji ma, te wszędobylskie reklamy, to ciągłe przypominanie np. w radio 20 razy w ciągu dnia, że dziś walentynki ( kurde jakby moja skleroza już była na takim poziomie, ze przez godzine zapomne), to wmawianie, że bez tego i tego twoje walentynki nie będą udane, że w takim dniu trzeba iśc tam i tam zabija magię takich świąt. Z resztą podobnie z Bożym narodzeniem jest, kurde czy w TV naprawde od 3 listopada muszą już leciec reklamy zmikołajem?? Czy wszędzie muszą trąbić, że to i to jest mi w te święta niezbędne, albo że najnowsze trendy mówią ze pod choinkę najlepiej kupić to i to? A ja biedny całe życie myślałem, że najważniejsze to jest spędzać takie chwile z bliskimi. Cały ten szum poptostu sprawia, że człwiek chce, żeby to mineło i było w końcu trochę spokojniej, mam wrażenie, że to zabija cały urok takich świąt. A może ja już się za bardzo postarzałem? Ciężko powiedzieć ;)

też się zgodzę tutaj, jedna wielka komercja, ludzie nauczyli się świętować wszystko, dzień zakochanych, dzień psa, kota, papierosa, samochodu....przyjaźni, włosów i innych...zatraciliśmy piękno uczuć, cała kwintesencja miłości ma się mieścić w jakimś pluszaku z datą 14 lutego? a czy nie chodzi o to, by codziennie w jakiś sposób okazywać sobie miłość? Z ilości tych świąt rzekomo "pielęgnujemy" te uczucia tylko w ich dniu..osobiście wolałabym miły gest w innym dniu, gdzie nie trąbią w tv czy radiu o okazywaniu uczuć, gdzie jest to dyktowane przez społeczność. Bynajmniej miałąbym świadomość, ze mówi coś szczerze a nie tylko dlatego, że czuje się pod presją tego dnia.

#20499 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 14 luty 2014 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę

kolego w każdym z nas tyle jest pesymizmu że choć trochę optymizmu nikomu nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie ,,,,mało mamy na codzień ;problemów

jaki pesymizm, mówię jak myślę, cały czas o tym pieprzą jak potłuczeni, jestem realistą nie pesymistą koleżanko :)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20500 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 14 luty 2014 - 20:33

Dziewczyna na gospodarkę Koleżanko Smerfy masz rację. Jak już się jest razem to nie ważne czy święto czy dojenie krów to trzeba sobie okazywać uczucia. Chociaż te dobre :P