nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Ulman    5587

To "słowo na Niedzielę" nieco długawe i czytać sie nie chce. Powiedz ministerstwu propagandy żeby przysyłało  ci krótsze a bardziej treściwe komunikaty. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Alamo , przekaz na niedzielę dostajesz?

 

Bo te "twoje" wypociny niewiele wnoszą. Od razu zaznaczę że nikogo nie bronię, ale ilu z nich ma zarzuty, ilu sprawy w sądzie ilu siedzi?

 

Bo z tego co mi wiadomo to Obajtek ma zarzuty prokuratorskie , wobec ziobry są podejrzenia o niejasne finansowanie kampanii wyborczej , miliardowe wyłudzenia w skokach -  to tak tylko z głowy bez szukania ,bez przekazu.

 

 

Ten temat powinien dotyczyć kaczyńskiego bo w kaczystanie ani prezydent ani premier nie mają zupełnie nic do powiedzenia.

 

 

Ale nie martw się alamo za kilkalat założymy temat - "czy pisowcy powinni siedzieć a popierającch ich idiotów pozbawić praw wyborczych".

 

 

No i jeszcze  "Robert Biedroń - najlepszy prezydent dla Polaków? "

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To "słowo na Niedzielę" nieco długawe i czytać sie nie chce. Powiedz ministerstwu propagandy żeby przysyłało  ci krótsze a bardziej treściwe komunikaty. 

 

Donald  wrócił  i  objął  swoje stanowisko  czy  jak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj