Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kabina Sokółka stary typ c-360

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mateosek

Mateosek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 02 luty 2015 - 20:39

Witam mam dylemat bo będę montował do mojej c-360 kabinę sokółkę i myślę dać kawałki gumy na mocowania kabiny z silnikiem i z mostem i mam pytanie czy to wypali i czy to wg coś da

Pozdrawiam 

10672036_734769009892866_9215457483687996187_n.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kabina Sokółka stary typ c-360 Dzisiaj, 23:21
  •  

#2 Share Marioboss

Marioboss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 02 luty 2015 - 20:48

Kabina Sokółka stary typ c-360 Za wiele bym się nie spodziewał,bo to i tak musi być porządnie skręcone,więc czy ta guma tam będzie,czy nie,to niewielka różnica.Osobiście radził bym raczej zrobić (lub kupić) mocowania kabiny przykręcane do skrzyni biegów,jak w sokółkach nowszego typu.Wtedy trzeba tylko przyspawać odpowiednie mocowania przy kabinie i można ją posadzić na poduszkach,jak każdą normalną kabinę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Mateosek

Mateosek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 02 luty 2015 - 20:52

Za wiele bym się nie spodziewał,bo to i tak musi być porządnie skręcone,więc czy ta guma tam będzie,czy nie,to niewielka różnica.Osobiście radził bym raczej zrobić (lub kupić) mocowania kabiny przykręcane do skrzyni biegów,jak w sokółkach nowszego typu.Wtedy trzeba tylko przyspawać odpowiednie mocowania przy kabinie i można ją posadzić na poduszkach,jak każdą normalną kabinę.

No tak tylko że wtedy będzie kabina mniej stabilniejsza ale chyba sobie odpuszczę i zamiast tego lepiej wygłuszę i spróbuję wyeliminować drgania blach 

Dzieki za odp