Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny trzody chlewnej 2014

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2763 odpowiedzi na ten temat

#2641 Share Blaszka93

Blaszka93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 23 grudzień 2014 - 23:18

"Od króla aż do pana kazdy żyje z gospodarza". przykre ale prawdziwe :( .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny trzody chlewnej 2014 Dzisiaj, 02:05
  •  

#2642 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 24 grudzień 2014 - 06:49

chyba od myszy do cesarza :D

Zetor Team.

#2643 Share szopen

szopen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 09:02

A taki jeden się chwali na forum, że kupił schab w supermarkecie i nie da się zjeść. Ja bym stał nad nim i czekał aż go sałego zeżre, a potem bym zamknął żeby do learza nie mógł wyjść. Ja mięsa z zakładów nie tknąłem od 15 lat, a sam nie biję tylko płacę znajomemu żeby ubił, rozebrał i żonka pyszności robi. Ostatnio został mi tucznik bo przerósł i miał przed ubojem 160 kg, schab był wielki ale pyszny, o boczku i innych częściach nie wspomnę.

Planuję w niedalekiej przyszłości uruchomić sprzedaż bezpośrednią mięsa i półtusz, muszę tylko pomieszczenie przygotować do rozbioru półtusz. Ubój będzie raczej w ubojni bo za ciężkie warunki trzeba spełnić żeby bić samemu.

#2644 Share biznes12

biznes12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 10:41

ceny zacztnają byc stabilne, euro idzie go góry a co za tym idzie drozej im wyjdzie sprowadzać może coś podniosą cenniki .....

#2645 Share BRUTAL

BRUTAL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 13:22

Utop się z tą ceną stabilną!.Dla nas gorzej jeśli Euro i Dolar idą do góry bo z zachodem nie handlujemy tylko ze wschodem a droższy dolar dołuje nasze towary sprzedawane na wschód.Pójdzie do góry jak wydoją jeszcze tych pewniaków co przy teraźniejszej cenie zapełniają budynki licząc na cuda.

#2646 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 24 grudzień 2014 - 13:27

Ceny trzody chlewnej 2014 Ale mniej z zachodu wjejdzie do Polski bo więcej złotówek trzeba dać za euro.

#2647 Share BRUTAL

BRUTAL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 14:47

Napisał Ci człowiek po ile schab kupił....po 12 zł w promocji a za tydzień zrobili nową promocje po 8 zł a za tydzień moga zrobić po tyle za ile Tobie nie opłaca sie hodować i tyle się ma złotówka do euro.PANIAŁ???

Edytowany przez BRUTAL, 24 grudzień 2014 - 18:41.

#2648 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2117 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 24 grudzień 2014 - 17:16

Cena na dziś 3.7zł netto a kiełbasa swojska w sklepie 27zł za kg.....

Ciekawe kto zapłaci te 27zł za swojską? ja sprzedaje po 22zł .najdrożej słyszałem ze gospodarz wołał 24zł za wiejską.Ale kiełbasa kiełbasie nie równa.Poszukiwana jest wiejska z galaretką :) http://images.tinypi...8r12ga9mnb5.jpg  

#2649 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 24 grudzień 2014 - 22:06

Przywieź troche po 22zł to pohandlujemy :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#2650 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2117 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 24 grudzień 2014 - 22:44

Mati to bym dołozył do interesu ,no do Ciebie mam 130km :lol: wsiadaj w BMW i zapraszam :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2651 Share anka1

anka1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 23:33

Witam

u nas sąsiad jednemu od wielu lat oddaje i teraz przed świętami wage miały no to dzwonił , żeby ten przyjechał. No to jak prosił to ten przyjechał i dał po 3,5 . Tyle roboty....i teraz maciory się proszą i sąsiedzi zamiast przy stole to w świniarni siedzą. Tym razem to nie wiem czy po tych cenach jeszcze dalej będą trzymać. Jak by nie ziemniak drobny do skarmienia to już by dawno zrezygnowali. Ta cena to 10 lat temu taka była co ?

Wesołych Świąt dla wszystkich.

Edytowany przez anka1, 25 grudzień 2014 - 00:27.

#2652 Share marcus1998

marcus1998

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna, hodowla trzody chlewnej.

Napisany 25 grudzień 2014 - 07:40

Wesołych Świąt chłopaki ;) Życzę wam, aby w Nowym Roku- chociaż to jeszcze za tydzień- wasza praca przynosiła wam wiele radości, spełnienia i satysfakcji :) Aby skończył się w końcu ten cyrk i nastały lepsze czasy :)

#2653 Share michalok

michalok

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 25 grudzień 2014 - 12:56

Dokładnie tak!!!Przyłączam się do życzeń  :)

Edytowany przez michalok, 25 grudzień 2014 - 12:56.

#2654 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 grudzień 2014 - 19:02

Ceny trzody chlewnej 2014 panowie wlasnie ogladam wiadomosci i ponoc bardzo dobrze maja sie hodowcy trzody chlewnej. podobno rynek rosyjski bardzo dobrze zastapil nam rynek amerykanski importujemy tam ogromne ilosci wieprzowiny i bardzo dobrze polscy rolnicy na tym wychodza i zarabiaja !! gorzej z biednymi producentami jablek ktorzy zarabiali zawsze ponad 3 razy wiecej niz producenci trzody i przy tym najwiwcej stracili i trzeba wspierac rynek owocow. pan Sawicki uwaza ze rynek trzody ma sie bardzo dobrze i nie trzeba nikogo wspierac bo jest bardzo dobrze i wszyscy sobie chwala.... a to niespodzianka wiedzieliscie to chlopaki? .... !!?? smiech na sali

#2655 Share michal1014

michal1014

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 25 grudzień 2014 - 19:13

Ceny trzody chlewnej 2014 Akurat oglądam wydarzenia i to co tam sawicki mówił że rolnicy czyli producenci wieprzowiny bardzo dobrze radzą sobie z rosyjskim embargiem to mnie już śmieszy cena w skupie 3.5zł czy nawet 3.8zł za kg gdzie my musimy wydać na wyprodukowanie 1kg wieprza 4.3zł albo i więcej to według niego to się nazywa dobre radzenie producentów. I jacyś eksperci mieszczuchy z pensjami 30 tyś miesięcznie się wypowiadają na temat rolniczy, co oni wogóle wiedzą niby Polska tyle do USA mięsa wysyła że jest świetnie. Jak media mydlą oczy wszystkim Polaką to się w pale nie mieści. I wszystko przez rosyjskie embargo, według mnie wieprze z sejmu i z parlamentu biorą grube $$$ abyśmy my mogli oddawać nasze tuczniki za grosze. To się nazywa dopiero wspólna polityka rolna, a raczej wspulna mamona.

#2656 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 25 grudzień 2014 - 19:15

Ceny trzody chlewnej 2014 widziałem... Ale nijak jak to się ma do ceny 3.5

#2657 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 25 grudzień 2014 - 19:31

Niemcy też narzekają na niskie ceny wieprzowiny http://www.agrarheut...erie&offset=495

#2658 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 25 grudzień 2014 - 20:11

panowie wlasnie ogladam wiadomosci i ponoc bardzo dobrze maja sie hodowcy trzody chlewnej. podobno rynek rosyjski bardzo dobrze zastapil nam rynek amerykanski importujemy tam ogromne ilosci wieprzowiny i bardzo dobrze polscy rolnicy na tym wychodza i zarabiaja !! gorzej z biednymi producentami jablek ktorzy zarabiali zawsze ponad 3 razy wiecej niz producenci trzody i przy tym najwiwcej stracili i trzeba wspierac rynek owocow. pan Sawicki uwaza ze rynek trzody ma sie bardzo dobrze i nie trzeba nikogo wspierac bo jest bardzo dobrze i wszyscy sobie chwala.... a to niespodzianka wiedzieliscie to chlopaki? .... !!?? smiech na sali

chodzilo ci raczej o export na rynek amerykanski.

Zetor Team.

#2659 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 grudzień 2014 - 20:45

Ceny trzody chlewnej 2014 tak przejezyczylem sie, przepraszam ale mysle ze bez twojego postu by sie obylo kazdy sie domysli...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2660 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 26 grudzień 2014 - 12:14

Ciekawe kto zapłaci te 27zł za swojską? ja sprzedaje po 22zł .najdrożej słyszałem ze gospodarz wołał 24zł za wiejską.Ale kiełbasa kiełbasie nie równa.Poszukiwana jest wiejska z galaretką :) http://images.tinypi...8r12ga9mnb5.jpg  

Polska kiełbasa z wyrobu domowego u mnie chodzi po 19 zł .Ja nie specjalnie lubię wyroby z wieprzowiny ,ale ten jest bardzo dobry .Gość daje świniaki do rzeźni i sam je dalej  przerabia u siebie po godzinach jak wróci z masarni .

I love salsa