Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Ustawienia zębów w kultywatorze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam problem ponieważ mam kultywator samoróbkę mój ŚP. dziadek źle ustawił zęby i ja chce zmnienic ich ustawienie dajcie jakiś rysunek albo coś.Kultywator ma 2m serokości są 3 belki i 13 zębów.Proszę o jak najszybsze odpowiedzi z obrazami lub wskazówkami bo wiosna juz w tym tygodniu się zacznie

Edytowano przez DamianWs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Unia grudziądz o szerokości 2,1m. ma 16 łap. Z przodu 5, środek 5, a z tyłu 6. Jeliśli chcesz wiedzieć jak dokładnie wygląda rozstaw to zajrzyj sobie na ogłoszenia na tablicy lub innej stronce z ogłoszeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

U mnie zeby sa tak ustawione ze zab na pierwszej belce zostawia slad obok zebu na ostatniej belce. Inaczej opisac nie umiem.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrek1985
      witam,
      interesuja mnie klepki w kłosownikach, do czego one służa i ich rodzaje oraz jak ustawiacie swoje deutz-fahry aby dobrze czyściły
    • Przez Spaluchwp
      Witam,
      panowie nie mogę ustawić za nic kombajnu żeby było czyste ziarno, lecą mi co chwila resztki słomy i kawałki kłosów. Dolne sito mam przymknięte prawie na maksa górne uchylone dużo mocniej wiatr ok 650 bęben na ok 800, jak tylko wzmocnie wiatr to leci za kombajnem, a jak bardziej otworze to w zbiorniku syf jak ... .
       
      Proszę o radę
       
    • Przez ferguson675
      Witam, czy mógłby mi ktoś w przystępny sposób wytłumaczyć do czego są poszczególne pokrętła i dźwigienki w Case 1494? Chciałbym również wiedzieć jakią konfigurację stosować do orki. Z góry dzięki


    • Przez marcin3
      Może ktos ma dobry sposób na ustawienie Ibisa. Orac orze ale to nie jest co być powinno
    • Gość
      Przez Gość
      Witam,
      mam problem z fortschrittem e514 dużo słomy wpada na podsiewacz i sita, co później idzie do zbiornika.
      Próbowałem już różnych rozwiązań zmieniłem nawet dolne sita na żaluzjowe, ale myślę że problem może tkwić w odrzutniku lub coś za bębnem jest nie tak. Słoma z bębna powinna raczej wpadać na wytrząsacze a dużo mam jej na sitach i już nwm co mam zrobić.
      Proszę o rady, pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj