Skocz do zawartości

Polecane posty

marcin3    0

Może ktos ma dobry sposób na ustawienie Ibisa. Orac orze ale to nie jest co być powinno

Michal04    11

Jak nie dosypuje pierwsza skiba to zwieksz rozrzut, a jak to nie podziala to dokrec sruby od resora.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrek1985
      witam,
      interesuja mnie klepki w kłosownikach, do czego one służa i ich rodzaje oraz jak ustawiacie swoje deutz-fahry aby dobrze czyściły
    • Przez PaweBokiniec
      witam chodzi mi dokładnie o wysokośc klepiska sit na kturej dziurce powinien być wiater i czy można go kosić na sicie do zborza mam taki problem bo strączki a raczej kawałki stronczków wpadają do zbiornika z góry dziękuje za pomoc
    • Przez machony
      Witam wszystkich mam takie pytanie do użytkowników claasa compact 30.Bo własnie na byłem do siebie na gospodarstwo takie małe cudo a więc moje pytanie brzmi jak dokładnie ustawić claas podczas koszenia zboża ?? (gdzie co do czego służy ) bo w mojej okolicy żądnego takiego claas nikt nie posiada proszę o odpowiedz i sory za nie fachowe pismo pozdrawiam
    • Przez rolnik_w_dolinie
      Mam pytanie jak ustalić do danego modelu szczeline do danego zboża (pszenica,jęczmień,owies) na którym oczku młócicie te zboża
      Dołączam zdjęcie chodzi mi dokładnie o tą dźwignie
    • Przez PaweBokiniec
      witam mam problem z sianiem rzepaku moim poznaniakiem ponieważ rzepak chyba za głeboko idzie i schodzi takimi łatami jak go dobrze ustawić krok po kroku proszę o pomoc