wojtf23

wysokie cisnienie w filtrze paliwa mtz 82

Polecane posty

wojtf23    2

Problem zalatwiony. Po sprawdzeniu wszystkich srub przelewowych. zalozylem oryginalna uszczelke. Zacząlem pompowac paliwo pompka reczna. Ptrze sie ze przy niskim cisnieniu nawet wywala. Wkurzylem sie bo oryginalna uszczelka nie dawala rady, jak i tektura na sylikonie. zrobiłem uszczelke z wiatrolapu jak są w masarniach takie frendzle gumowe z 2 albo 3 mm i jest spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

No widzisz. na bubla trafiłeś i tyle. obie powierzchnie pod uszczelkę trzeba by wyrównać i tyle.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arab1    23

Uszczelki kiepskie i części kiepsko wykonane i pomyślane,do polskich tak samo ,już różne materiały testowałem i wydaje mi się że te zielone uszczelki najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtf23    2

czesci jak czesci. ale ten filter co mi terez przysłali to raczej uzywka wypiaskowana i sprzedaja jako nowe. bo na moim jeszcze w kilku miejscach jest stara farba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arab1    23

Uczciwość sprzedawców w sprzedaży wysyłkowej też pozostawia wiele do życzenia,wiedzą że jeśli nie otworzysz przy kurierze i nie dostrzeżesz wady ,będziesz musiał odesłać na własny koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus-23    122

cóż w takich czasach żyjemy, co do filtra to tak na marginesie powiem że nie polecam kleić tego na silikon bo potem się takie gluty robią i ci zatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156
Dnia 28.10.2018 o 14:13, seweryn20 napisał:

https://allegro.pl/podstawa-filtra-paliwa-mtz-belarus-oryginal-i7544334389.html

To jest zamiennik podstawy filtra starego typu do ruskiego. 

Link podstawy który wstawiłeś ma trzy wloty do wyboru z trzech stron i wylot od góry.

seweryn20 , pisze w tym temacie bo nie mogę do Ciebie wysłać wiadomości.....

Podaj mi prosze nr tel. do Benedykta Pietrzyka z ul.stadionowej tego gościa od pomp wtryskowych , bo mam do roboty pompę a zgubiłem namiary..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez borsuk1891
      Witam .
      Zacznę od tego że problem z podnośnikiem jest od dawna , ale dało się nim pracować chociaż miał problem z podniesieniem agregatu uprawowego 3,6 m.
      Parę dni temu podnośnik odmówił posłuszeństwa , a mianowicie podniósł tylko do połowy i to na wysokich obrotach . Pomyślałem że zacznę od sprawdzenia filtra od hydrauliki . Spuściłem olej i wyjąłem filtr , który był całkiem czysty , ale znalazłem część sprężynki której to zdjęcie zamieszczam w linku http://s767.photobuc...9d2b30.jpg.html Może ktoś wie czy to jakiś element pompy , może dlatego pompa nie pracuje tak jaj trzeba . Jaka może być przyczyna słabego podnośnika ? Proszę o rady.
    • Przez rucin
      mam problem mianowicie podłączyłem zegar mechaniczny do pomiaru ciśnienia oleju i gdy odpalam traktor ma 6 atmosfer gdy dodaje gazu cisnienie wzrasta stopniowo na pełnych obrotach dochodzi do około 10atm z tego co sie orientuje może to być wina panewek lub zaworu który przeważnie jest na pompie ale jak zauważyłem na zdj to go tam nie ma ktoś może wie gdzie on się znajduje i czy może być też przyczyną zapchany filtr olejowy bo wyczytałem w necie że wtedy tak kulka jest cały czas wciśnieta i podaje olej prosze o szybką podpowiedź
    • Przez lepo
      Ostatnio było do końca pryskane, dzisiaj napełniliśmy opryskiwacz i na polu okazało się że źle pryska. Normalnie ciśnienie jest ustawione 3-4 bar. Natomiast tu wzrasta ciśnienie do 8-10 bar i co któraś dysza tylko pryska. Filtry są czyste, czy ktoś z użytkowników miał podobną sytuację?
      Opryskiwacz to pilmet
    • Przez wert12
      Witam, odkręcając filtr oleju wypadł mi taki zaworek:

      i teraz mam problem bo nie wiem jak go wkręcić, a dokładniej którą stroną go wkręcić, czy tym płaskim w dół, czy odwrotnie.
      Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję.
    • Gość
      Przez Gość
      Zakładam ten temat,aby dowiedzieć się z jakimi kosmicznymi cenami spotkaliscie się w ogłoszeniach o sprzedaz ciagników uzywanych.Ostatnio znalazłem Ursusa c - 360 za 40 TYS. według mnie za wysoka cena.Mile widziane linki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj