pitras

Jałówki hodowlane

Polecane posty

Gość   
Gość

Za mo w 2012 7560 zł a u Konrada w tym samym czasie 8 tyś. SM w Konradzie w 2013 8150 zł. Ceny brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulmagnus    6

Ja sprowadzalem sam z aukcji w Bawarii, i "Fleckvieh" z Bawarii jest na prawde bardzo dobre, mleczne i plodne. 

 

Szukam osobe ktora chcialaby odkupic 10 porcji nasienia seksowanego (zenskie potomstwo) buhaja MO Triumphe, bardzo dobra cena, tylko 100zl za porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na forum np GrzesiekPFHBiM ma jałówki na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

jak myślicie ile mogą być warte jałóweczki wiek 6 miesięcy które prezentują się następująco:

1 ojciec  ibis eba wydajność z obory 10,6tys od pierwiastki dlatego wydajność nie matki tylko ogólna 

2 ojciec sudan wydajność matki 13,5 tys 

3 ojciec sudber wydajność matki w pierwszej laktacji 11,5 tys 

 

Mam możliwość kupna takich sztuk i jaka cena wg was jest rozsądna? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłbym zainteresowany kupnem jałówek cielnych rasy polskiej białej bądź białogrzbietej lecz nie mogę znaleźć w internecie nie mogę znaleźć żadnej oferty może znacie kogoś kto by chciał sprzedać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16Ursus14    4

Posiada ktos namiary do tego GrześkaPFHBiM lub inne dobre miejsca do kupna jałówek ew pierwiastek (podlaskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninja    12

Jaka waszym zdaniem jest teraz rozsądna cena za którą warto kupować jalowki wysokocielne Hf z kartami, wydajność matek w okolicach 8-10tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

witam czy może ktoś kupował sztuki z firmy mającej swoja siedzibę w Brzozowie 21 kolo Kolna? jeśli tak to proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninja    12

właśnie dzisiaj widziałem ich ogłoszenie na olx, może jutro podjadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amisiak5    1

Kupię jałówki cielne simental mleczny i montbeliarde. Proszę o kontakt północna wielkopolska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

W jakiej cenie te 7 mies cielne? A takie od 5 też masz? Masz transport czy we własnym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesus    1

Kupie jalowki hf do zacielenia lub mniejsze jak cos to priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michatek    4
zibi40    0

Jestem zainteresowany jałówkami cielnymi, może pierwiastki. Jakieś 2-4 szt.
Najlepiej najbliżej świętokrzyskiego.
A w ogóle to wesołych, zdrowych świąt Wielkanocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Co zrobić w takiej sytuacji . Kupiłem 2 jałówki miesiąc temu z obory która była pod oceną . Pierwsza się wycieliła 2 dni temu i o dziwo nie ma dziurek w strzykach ani kanałów mlecznych w 3 strzykach był wet próbował przebijać ale stwierdził że tylko na mięso i tu moje pytanie sprzedający powinien wziąść ją z powrotem po mojej telefonicznej reklamacji . Powiedział że u nich takie przypadki były o czym mnie nie poinformował prędzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1814

Co zrobić w takiej sytuacji . Kupiłem 2 jałówki miesiąc temu z obory która była pod oceną . Pierwsza się wycieliła 2 dni temu i o dziwo nie ma dziurek w strzykach ani kanałów mlecznych w 3 strzykach był wet próbował przebijać ale stwierdził że tylko na mięso i tu moje pytanie sprzedający powinien wziąść ją z powrotem po mojej telefonicznej reklamacji . Powiedział że u nich takie przypadki były o czym mnie nie poinformował prędzej .

 

Pamiętaj rzadko kto sprzeda ci dobrą jałówkę.Dobre jałówki zostają w stadzie a gorszę się sprzedaję  wysoką cenę.To się nazywa biznes

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Tylko krowy sprzedali w tamtym roku , a jak wie ze ma felerne jałówki to nie wstyd mu ludzi oszukiwać dobre imię też ma swoją cenę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1814

Tylko krowy sprzedali w tamtym roku , a jak wie ze ma felerne jałówki to nie wstyd mu ludzi oszukiwać dobre imię też ma swoją cenę .

Wiem przykro mi,ale chyba nie da się nic zrobić. Może ktoś miał już taki problem jak ty.Pewnie nie wiedział bo strzyków nie da się sprawdzić przed wycieleniem.też kupiłem jałówkę,ale 3 miesięczna została zacielona po wycieleniu padła.Nie chciała jeść

 

Edytowano przez leszek1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Sebastian-    12

Jestem zainteresowany kupnem jałówek 13-14 sztuk. Zastanawiam się nad HF-RW oraz SM bawarka.
Może ktoś się orientuje w jakiej cenie można sprowadzić takie sztuki.
Wiem że Konrad sprowadza tylko nie ma simentala z Austrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8megr    0

Centergen sprowadza jałówki i pierwiastki SM z Austrii, zadzwoń do nich to pewnie Ci powiedzą jakie to mogą być kosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABOR    1

ja kupiłem 10 jałówek sm w marcu właśnie centergen ściągał żarte energicznie wycielenia na czerwiec lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj