Zaloguj się, aby obserwować  
Arto96

Świetlik w nowej oborze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arto96    1

Witam. W tym roku zamierzam postawić nowy budynek inwentarski zwany oborą. Mam problem z wyborem świetlika czy ma być kalenicowy czy półokrągły. A największy problem to ten, że ma być uchylny i może ktoś wie jak jest to wykonane ? Jak to zrobić aby był uchylny ? Czy jest to podnoszona konstrukcja świetlika ? :) Czekam na wasze spostrzeżenia ;)


Zetor ---- i jest moc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi101    0

Polecam kaleńcowy,ja mam taki szer.2m,jest z poliwęglanu szczelnie zamkniętego,jest uchylny szczelina 25cm.konstrukcja aluminiowa.szer.2m,dł.30m,koszt około 15.000tys z montażem.można zakupić części i samemu robić,kumpel robił dwa tygodnie,a firma jeden dzień.nie zachodzi parą jest czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arto96    1

Dzięki ;) Ma jeszcze pytanie robiłeś sam czy firma ? I w jaki sposob się go uchyla ? Odpowiednią szybke za pomocą linki czy coś ? Czy całą konstrukcje ?


Zetor ---- i jest moc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi101    0

U mnie robiła firma,otwiera się cała szczelina lub druga strona,możesz podzielić to na cztery częśći w zależności od długości obory.połączone jest to za pomocą linki,działa to bardzo dobrze.jak chcesz to napisz meil na priw to wyśle zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Seweryn
      Wiecie cokolwiek na temat tych ciągników? Najbardziej interesuje mnie moc, wyposażenie i cena.
    • Przez brzozak2
      http://www.deutz-fahr.de/deutsch/agritechnika/agroplus.php
      Czy wiadomo już cos wiecej o tej serii ciagnikow??
      ceny, wyposazenie, moce i inne parametry
    • Przez pawel9898
      witam,
      mam pewien problem ze ścianami w oborze, cały czas są brudne,w oborniku
      jak dotąd nie były tynkowane, tylko od czasu do czasu malowane wapnem, ale to jest słabe rozwiązanie, gdyż po miesiącu są znowu brudne, nie macie jakiś pomysłów czym pomalować te ściany, i czy mycie ich myjką ciśnieniową to dobry pomysł? da się temu jakoś zarazić ? czy trzeba tynkować? proszę o podpowiedzi
    • Przez rolnik115
      Witam mam taką sprawę do was, czy jeżeli zmieniam instalacje elektryczną w oborze to musze zrobić ją w rurkach? Czy wystarczy puścić odpowiedni kabel na ścianie bez rurek? Zasilanie mam na zewnątrz w skrzynce, puszki umiem łączyć, chyba tyle wystarczy aha zastanawia mnie jeszcze przekrój kabla na światło. Czy długośc kabla ma znaczenie w świetle, czy wystaczy tylko 1,5mm na swiatło z 2,5 na gniazda?
    • Przez Jakub5080
      Witam
      Planuję zakup nowego ciągnika, mam na myśli deutz fahra 5110 i john deera 5100m z nowej serii. Ciągnik pracowałby przy transporcie oraz przy prasie belującej. Nie znam dokładnych cen ciągników tylko przybliżeniowe więc jak ktoś wie to proszę o podzielenie się informacjami.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj