Skocz do zawartości
Jakub5080

Deutz fahr czy John deere z nowej serii

Polecane posty

Jakub5080    2

Witam

Planuję zakup nowego ciągnika, mam na myśli deutz fahra 5110 i john deera 5100m z nowej serii. Ciągnik pracowałby przy transporcie oraz przy prasie belującej. Nie znam dokładnych cen ciągników tylko przybliżeniowe więc jak ktoś wie to proszę o podzielenie się informacjami.

Rafal150    0

Jeżeli ma pracować w transporcie i prasie to zależy jeszcze z jaką prasą,bo ciągnik ok 100 km odliczyć zapotrzebowanie mocy na alternator,klimę itp. to na wałku będzie miał może z 85 km więc z dobrą prasą pasową może nie mieć zbyt komfortowo ani deutz ani jelonek ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Jurmiczek    11

85km spokojnie sobie poradzi w prasie.Ważne jest by miał filtra bo się zapycha co pół godz.

Jakub5080    2

Też myślę, że deutz będzie lepszy, większa pojemność i bardziej mi przypada do gustu, tylko ile on kosztuje?

Rafal150    0
Napisano (edytowany)

Niestety ale konkretnej ceny ani jednego ani drugiego ciągnika nikt nie jest w stanie Ci powiedzieć,ponieważ wszystko zależy od konkretnego wyposażenia maszyny. Wiem tylko ze John 5100 M z 2013r (nowy) w wersji podstawowej ( bez siedzenia pasażera, bez półbiegów oraz bez dodatkowych halogenów) to ok 150 tyś. netto. A wersja z 2014 na pewno będzie droższa.

Musisz dzwonić do dealera maszyn i pytać indywidualnie.

Edytowano przez Rafal150

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się