Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#1241 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 30 październik 2014 - 18:25

"Rolnik szuka żony"

Wiesz filantrop jeżeli ty widzisz tylko opakowanie to już twoje zmartwienie a nie moje B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 02:17
  •  

#1242 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 30 październik 2014 - 20:00

"Rolnik szuka żony"

temu staremu co ma passata w kombi to podstawili tego new hollanda z pługiem dla reklamy już to widze że kupił u niego wo gulę nie widać budynków jakiś zwierząt czy maszyn dopiero pokazali że ma jakąś starą 6 a po przyczepę to do saśiada musiał jechać to tam pic na wodę że kupił niebieskiego smerfa. jak starym passatem jeździ i nie ma nawet przyczepy. I jeszcze kazał im rwać ręcznie zielsko  w rzepaku masakra co sobie dziewczyny z miasta pomyślą że chłop ze wsi to tylko do roboty szuka jeszcze paweł normalny ubrać sie potrafi i ogarnąć a reszta to brak słów..

#1243 Share IzydorAldrin

IzydorAldrin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 30 październik 2014 - 20:21

"Rolnik szuka żony"

Wy to macie większe do nich wymagania niż uczestniczki, do Stasia się prujecie, a ma wiedzie i inteligencje. Potrafi się przynajmniej do kanonu lektur odnieść.

#1244 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 30 październik 2014 - 20:37

"Rolnik szuka żony"

ale Stach się sam błażni na każdym kroku,jedna z uczestniczek pytała się ile hektarów tego rzepaku a on nie potrafił dokładnie powiedzieć tylko rzucał hektarami....

#1245 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2014 - 20:42

"Rolnik szuka żony"

A czym miał rzucać ziarenkami?    :P

#1246 Share wiesio

wiesio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 30 październik 2014 - 21:11

"Rolnik szuka żony"

Zaraz kanon lektur,coś tam bąknął o Wokólskim, ale w sumie (moim zdaniem) pasowało to jak pieść do nosa,ogólnie co z Niego za gospodarz co nawet własnej przyczepy nie ma i to przy areale 50 ha,!Normalnie żal , jak to mówi moja córka.

#1247 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2014 - 21:37

"Rolnik szuka żony"

Zaraz kanon lektur,coś tam bąknął o Wokólskim, ale w sumie (moim zdaniem) pasowało to jak pieść do nosa,

Ty pacanie nawet nie umiesz poprawnie napisać Wokulski, a co dopiero żeby załapać o co tam chodziło.         ;[

Edytowany przez KORSARZ1, 30 październik 2014 - 21:40.

#1248 Share wiesio

wiesio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 30 październik 2014 - 21:50

"Rolnik szuka żony"

No fakt,mój błąd,ale widzę że Ty jesteś bardzo bystry,to może mi wytłumaczysz?

No fakt,mój błąd,ale widzę że Ty jesteś bardzo bystry,to może mi wytłumaczysz?

#1249 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2014 - 21:53

"Rolnik szuka żony"

Szkoda mojego pisania, i tak nie załapiesz, jak już dwa razy to samo piszesz w poście, to z tobą nie jest za dobrze.

Edytowany przez KORSARZ1, 30 październik 2014 - 21:54.

#1250 Share wiesio

wiesio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 30 październik 2014 - 22:16

"Rolnik szuka żony"

No tak, jest tu jakiś cwaniak?Już nie, bo nie wie co ma napisać!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1251 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 30 październik 2014 - 22:22

"Rolnik szuka żony" Miarkuj sie ojciec,Kasia w ciazy,dziadkiem bedziesz :-)

#1252 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1160 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 30 październik 2014 - 22:38

"Rolnik szuka żony"

ten new holland jest jego. mieszka blisko mnie. rozmawiałem z nim. nie podniecajcie się tak!

#1253 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2239 postów

Napisany 30 październik 2014 - 23:05

"Rolnik szuka żony"

jakoś ciężko w to uwierzyć.... w tym wieku pakowac sie w kredyty? i niby komu to zapisze? jak dla mnie to sie kupy nie trzyma te Stasia bamberstwo

#1254 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 31 październik 2014 - 00:24

"Rolnik szuka żony"

Ja piernicze Korsarz się pojawił,no ale wiesio ładnie Cie zmieszał myślałem,że lepszy z Ciebie hejter :lol:

#1255 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 31 październik 2014 - 07:23

"Rolnik szuka żony"

A czym miał rzucać ziarenkami?    :P

ale chyba wiesz jaka działka ile ma hektarów .

#1256 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 31 październik 2014 - 08:01

"Rolnik szuka żony"

jakoś ciężko w to uwierzyć.... w tym wieku pakowac sie w kredyty? i niby komu to zapisze? jak dla mnie to sie kupy nie trzyma te Stasia bamberstwo

A skąd wiesz ,że się w kredyty wpakował ,a nie kupił za gotówkę ?  Nie ma swojej przyczepy itp. ,bo może właśnie oszczędzał na NH .  :D Może być też tak ,że w trakcie nagrywania programu realizował zakup maszyn na jakiś program z ARiMR.

O zapisanie się nie martw . Dziś jeszcze musi i pewnie chce parę lat być rolnikiem ,to dlaczego ma nie spełnić swojego marzenia i choć parę lat mieć komfort pracy ? Potem sprzeda ,poprawi sobie kapelusik na głowie i zaśpiewa ''wesołe jest życie staruszka''.  Ma dwie kobietki  do obracania ,a tańczyć widać że umie . :rolleyes:  ;)  

#1257 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2239 postów

Napisany 31 październik 2014 - 08:09

"Rolnik szuka żony"

A są programy dla rolników po 50tce? w sumie nei wiem ile on tam ma lat... wygląda na 60+ :P

Edytowany przez lukbold, 31 październik 2014 - 08:12.

#1258 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1160 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 31 październik 2014 - 08:27

"Rolnik szuka żony"

widzę że stopień zawiści t kołtunerii w tym temacie przekracza wszelkie normy...chcesz adres pana Staszka zeby sprawdzic czy traktor stoi na podwórku?  

Wiesz filantrop jeżeli ty widzisz tylko opakowanie to już twoje zmartwienie a nie moje B)

no a czym ma zaistnieć w tym programie? charakterem czy chęcią ratowania świata przed zagładą ? hahaha

#1259 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 31 październik 2014 - 08:30

"Rolnik szuka żony"

najprawdopodobniej chetny do sprawdzenia przyjedzie mlody rozwojowy co widzial w zyciu c-360 i nie moze pojac w lepetynie ze ktos kupuje sprzet po 200-300tys bo to poza zasiegiem intelektualnym. tak juz bezposrednio:a na co ten stasio mialby wydawac kase  jak na kobietki to widac po nim ze nie, w domu luksusow nie ma ,auto tez szrot a to jest kawaler ,niema rodziny na utrzymaniu wiec kase ma i to nie takie trudne do pojecia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1260 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 31 październik 2014 - 10:35

"Rolnik szuka żony"

Nie oszukujcie sami siebie. Każdy najpierw patrzy na wygląd bo niby jak da się od razu zauważyć charakter? Ale jest też coś takiego, że po wyglądzie i zachowaniu można poznać charakter człowieka. Bo przecież widać jak ktoś się odnosi, zachowuje, jak ubiera. Nie mówię tu o markowych ubraniach ale o schludności. 

Wystarczy popatrzeć czy człowiek idzie spięty, czy rozluźniony, wyprostowany czy zgarbiony, w za dużych/brudnych ubraniach czy przeciwnie. To trochę mówi o charakterze człowieka ale to jeszcze nie to. 

Jestem tego samego zdania jak ktoś wcześniej napisał, że wygląd nie jest najważniejszy ale to on daje pierwsze wrażenie i w większości przypadków tylko tak można zdecydować czy chcemy tą osobę poznać czy nie. 

No dobra a ciekawe jakby taki eksperyment zrobić, dwoje młodych ludzi którzy są samotni, nie mają nikogo, posadzić po przeciwnych stronach stołu z parawanem między nimi i pozwolić im rozmawiać na różne tematy na wszystko, żeby się dowiedzieli o sobie wszystkiego, marzenia tajemnice, poglądy, a potem zdjąć parawan co się może w tedy stać jak myślicie, czy jeżeli nie będzie któreś z nich atrakcyjne wygra rozsądek czy jednak oczy wezmą górę, jak myślicie, w końcu w dobie internetu nie wiemy zasadniczo kto jest po drugiej stronie a częśto się rozmawia. Nie chodzi mi o zakochanie, podobno poprzez rozmowę można się zauroczyć ale czy to prawda, co sądzicie o tym ^^

Tylko w taki sposób dało by się wybrać po charakterze ale ta rozmowa musiała by trwać dość długo i tylko po niej trzeba by oceniać czy chce się dalej ją kontynuować do momentu aż możliwe rozczarowanie wyglądem nie będzie aż tak ważne. Po krótkiej rozmowie tego typu i odsłonięciu kurtyny możemy się rozczarować jeśli nasze wyobrażenie o tej osobie będzie całkiem inne i dalsza znajomość pewnie się zakończy.

Ale takie randki są testowane w formie czatu ale nie na portalach randkowych gdzie są zdjęcia ludzi tylko na takich gdzie zdjęcia można otrzymać inną drogą po prośbie o nie. 

Ja swojego czasu lubiłem sobie posiedzieć na takich czatach. O ile na tych gdzie są zdjęcia wolałem gadać ze znajomymi bo nowe osoby najpierw zaglądały na profil dopiero pisały i wtedy ta rozmowa była już trochę sztuczna o tyle na tych bez zdjęć można było spotkać ciekawe osoby. Fajne doświadczenie bo nie widzisz kogoś a może porozmawiać spokojnie nie zważając na wygląd, portfel, odległość i inne sprawy - tak jak jest to teraz w społeczności. 

Oczywiście i w tym przypadku zdarzały się rozczarowania bo inne gusta, inny typ ideału ale doświadczenie fajne.

czasami łatwiej jest rozmawiac o sekretach z obcymi, zwłaszcza jesli sie jest anonimowym

Podpisuję się pod tym. :) Dlatego też internet przyjmuje tak dużo głupich rzeczy i tak dobrze prosperuje bo tu anonimowo można wyrzucić coś z siebie lub zapytać o coś o co nie zapytało by się znajomych. I zazwyczaj te z pozoru głupie są normalną rzeczą, normalnymi pytaniami tylko w normalnym życiu każdy boi się to wypowiedzieć.

Nie dziwię się Kasi ,że takimi tekstami rzuca . Nie dość ,że kamery to jeszcze  inny świat.   Dla nas, to chleb powszedni ,dla niej ....''to się rusza ? ''  Kasia i tak dzielna dziewczyna ... ;)

Nie wiem ,czy jest się z czego podśmiewać  ,jak na FB to robią ? 

Pośmiać można się z każdego i ze wszystkiego o ile jest to śmieszne bo nic w tym złego jeśli to tylko śmianie się a nie wyśmiewanie tej osoby i obrażanie jednocześnie. Co do obrażania to o ile my jako rolnicy i ludzie ze wsi rozumiemy to środowisko o tyle inni niekoniecznie. To coś jak warsaw shore dla wielu był to program dla śmiechu ale na pewno dla sporej grupy osób to odzwierciedlenie codziennego życia i problemów bo tacy ludzie też istnieją i to jak inni śmiali się z tego programu i uczestników denerwowało ich tak jak nas teraz niemiłe komentarze o Rolnik szuka żony.

ale Stach się sam błażni na każdym kroku,jedna z uczestniczek pytała się ile hektarów tego rzepaku a on nie potrafił dokładnie powiedzieć tylko rzucał hektarami....

Nie wiem czym miał jej rzucić? Krokami wyliczyć czy palcem pokazać? Normalna jednostka miary i normalne określenie a jeśli ktoś nie wie ile to mniej więcej jest to chyba mu kilka lat szkoły z życia uciekło.

ten new holland jest jego. mieszka blisko mnie. rozmawiałem z nim. nie podniecajcie się tak!

Też wątpię w tego NH ale skoro go znasz i nie ściemniasz to pewnie masz rację. ;) Nie wnikam to choć przypomniała mi się jedna rzecz nawiązująca do tego i potwierdzająca, że to możliwe.

W mojej okolicy jest koleś który ma MF 235 i podstawowy sprzęt, gospodarstwo takie kulejące ale ma, żonę i syna że się tak wyrażę "niepełnosprawnego umysłowo" i matkę.Samochodu brak. Ta żona jeździ z synem do specjalnej szkoły, autobusem czy to zima czy lato na początku tygodnia i po niego jeździ pod koniec tygodnia. ten syn ma już pewnie ponad 18 lat ale nadal z nim tam jeździ. Widać, że bliżej im do biedy niż bogactwa ale jak się okazuje po prostu żyją skromnie. Koleś z czasu lubi wypić ale wstaje i robi. Takie wyjazdy i specjalna szkoła pewnie też kosztują. Ale do rzeczy.. Otóż kilka lat temu ten oto człowiek zapakował pieniądze do torby i kupił sobie nowego Ursusa za około 100 tys złotych. Wszystko zapłacił gotówką, podobno wszystko trzymał w domu. Nikt by się nie spodziewał a rodzina po prostu żyła sobie skromnie nie wydając na rzeczy dla nich zbędne i tak dokładał dopłaty i coś jeszcze z gospodarstwa a za resztę pieniędzy i jakąś tam rentę syna i emeryturę babki żyli tak sobie powolutku. 

To taki przykład, że czasem ludzie niepozorni mogą zaskoczyć więc nie ma co z góry kogoś skreślać i oceniać dosadnie. Można jedynie przypuszczać. ;)