Skocz do zawartości

Zdjęcie

sprzęgło wom w fendt

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grzes8807

grzes8807

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 grudzień 2013 - 17:12

sprzęgło wom w fendt Witam od roku jestem posiadaczem fenda 106s turbomatik i mam z nim taki problem zeby zalaczyc wom musze zgasic sllnik wybrac prędkość i odpalić ponownie,nie działa dzwigna przy kierownicy.Wiem, że przyczyna tego stanu jest uszkodzone łożysko oporowe ,wiec postamowiłem je wymienić lecz niestety nie wiem jak sie do tego zabrać.Pomóżcie czy musze rozpoławiać ciągnik czy moze da się to zrobić w inny sposób.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sprzęgło wom w fendt Dzisiaj, 19:38
  •  

#2 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 27 grudzień 2013 - 19:02

sprzęgło wom w fendt pytanie banalne ... oczywiście ze rozpoławiać !:) ale nie samemu

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

#3 Share grzes8807

grzes8807

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:11

sprzęgło wom w fendt Dlaczego nie robić tego samemu?O ile dobrze myślę to trzeba rozpołowić po między skrzynią a tylnym mostem.Myślałem,że może uda się wysunąć wałek przez okienko z tyłu po prawej stronie przy wom.Skoro nie to do czego służy to okienko?Może kolega podsunie mi kilka wskazówek na co uważać podczas takiej naprawy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:28

sprzęgło wom w fendt Jeżeli to łożysko oporowe sprzęgła WOM to powinno dać się to zrobić przez okrągły otwór zasłonęty blachą.Mogę pomóc rysunkami ale musisz podać maila.

#5 Share grzes8807

grzes8807

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:41

sprzęgło wom w fendt Miałem taka nadzieje,że da sie to zrobić przez okenko.Łożysko na 1000% uszkodzone widać przez okenko,że sie rozpadło. Mój meil grzes88071@wp.pl dzwoniłem już nawet do Korbanka koszt łożyska ok 300zł i dostępne og ręki...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share grzes8807

grzes8807

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 17:02

sprzęgło wom w fendt Koledzy naprawde nikt więcej nie wie jak wymienić to łożysko? :(

Dodaj odpowiedź