lukaszn

Uchwyt do halogenów MTZ Belarus przedni

Polecane posty

lukaszn    0

Mam takie pytanie czy ma ktoś może halogeny w MTZ Belarusie przednie na dachu bo w oryginale nie ma jezeki ktoś ma to niech wyśle jakieś zdjęcie albo nisze z czego zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

A mi się otwiera. A w nim 5 fotek.

Coś masz nie tak.....


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

A mi sie wydaje, że to jednak ty masz coś nie tak. Wrzuć zdjecia na pokazywarke lub coś podobnego bo tu jest tylko pusty folder.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

U mnie zdjęcia się wyświetlają a mam mozille.

Edytowano przez jonkszi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

seweryn a jak masz zamocowane z tyłu halogeny? bp myśle więcej założyć, tylko nie mam pomysłu


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Oryginalnie z boku kabiny są uchwyty. Porażka bo mały krzaczek i świeci w niebo. Piąta fotka widok od dołu to mocowanie tylnych halogenów. Zwężone wszystko do środka tak by było minimalnie narażone na gałęzie. i są zrobione otwory na cztery sztuki.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Llukas123
      Witam wszystkich
      Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w Belerus-ie 920... Dokladnie rzecz biorac jakims cudem olej z układu hydrualicznego przedostaje sie do skrzyni biegow... Czy ktos z forum mial styczność z taka awaria ?? Bylem u paru znajomych rolnikow, ale kazdy mowil co innego...jeden z nich  stwierdzil ze to wina pompy hydraulicznej 
      Jak myslicie .. Pozdrawiam 
    • Przez toobek
      Witam szanownych kolegów. Mamy taki problem z kuzynem. Posiada on BELARUSA 952 i gdy naciśnie przycisk do grzania świecy płomieniowej to załącza się również rozrusznik. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy raz na 5 naciśnięć. Rozebraliśmy deskę rozdzielczą, wszystkie wiązki. Przekaźnik od świecy działa prawidłowo świeca grzeje, ale czasami również odpala. Może ktoś się orientuje gdzie szukać przyczyny, albo miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam !!
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
    • Przez KnightRider
      Szanowni Panowie,
      mam problem z uchwytem szczęk w C-360 - jest pęknięty. Pewien szpec twierdzi, że to uchwyt z C-4011 - jednak takiego nie mogę dokupić. Czy na pewno ma rację? Porównując z fotkami nowych, dostępnych do C-360 - wyglądają identycznie.
      Kto ma racje? Jeśli tak to gdzie kupić odpowiedni uchwyt?
      Przy okazji - dla czego to pękło?





×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj