Zaloguj się, aby obserwować  
Junior01

Osuszanie budynku

Polecane posty

Junior01    0

Hej, mam taki problem - budynek mieszkalno-gospodarczy uległ pożarowi. Na skutek gaszenia pożaru część mieszkalna została zalana. Macie jakieś sposoby na osuszenie ? Wiem coś o odwilżaczach, słyszałem że to dobra rzecz. Nie jest to budynek tak zalany jak po powodzi, tylko zalany na skutek parogodzinnej akcji strażaków. Jak to zostawie na zime to porozsadza ściany.

 

Jak znacie jakies sposoby, proszę pomożcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam224360    35

Strażacy nie posiadają dmuchawy grzewczej czy jakiejs innej nagrzewnicy?

Edytowano przez Adam224360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maniek1Excalibur
      Witam.
       
      Mam problem z jedną lampą świetlówkową. Mianowicie: jest na dwie świetlówki sterowane dwoma statecznikami YF218H - 36W.
      Jedna świeci druga nie. Gdzie szukać przyczyny? Czy jest to wina jakiegoś elementu układu scalonego czy połączeń? Jak sprawdzałem to w obwodzie działającej świetlówki (po jej wyjęciu) na stykach płynie maksymalny prąd ok. 1.3A a na uszkodzonej ok. 0.6A. Może to wina którejś cewki, kondensatora czy rezystora?
    • Przez techwet
      Witam planuje remont budynku dla bydla mlecznego interesuje mnie wolnowybiegowa forma hodowli oraz hala udojowa dobudowana natomiast kwarantannik i porodowka w innych budynkach.
      moje pytanie na ile wyceniacie taki remont ? budynek ma wymiary 16x9 chce to wszystko zostawic pod starym dachem a zrobic tylko nowy fundament i wylewke na calosci oraz postawic 3 sciany 4 bedzie stolem paszowym.
      Prosze o wasze opinie i rady
      Pozdrawiam
    • Przez Dajmiżyć
      Witam,
       
      Posiadam budynek ,który chciałbym przeznaczyć pod chlewnię 10 loch,knur,tuczniki.Jest to nowy budynek nie zgłoszony  jeszcze do użytku,gdzie zgłosić i jakie są wymagania pod tego typu działalność?
    • Przez warchest
      Witam mam takie pytania . Otoz nadszedł czas by zmienic dach na budynku gospodarczym tzn to byla obora ze stodola teraz aktualnie jest tam przechowywane zboze przerobione na typowe magazyny . zmiana by byla i drzewa czyli wiezby dachowej oraz eternitu jest to duzy budynek .pytanie jest takie jak to teraz jest z tymi budowami itd czy jak firma bedzie mi to robic to musi mi wystawic jakas fakture czy cos i firma musi byc zarejestrowana itd  jak to dokladnie wyglada z firma taka umowe jakas z nimi sie podpisuje czy jak . a konieczna jest zmiana poniewaz drzewo skrakcialo juz i eternit tez juz kiepsko wyglada wiec jest to wymiana z koniecznosci i bardzo duzy koszt bedzie i obciazenie ale coz tak musi byc .
    • Przez Piotr1216
      Witam Mam pytanie otóz parę dni temu spaliła mi się stodoła wypełniona sianem, zostałem obudzony przez siasiadów a gdy ujrzałem stodole była to była już w plomieniach, była ubezpieczona, jak przebiega i jak długo trwa procedura odszkodowawcza, jak postępować w tym wypadku drugi dzień była zgłoszona szkoda ale nikt się nie odzywa.. a czym szybciej miałbym odszkodowanie to bym odbudowal ta stodole chociaż
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj