Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
techwet

remont budynku dla krow

Polecane posty

techwet    0

Witam planuje remont budynku dla bydla mlecznego interesuje mnie wolnowybiegowa forma hodowli oraz hala udojowa dobudowana natomiast kwarantannik i porodowka w innych budynkach.

moje pytanie na ile wyceniacie taki remont ? budynek ma wymiary 16x9 chce to wszystko zostawic pod starym dachem a zrobic tylko nowy fundament i wylewke na calosci oraz postawic 3 sciany 4 bedzie stolem paszowym.

Prosze o wasze opinie i rady

Pozdrawiam

majtek53    10

a ile masz na chwile obecną krów, a ile planował byś kupić po remoncie ?

Mam Ursusa jestem PATRIOTĄ :)

Wiadomość z agroFakt.pl

xabi32    6

Mam pytanie odnośnie krów trzymam je na uwiezi szerokosc 4 długosc 6,5 mam zrobiony złub i drabinke do siana ile krów by mogło stac przy żłobie bo jezeli by było po 1.2 to tylko 5 a dziadek mówił ze stało tam czasami 8 krów mlecznych

Lukasz007    2

Mi się wydaje że 5 to max.

@techwet hala udojowa do 10 krów? Czy to się opłaca? Jak chcesz zmieścić w budynku 16x9 30 krów? Wydaje mi się że to trochę za mało. No ale u nas jest uwięziówka, więc mogę się mylić.

Edytowano przez Lukasz007

techwet    0

Hala udojowa tylko i wylacznie uzywana:) koszt z montazem 32tys. a obora 16x10 na jedna krowe potrzebuje 5m2 wiec wychodzi 30 +_-

xsabi 32 zgodnie z dzisiejszymi wymogami wiecej jak 5 krow nie moze tam stac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez fartom
      Koledzy , wie ktoś może jaka będzie stawka dopłat do krów i młodego bydła w tym roku?
    • Przez Dariusz1972
      Mam problemy z ciągnikiem John Deere 1640 a dokładnie z podnośnikiem i turem  przy podnoszeniu tur i podnośnik drży.Wymieniłem pompę wewnętrzną skrzyni, pierścienie, tuleje i podkładki dystansowe koszyka półbiegów , wszystkie oringi , uszczelki gumowe, uszczelki tłoka podnośnika.Po remoncie nic się nie zmieniło.Ciśnienie w pokrywie skrzyni wynosi 9.5 atmosfery.
      Jeżeli ktoś wie co może być powodem usterki będę wdzięczny za wskazówki.
    • Przez bizonsuperzo56
      witam jak ustawic na znakach rozrzad. wymienialem wal i glownie chodzi o kolo stykajace sie z kolem od walu bo na wale jest oznaczenie C. a na kole stykajacym sie z nim sa nabite dwa przy sobie C i pytanie do was czy ten znak z kola od walu. ma sie z grac pomiedzy tymi dwoma znakami z kolem stykajacym sie z nim
    • Przez slavo666
      Witam
      czy ktoś uszczelniał wałki sprzęgłowe w tym ciągniku??  Wylewa mi się olej przekładniowy z obudowy sprzęgła przy nachyleniu ciągnika. Prawdopodobnie rozleciał się uszczelniacz, oring miedzy wałkami. Czy ktoś wie jak jest z wyciągnięciem tych wałków  albo jak to wygląda  w innych zetorach
    • Przez Kalub
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy można utrzymać się z hodowli 10 krów(simentali mlecznych)? Urodzone jałówki odchowywał bym i sprzedawał do dalszej hodowli. Czy byłbym w stanie zarobić na miesiąc około 2-2.5 tyś?  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.