Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dajmiżyć    0

Witam,

Posiadam budynek ,który chciałbym przeznaczyć pod chlewnię 10 loch,knur,tuczniki.Jest to nowy budynek nie zgłoszony  jeszcze do użytku,gdzie zgłosić i jakie są wymagania pod tego typu działalność?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pati
      Moi rodzice chcieliby taka hodowlę założyć. Chcę wiedzieć jakie są wymagania, ceny itp. Warunki mamy dobre: własny las i nieużytki. Czy trzeba mieć jakieś pozwolenia. Czy są może do kupienia jakieś książki związane z hodowla Jeleni.

Z góry dzięki za wszelkie informacje!!!
    • Przez HubertNH
      co im dawac jezeli chcemy aby miesko z nich bylo ekologiczne
    • Przez AKS
      witam czy moze ktos napisac cos o karmieniu swin lucerną ,jak sie to daje swina ,surowe, pociete I wszystko co wiecie w tym temacie .mi sie cos obilo o uszy ale nic niewiem o tym
    • Przez techwet
      Witam planuje remont budynku dla bydla mlecznego interesuje mnie wolnowybiegowa forma hodowli oraz hala udojowa dobudowana natomiast kwarantannik i porodowka w innych budynkach.
      moje pytanie na ile wyceniacie taki remont ? budynek ma wymiary 16x9 chce to wszystko zostawic pod starym dachem a zrobic tylko nowy fundament i wylewke na calosci oraz postawic 3 sciany 4 bedzie stolem paszowym.
      Prosze o wasze opinie i rady
      Pozdrawiam
    • Przez hafki
      Witam,

Sąsiad od lat ma niedaleko mojej posesji chlewnię. Dotychczas odór był odczuwalny sporadycznie, ale niedawno powstał drugi budynek, usytuowany jeszcze bliżej. Odór jest odczuwalny praktycznie 24h/dobę. Czy istnieje jakieś technologiczne rozwiązanie, które mógłbym zasugerować sąsiadowi?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj