Zaloguj się, aby obserwować  
razor275

Wężyk paliwowy Solo 639 - gdzie kupić?

Polecane posty

razor275    279

Witam.

Może pomożecie mi szukać sklepu internetowego w którym mógłbym kupić przedstawiony na poniższym zdjęciu wężyk paliwowy do solo 639, szukałem już chyba wszędzie i nigdzie nie mogę go dostać. Do stihla, husqvarny dostane bez problemu a do tej pilarki zdobycie takich nietypowo-typowych części staje się kłopotem.

Z góry dzięki za pomoc.

b983d8fb3a887.jpg


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

W tej chwili szukam nowego, jeśli nic nie znajdziemy kupimy używkę.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Rado9990
      Witam,ostatnio w moim Bizonie spusciłem paliwo ze zbiornika żeby go wyczyscic,wymieniłem filtry paliwowe,wyczysciłem seperator wody,wszedzie pozakładałem nowe uszczelki i dokładnie i czysto wszystko zrobiłem,do zbiornika wlałem około 100 litrów paliwa i zaczołem go odpowietrzac według instrukcji obsługi,wszystko zrobiłem jak nalezy i nie chce podawac paliwa ze zbiornika do seperatora wody..pompka zasilajaca wydaje mi sie sprawna..sprawdzałem rurki paliwowe i sa drozne i dobre,jesli ktos miał taka sytuacje bardzo prosze o pomoc bo juz nie mam pojecja co to może byc...
    • Przez Krakers16
      Witam
       
      Mam pytanie od piatku jestemposiadaczem John Deera 6330 i wczoraj jak poszedlem go rano odpalic odpalil odrazu bez zadnych problemow ale po jakies minucie moze dwoch sam zgasł. Odpalilem go ponownie i juz normlanie chodzil. Dodam ze przewody od filtrow i pompy te gumowe troche ciekna czy to moze byc powodem tego ze zgasl?
    • Przez Tygrys2
      witam..
      dzis niestety troche sie załamałem bo przychodzi do jazdy władkiem a tu po chwili ciagnik gasnie lub traci moc. teraz pytanie jakiej długosci powinna byc rurka co wkreca sie w zbiornika paliwa.... bo zaczynam myslec ze to ona mi partoli cała sprawe.....
       
       
      jelsi ktos moze to poprosze całosciowa długosc rurki zmierzona od powierzchni co przylega jak sie ja do konca wkreci...
    • Przez tomn95
      Ostatnio dość często strzela mi ten pierwszy przewód z przodu od paliwa idący od pompy. Robi się mała dziurka i leci ropa. Czy to wina pompy która daje za duże ciśnienie ?
    • Przez Dydek
      Witajcie, jestem nowym użytkownikiem forum, niejednokrotnie już słyszałem o tej stronie, lecz rejestrację odłożyłem dopiero na ten moment. Przed utworzeniem tego tematu przejrzałem posty w których mniej więcej poruszany jest problem z którym się już niejednokrotnie natknąłem, zauważyłem że użytkownicy spotykali się z podobnym problemem, lecz rozwiązanie nadal nie zostało odnalezione. Do rzeczy, posiadam ciągnik T-25, 270 mth od remontu kapitalnego, wszystko jest w porządku poza układem paliwowym który nadmiernie ' zapowietrza się ' zdarza się to bardzo często, zawsze wychodzę z takiego założenia iż rurka paliwa zanurzona w baku uległa zapchaniu i paliwo nie dostaje się dalej, lecz z rurką jest wszystko w porządku, wymieniłem filtr odstojnika, filtry paliwa, zmieniłem większość podkładek miedzianych w układzie, wymieniłem olej w pompie paliwa, po wymianie oleju problem znikł, lecz po kilkudniowym postoju problem znów się pojawił. Nie jestem już w stanie odnaleźć winowajcy tego zamieszania..... Pompa została zmieniona lekko ponad 150 mth temu, zauważyłem że do oleju którym jest smarowana dostaje się paliwo, mieszając się powoduje często takie ' zapowietrzanie się ' więc co 30 mth zmieniam olej na nowy. Moim ostatnim podejrzanym jest ropa, jest ona pochodzenia..... ' lewego ' 4.60 za litr, upuściłem 2 L ze zbiornika do przezroczystej butelki, po kilkugodzinnym odstaniu się zauważyłem prawdopodobnie niewielkie ilości wody na dnie, może to jest przyczyną ? Opróżniłem cały zbiornik, ręczną pompką przepompowałem cały układ do czysta. Dodam jeszcze że ciągnik odpala znakomicie, nie ma żadnych problemów, wciskając gaz do oporu wkręca się do mniej więcej połowy obrotów i zatrzymuje się, tym samym kichając, gdy zaczynam pompować pompką ręczną obroty od razu ulegają zmianie i są maksymalne. Czekam na jakieś pomysły z waszej strony
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj