Skocz do zawartości
Tygrys2

t-25 Uklad paliwowy.....

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tygrys2    0

witam..

dzis niestety troche sie załamałem bo przychodzi do jazdy władkiem a tu po chwili ciagnik gasnie lub traci moc. teraz pytanie jakiej długosci powinna byc rurka co wkreca sie w zbiornika paliwa.... bo zaczynam myslec ze to ona mi partoli cała sprawe.....

jelsi ktos moze to poprosze całosciowa długosc rurki zmierzona od powierzchni co przylega jak sie ja do konca wkreci...

korea146    2

ja miałem podobną sytuację że mi gasł , nawet jak dawałem mu gazu to od rau gasł i koniec ale zauważyłem że jak było więcej niż pół zbiornika paliwa to normalnie chodził ,ale przyczyną były filtry paliwa

Tygrys2    0

ja miałem podobną sytuację że mi gasł , nawet jak dawałem mu gazu to od rau gasł i koniec ale zauważyłem że jak było więcej niż pół zbiornika paliwa to normalnie chodził ,ale przyczyną były filtry paliwa

hmmm niemozliwe umnie jest to bo filtry mam głowne nowe załozone....

mnie sie wydaje ze rurke mam za krotka, tylko potrzebuje całosciowa długosc tej rurki aby mogł to sprawdzic i zwymiarowac to.... bo tak to idzie na pełnym zakresie obrotow.... tylko dostaje gorki i zaczynaja te obroty spadac..... zaczyna mnie denerwowac.... ale włąsnie wymysliłem test i to przetestuje i zobaczymy co wtedy sie bedzie działo....

Wiadomość z agroFakt.pl

mani51    61

Spadek mocy spowodowany zapowietrzaniem się jest bardzo charakterystyczny i nie da się go pomylić z innymi powodami. Silnik zaczyna chodzić jakby na jeden cylinder. Szczególnie widoczne jest to gdy ostro przyciśniemy pedał gazu, po wkręceniu na obroty noga z gazu i jak obroty spadną znów pedał w podłogę. Wtedy przy wchodzeniu na obroty powinien przerywać.

Rurka powinna sięgać prawie do dna, U mnie problem z zaciągnięciem paliwa pojawiał się przy poziomie około 5-7 litrów. Jeśli nie możesz odpowietrzyć układu to kup nowy typ tej rurki. Jest ona całkiem inaczej zrobiona i dużo łatwiej ją uszczelnić bo stary typ nie jednego nerwy nadszarpnął :)

http://www.sklepdlarolnika.pl/rurka-poboru-paliwa-t-25/2791/produkt.htm

Edytowano przez mani51

zbyszekbrzuze    125

Zacinajacy sie zaworek z tylu pompy tez powoduje ze ciagnik traci moc i zapowietrza sie.

Moj T25 wyciaga paliwo do 4-5l i nie gasnie, nie probowalem co sie by stalo gdybym jeszcze pojezdzil...

Przy tak malej ilosci paliwa po zapaleniu wypadnie mu kilka zaplonow i dalej chodzi normalnie.

Czyli masz cos nie tak...

Edytowano przez zbyszekbrzuze

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

Yaro1976    11

A ja mam przerobione i ciągnie paliwo z dołu. I zaraz zaczną pisać przeciwnicy tej przeróbki że ciągnie brud, wodę itd. I niech sobie piszą tak postanowiłem i tak mam po to jest wielki odstojnik żeby wyłapywał takie rzeczy a teraz przynajmniej zbiornik od środka na spodzie nie koroduje - kto kumaty będzie wiedział o co chodzi. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zyzio
      Witam
      Może ktoś mi powie ( zdjęcia , schemat ) jak założyć sprężarke do ciągnika ZETOR 8011 ( to samo co C-385 ) jakie części potrzeba i z jakimi kosztami trzeba się liczyć.
    • Przez wojtek8045
      Mam pytanko czy wymieniał ktoś kiedyś widełki w wałku kierowniczym przy kolumnie?? mam tam już okropnie to wyrobione i nie wiem czy można wymienić same te widełki przy kolumnie czy trzeba kolumne wyciągać?? bo reszte widełek i krzyżaków można bez problemu rozebrać ale z tym to nie wiem

• Przez Rado9990
      Witam,ostatnio w moim Bizonie spusciłem paliwo ze zbiornika żeby go wyczyscic,wymieniłem filtry paliwowe,wyczysciłem seperator wody,wszedzie pozakładałem nowe uszczelki i dokładnie i czysto wszystko zrobiłem,do zbiornika wlałem około 100 litrów paliwa i zaczołem go odpowietrzac według instrukcji obsługi,wszystko zrobiłem jak nalezy i nie chce podawac paliwa ze zbiornika do seperatora wody..pompka zasilajaca wydaje mi sie sprawna..sprawdzałem rurki paliwowe i sa drozne i dobre,jesli ktos miał taka sytuacje bardzo prosze o pomoc bo juz nie mam pojecja co to może byc...
    • Przez 650elx
      witam,mam do was pytanie jaki wielki jest orbitrol w kombajnie vistula,jeśli wogóle tam jest,oraz jaki duży jest przy niej siłownik od skrętu.
    • Przez 650elx
      Witam,mam do was pytanie czy układ kierowniczy w ciągniku fortschritt jest na drążku czy na orbitrolu lub innym układzie.