Zaloguj się, aby obserwować  
Lukas2909

Problem ze skrzynią biegów Renault Ceres 85X

Polecane posty

Lukas2909    4

A więc tak wczoraj podczas prac polowych, spotkała mnie przykra niespodzianka( zapchał mi się agregat wyłączyłem na "luz" i jak wróciłem nie chciała mi wejść ani 1, ani 2) nie mam pojęcia co się stało 3, 4 i 5 działają okej, po dłuższym gmeraniu w końcu weszła ta jedynka i jakoś skończyłem, ale fakt faktem, że tak się nie da pracować i teraz moje pytanie, co tam mogło się stać ciągnik posiadam od ponad 3 lat i dotąd nie miałem z nim żadnych problemów, mam nadzieje, że to nic poważnego, bo nie uśmiecha mi się rozpoławiać ciągnika, poza tym to główny ciągnik w gospodarstwie i nie bardzo mi uśmiecha, że stoi, a jak coś to model z 95 roku z silnikiem john deera ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas2909    4

Jak zawsze można liczyć na waszą pomoc, WIELKIE DZIĘKI; w każdym razie otworzyliśmy rewizje do skrzyni i okazało się, że te widełki co przesuwają( załączają zębatki) wyskakują z tego "kółka" i chcąc czy nie chcąc, żeby to naprawić trzeba rozjechać ciągnik, zdjąć kabinę itd. więc poszukuje teraz jakiegoś dobrego mechanika, który by się tego podjął; pow. Tomaszów Mazowiecki; woj. Łódzkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

A co się kolego dziwisz, to nie rower że każdy go naprawiał. Osobiście nie chciał bym aby wypowiadał się ktoś o moim problemie kto nie ma zielonego pojęcia, Takich skrzyń niewiele osób widziało od srodka. Teraz możesz liczyć że ktoś poda ci namiary na dobrego mechanika Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Przypuszczam że kolega ma już skrzynie zrobioną (pisał że to główny ciągnik) a roboty teraz w bród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas2909    4

A więc tak ciągnik niestety nie jest jeszcze naprawiony( czekamy na mechanika), jutro ma niby już zacząć, mieliśmy do classa oddać(jeden telefon przyjeżdżają po ciągnik zabierają i nic cię nie odchodzi), ale godzina pracy serwisu 100zł netto, także rachunek by konkretny wystawili..., co mnie bardziej drażni to, że niedługo kukurydze zdałoby się kosić, a tu ciągnik stoi. Ile to rolnik nerwów musi stracić...ehh. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

No cóż jak sie samemu nie robi to niestety trzeba płacić. Trochę się dziwię że skoro znalazłeś przyczynę nie robisz tego sam. Ale z drugiej strony lepiej wszystkiego nie umieć... :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj