Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z pasami jezdnymi jd1075

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share daanny

daanny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna, rolnictwo, polityka , ekonomia

Napisany 19 lipiec 2013 - 21:44

Problem z pasami jezdnymi jd1075 Witam mam problem z paseami jezdnymi w moim jd, na cofnietym przyspieszaczu są lużne a gdy wysunę przyspieszacz by szybciej jechać pasy niesamowicie się naciagają i robia się sztywne jak struna przez co bardzo szybko się wyciaga sie ten gruby dolny z ząbkami i przekładnia szybko się nagrzewa kombajn drży, gdy przyspieszacz cofne do tyłu by zmniejszyć predkośc pas dolny robi sie bardzo lużny zdecydowanie za lużny, a gdy gą naciagnę napinaczem to znów gdy przyspieszę to napina się niesamowicie,wariator wyglada że jest sprawny w dolnym kole tym na sprzegle tez wyglada że ładnie chodzi, jestem ciekaw jak to jest u was czy przy każdym położeniu przyspieszacza pasy są jednakowo napiete, na moje oko to w kazdej pozycji napiecie powinno byc jednakowe,co może byc przyczyną tego że tak sie dzieje? wszystkie propozycje mile widziane, dodam że wszystkie trzy pasy nowe i oryginalne.a wiadomoże gdy pasy są za lużne to kombajn mi zwalnia a gdy za sztywne to sie grzeja i wyciagają. prosze o pomoc :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z pasami jezdnymi jd1075 Dzisiaj, 13:42
  •  

#2 Share 1902

1902

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 22:35

Problem z pasami jezdnymi jd1075 mialem podobnie zmniejszylem skok tloka o 2cm zeby nie przyspieszal na maksa i jest ok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share daanny

daanny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna, rolnictwo, polityka , ekonomia

Napisany 20 lipiec 2013 - 06:54

Problem z pasami jezdnymi jd1075 kolego a w jaki sposób najszybciej zmniejszyć ten skok tłoka? na moje oko to przyczyna leży w kole pasowym na sprzegle pewnie nie rozchodzi i nie schodzi się tak jak powinno! dzięki za odpowiedż

Dodaj odpowiedź