Zaloguj się, aby obserwować  
Horacy

Lamborghini 774-80 problem z silnikiem.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Horacy    0

Witam.Mam pewien problem z ciągnikiem Lamborghini 774-80.Jest to problem z silnikiem otóż nie chce odpalić.Ciągnik jest z Anglii czyli jego stan wizualny jest opłakany no i ten problem ale mniejsza o to.Podobno traktor dostał takich obrotów wysokich że aż zgasł i więcej nie odpalił.No ale ciągnik kręci lecz nie odpala przyczyną może być też to że jest woda w oleju.Dziś odkręciłem chłodnice i nie spuściłem płynu który wylał mi się co dało mi do myślenia bo skoro woda jest w oleju to i też w chłodnicy powinna być.Może też stał on na polu i lało się do środka przez tłumnik.I teraz pytanie co może być przyczyną ? Ewentualnie jaki silnik Deuthza(SAma lub Hurlitza ?) by pasował ?

 

Z góry dzięki za pomoc :P

Edytowano przez Horacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelxp    1

silnik najlepiej załozyc od same explorera 80 taki sam ale chłodzony powietrzem co eliminuje problemy z układem chłodzenia i takimi przypadkami jak woda w oleju czy pompa wodna. poszukaj na alegro składnic z czesciami do same ,a jak ci zalezy na orginale to od labo czy hurlimana oba sa chłodone cieczą , to co opisujesz to najprawdopodobnie silnik dostał samozapłonu i do tagzwanego niekontrlowanego rozkrecenia sie silnika disla do bardzo duzych obrotach gdze zwykle silnik sie rozpada , zadki przypadek ale czasami sie zdarza w ciagniku nie slyszałem ale w samochodach owszem , co moge doradzic to najpierw rozkrecic silnik zobaczyc co jest grane czy korbowody i tłoki sa w całosci a uszczelniki pod glowica napewno do wymiany o ile gowica nie jest pokrzywiona pozostaje rozkrecic i sprawdzic dopiero potem myslec czy naprawiac czy wymiana na inny silnik ogulnie czesci zamenne nie sa tanie do tych silników

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Spróbuj pompę paliwową sprawdzić nie wiem na stół raczej woda w silniku tu nic do tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horacy    0

No właśnie jutro zabieram się za rozkręcanie całej reszty bo miałem dziś pilne sprawy.Z wymianą silnika jest tak że ja mam trochę cienki garaż i takiego bydlaka będzie ciężko przełożyć. Słyszałem też że on jest na pompo wtryskach nw czy to prawda bo informacja pochodzi od "kolegi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelxp    1

pompo wtryski oj chyba nie:) a który to rocznik jak kojaze lambo w kolorze białym to nie tam jest taka specyficzna pompa prosta konstrukcjia ale nie popmpwtryski to nie ta bajka i całe szczescie:) sprawdz tez dokładnie bo gaz jest na linke czy nic nie jest zaciente wogule cału układ paliwowy rozbierz przewdowy filtr pompke wszystko to co do pompy dochodzi trzbea wyczysic bo jak z angli to he rózne cuda widzałem w pompce czasem normalnie taki osad jak cement:), mam nadzieje ze nic powaznego mechanicznie sie nie zepsuło ze uda ci sie uruchomic ,

ale moja rade przeczyisc wszystko od zbiornika paliwa az do pompy zaoszczedzi ci nerwów na puzniej , a nastepnie zobacz jak silnik mechanicznie stoi

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horacy    0

Dobra.Rozkręciłem bydlaka woda wlała się przez kumin i tak powstała rdza przez którą ciągnik ciężko kręcił. 1 i 2 korbowód do wymiany bo puginały się.Teraz pytam się o sklep jakiś sklep z takimi częściami.I proszę o modele podobnych ciągników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozeflask    0

witam was mam tez problem ze swoim lamborghini odpala i chodzi na wysokich obrotah musze go zadusic na biegu dzwignia gazu nic nie reaguje

prosze o jakas pilna pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Tomson402
      Witam ostatnio kupiłem we Francji Lamborghini 180 . Ciągnik kupiłem z wyciekiem między skrzynią a silnikiem . Ciągnik wjechał o własnych siłach . Ciągnik w Polsce juz nie zjechał sam bo olej sie wylał cały . Teraz moje pytanie gdzie sie wlewa olej do przekładni . Bo jeden jest wlew w zwolnicy z tyłu po lewej stronie na imbus z miarką . Ale w instrukcji pisze ze są dwa wlewy oleju i teraz moje pytanie gdzie jest drugi wlew oleju ? Jeszcze świeci mi błąd silnika 240 i skrzyni błąd 254 . I potrzebuje elektryka który by mi to zrobił kto mi polecicie ? I proszę o waszą opinie o tym sprzęcie . 
    • Przez Casevil
      Czy rama od tura z Lamborghini champion 135 może spasowac do innych ciągników? Jeżeli ktoś wie na 100% proszę napisać (tur nowy metal-tech) 
    • Przez Vinci4
      Witam, co warto wymienić w Lampku rozłożonym na pół, potrzebowałem dostęp do sprzęgła. Ma nabite 3200 mtg, i skrzynia biegów skrzynia biegów bardzo żęzi na luzie przy załączonym rewersie. Pozdrawiam
    • Przez MOTOMANIAK1
      Witam. Posiadam ciągnik Lamborghini Grand Prix 95 Target z silnikiem (1000.4-WT). Poszukuje do niego momentów dokręcania: głowicy, wtryskiwaczy i wielkości luzów zaworowych. Z góry dziękuję za pomoc MOTOMANIAK1
    • Przez Przemek443
      Witam wie może ktoś gdzie moge kupić ten plastik do błotników?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj