Casevil

Lamborghini Champion 135-Pokrewne modele

Polecane posty

Casevil    0

Czy rama od tura z Lamborghini champion 135 może spasowac do innych ciągników? Jeżeli ktoś wie na 100% proszę napisać (tur nowy metal-tech) 

Edytowano przez Casevil

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcelix    61

Ja trochę z innym problemem, ale nie chcę zakładać nowego tematu. Mam problem ze światłami stopu. Otóż zniknęły i nie mogę zlokalizować czujnika stopu w Lamborghini Champion 135. Jeżeli ktoś się orientuje to proszę o pomoc.

Już znalazłem, czujniki są dwa, ale są w porządku, a stopu jak nie było tak niema.🤔🙁 Coś ktoś...???

Edytowano przez Marcelix

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Marcelix    61

Bezpieczniki i przekaźnik sprawdziłem w pierwszej kolejności. Prąd dochodzi do czujników przy pedałach i wychodzi dalej pod licznikiem w kostkach łączenia jest i dalej wchodzą przewody do grubszej wiązki, która wchodzi w profil poprzeczny ramy kabiny i jeszcze nie doszedłem gdzie dalej biegnie, ale domyślam się że do lamp, ale w tych prądu brak 🤔

Może ktoś z forumowiczów posiada schemat instalacji elektrycznej traktorów SDF  Jeżeli ktoś ma to proszę o kontakt, jakoś się dogadamy. 

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

psniady    0

Przy pedałach masz tylko prąd sterujący. On nie biegnie do lamp, tylko do przekaźnika którym steruje czyli włącza go lub wyłącza. Sprawdź czy masz prąd "główny" na przekaźniku i czy  podaje on ten prąd dalej do lamp przez bezpiecznik.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez gospodarz1997
      Witam. Jakie są przeróbki żeby założyć tura? Słyszałem ze baniak trzeba gdzieś indziej zamocować? I czy lampy trzeba dać na maskę?. Bo mam teraz jak były w oryginale. 
    • Przez sunday
      Witam. Mam takie pytanie może dla niektórych oczywiste, ale ja nie bardzo jestem w temacie i proszę o jakieś informację.
      Mam Case MX 135 i chodzi mi o to czy jest to możliwe że jestem w stanie bez żadnego wysiłku podnieść rękoma tylne ramiona do góry?? Dodam bez podczepionej maszyny żeby nie było nieporozumień i też dodam że podnośnik bez problemu podnosi i opuszcza. Przesiadka z Belarusa tak że dopiero poznaję ten ciągnik.
    • Przez Rabe
      witam mam problem z ustawieniem pomp w ciagniku lamborghini 1506dt silnik h1106 wiec od poczatku 
      silnik uległ zatarciu na 4 tloku został rozebrany szlif wału skrecony ustawione zawory nowa pompa oleju itd ,rozrzad to 2 koła zebate 1 wał korbowy (posiada znak 1 kropka ) 2 koło zebate wałka rozrzadu (znak 2 kropki )ustawienie zabek w zabek oczewiste inaczej sie nie da
      koło zebate walka rozrzadu ma mozliwosc niewielkiej regulacji na srubach lecz zostało załozone tak jak przed rozbiurka 
      dalej jest problem przy okazji remontu dałem do sprawdzenia pompy wtryskowe okazało sie  ze to złom (2 pompy miały 2 rodzaje tłoczków 9 i 10 do tego przyterte jak to mogło chodzic ????) pompy zregenerowane załozone po staremu na stare podkładki i silnik nie pali jeżeli już złapie to pochodzi pół minuty i gasnie przy czym kopci nie wchodzi na obroty
      doczytałem ze  poczaek wtrysku ustawia sie podkladkami regulujac odległosc pomp od wałka rozrzadu tu pytanie jak to zrobic czy ktos ma morze intrukcje do tych ciagnikuw lub l kiedys cos takiego robil prosze o pomoc
      co znalazłem koło pasowe ma 3 znaki pms ( to pewnie gmp) drugi to II 1* trzeci II 4*

0
    • Przez patryk90
      Witam. Pacjent Agrotron 135 mk3 ślizga 2 i 4półbieg. Co jest przyczyną? Od czego zacząć by nie wchodzić w duże koszta naprawy? 
    • Przez TypowyJanusz
      Jakiego dokładnie lakieru RAL użyć do pomalowania srebrnej maski w LAMBORGHINI?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.