Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dawcy narządów

168 odpowiedzi na ten temat

#141 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 19:27

Dawcy narządów no przeciez tlumaczylem, dlaczego tak uwazam. jadac krotko jestem wypoczety, jadac tym samym szybko jestem skupiony na 100% tylko na prowadzeniu auta. same auto pozwala na pokonywanie bezpiecznie zakretow na dobrych nawierzchniach, hamuje lepiej od wiekszosci aut, itd. itp.
jakbym sie ciagnal jednostajnie 80 km/h to uwazam, ze popelnilbym wiecej bledow.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dawcy narządów Dzisiaj, 15:05
  •  

#142 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2009 - 20:22

Dawcy narządów ja bylem prawie w kazdym z państw unii i polacy napewno nie jezdza najgorzej a tym bardziej chamsko bo czolówke w tym to włosi i francuzi przejeli dawno, germanie tez do uprzejmych nie naleza tym bardziej jak widza polaka w nowym niemieckim samochodzie, wedlug mnie to tylko czesi sa opanowani za kolkiem i przestrzegaja przepisów ruchu drogowego,
a co do jazdy nas samych to nie lubie takich frajerów w moim wieku ktorym rodzice kupili samochod w miare dobry badz tez nowy i to bardzo dobrej marki a oni uwazaja sie za panów drog i jak jedziesz 140 lewym pasem on ci dojezdza do tylu i dlugimi mruga zeby mu zjechac (wtedy rozpoczynam hamowanie :P ) co do tego co napisał brzozak to nie wszedzie da sie pojechac w nocy, co do 100% skupienia to tez taka przesada bo musiał bys wsiasc zapiac pas odpalic i jechac i ptzrec do przodu i po lusterkach bo juz właczenie radia napewno rozprasza i moze byc przyczyna wypadku, jesli chodzi o mlodych kierowców to to juz jest chyba jakis sterotyp zapisany w pamieci kierowców, ktos tam cos pisał o ograniczeniach do 70km/h szczerze chciałbym widziec kogos kto to napisał w trasie lublin gdansk, gdyby w polsce siec drog była bardziej rozbudowana to mozna takie cos by było wprowadzic..

#143 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:11

Dawcy narządów

jakbym sie ciagnal jednostajnie 80 km/h to uwazam, ze popelnilbym wiecej bledow.

Coś w tym jest... Do tej pory najwięcej niebezpiecznych sytuacji na drodze uświadczyłem kisząc sie w kolumnie za jakimś malkontentem czy inna elką na początku, jedziemy wolno więc co może sie stać? I zwykle właśnie najwięcej sie dzieje :P Ktoś wyrwie sie z końca a potem wciska w środek, komuś nagle przypomni sie że o tu skręca w lewo, inny zauważając skrzynke z fotoradarem sprawdzi sobie działanie abs, jeszcze inny jadący tuż za malkontentem mimo wielu możliwości wyprzedzenia go zrobi to akurat wtedy jak ja będe już na lewym pasie w połowie jego długości, dżizus... no moge tak wymieniać bez końca :P

#144 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:12

Dawcy narządów @tomasek no ja tak robie nagrywam sobie plytke mp3 zapinam pas i jade.

nie mam nowego auta, warte jest duzo mniej niz 10 k pln, ale jak ktos zamula 140 na lewym pasie, a ma mozliwosc zjechania i tego nie robi, a jeszcze hamuje to jest skonczonym kretynem...

@mirasek dokladnie tak jak mowisz. natomiast moja mama jest wniebowzieta gdy jedzie w kolumnie, nie musi sie zastanawiac z jaka predkoscia itp. no ale...
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#145 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:25

Dawcy narządów przepraszam ale spytam co to za auto za taką kase a dobrze zachowuje się na zakrętach i hamuje lepiej od większości aut? chodziło mi o to że 300km w 3h to musisz często osiągać prędkość najmniej 130km/h żeby nadrobić straty na skrzyżowaniach fotoradarach itd. a przy takiej prędkości każdy błąd może nas kosztować życie... a niestety jesteśmy tylko ludźmi i tylko wybitne jednostki są w stanie skupić się w 100% przez 3 godziny;p

#146 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2009 - 21:38

Dawcy narządów troche sie brzozak nie zrozumielismy bo mi chodzi o taka sytuacje ze koles jest z tylu za mna kilometr a 20 czy 30 metrów przedemna zaczyna mi mrugac, pozatym w polsce jest ograniczenie do 90km/h wiec w czym ktos ma problem? a pozatym jak juz jade te 140 i wyprzedam kilka samochodów osobowych czy ciezarowych to napewno nie bede specjalnie hamował i zjezdzał na prawy pas, i jak dla mnie kretynizmem jest jechanie wiecej niz te 140-150 lewym pasem bo juz miałem kilka takich sytuacji ze bujam sie lewym pasem i to prawie kolo 200 a z prawego mi koles wyskakuje a wtedy wesolo nie jest
czyli jak ktos jedzie z toba to naewt nie rozmawiacie? :P ciekaw jestem rózwniez jak otwierasz szybe/ szyberdach podczas jazdy? :P a o obsludze nawiewów/klimy juz nie wspomne.. a pozatym 300km w 3 godziny nie ralne jest w polsce..

#147 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:45

Dawcy narządów

a niestety jesteśmy tylko ludźmi i tylko wybitne jednostki są w stanie skupić się w 100% przez 3 godziny;p

widzisz damian tak jest na drogach w PL, natomiast jadąc po niemieckiej autostradzie ponad 4 h predkoscia 160-180km/h mozna nie popelnic zadnego błędu...
wjedź na a4 u nas i bujaj tak powodzenia!

#148 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:48

Dawcy narządów stary golf, ale np. poprzez zastosowanie zaciskow hamulcowych z audi S2, wydajniejszej pompy, tarczowych heblow z tylu przy malej masie potrafi dosc sprawnie wytracac predkosc.
w zakrety moge wjezdzac jeszcze szybciej tylko motór nie chce na to pozwolic

na A1 sie calkiem fajnie jezdzi tylko maja nierowna nawierzchnie miejscami, zdarzylo sie nawet zderzakiem przytrzec i podczas obfitych opadow tworza sie kaluze!!! za to powinni trafic do sadu. o nawierzchniach drenazowych na razie mozemy pomarzyc, ale jesli warunki sa dobre to mozna pozapitalac

#149 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:53

Dawcy narządów he @brzozak ironia? czy sam sobie zaprzeczasz? mysle ze jednak to pierwsze :P

#150 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:58

Dawcy narządów ja jezdze 4 razy w miesiacu przez autostrade i bardzo czesto sie zdarza, ze nie musze zdejmowac nogi z gazu przez cale 90 km. fakt ze przejazd jest wg mojego portfela bardzo drogi (17,5 w jedna strone, wiec jakby nie patrzec za przejazd w dwie strony mam litra i plan na weekend, ale zawsze sobie tlumacze tym, ze jak mnie drapna na jedynce to wstawia 400 stowy, wiec sie oplaca), dlatego i ruch nie jest nadmierny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2009 - 22:03

Dawcy narządów ale sprobuj brzozak wprowadzic to w zycie co pisałes na drogach krajowych czy wojewodzkich.. bo te 170km/h to napewno nie pogonisz na nich dłuzej jak 5km

#152 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 22:06

Dawcy narządów jak masz pogonic jak albo samochod ci nie pozwoli albo dogonisz jakiegos wlekącego sie tira ktorego nie da sie wyprzedic albo... taczka w rowie :P

#153 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 22:12

Dawcy narządów

ale sprobuj brzozak wprowadzic to w zycie co pisałes na drogach krajowych czy wojewodzkich.. bo te 170km/h to napewno nie pogonisz na nich dłuzej jak 5km

no nie, ale to jest w tym najfajniejsze :P

#154 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2009 - 22:16

Dawcy narządów ze niby co jest fajne zapitalanie 170km/h i nagle hamowanie do np.80km/h? bo jka tak to ty sie moze na KJS zapisz na dobry poczatek a moze kiedys zobaczymy cie w telewizji, :P

#155 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 22:24

Dawcy narządów no mi sie tam podoba, w garazu buduje sobie powoli bolid ktory ma sluzyc tylko do frajdy.
lubie ten moment w ktorym sie czmychnie 2 razy szybciej od auta ktore jedzie juz dosc szybko, lubie sobie dohamowac przed zakretem, zredukowac w polowie odkrecic kurek itp.

#156 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2009 - 22:33

Dawcy narządów to ze tak powiem masz banie w pozytywnym tego słowa znaczeniu :P a co to ma byc za boilid ? bo sam kiedys mazyłem o takim czyms tylko ze bardziej na kjs a baza mialbyc golf 3 2.8 syncro ale zeby to jakos jezdziło to trzeba by bylo z 40-50tys zeby to jezdziło zeby odnosic w tym jakies sukcesy i dlatego moje marzenia legły w gruzach

#157 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 22:41

Dawcy narządów tego niestety nie moge zdradzic (z reszta nie chce poki sie nie uda nim pojezdzic), bo jakby koledzy tworzacy go ze mna sie dowiedzieli, to mialbym przechlapane :P
syncro to dupny naped :P

#158 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2009 - 22:45

Dawcy narządów ale lepszy od 4motiona

#159 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 22:46

Dawcy narządów tamto to nawet nie powinno sie nazywac napedem na cztery kola :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2009 - 22:51

Dawcy narządów no quattro tez juz jest działajace na tej samej zasadzie co 4motion albo to tylko 4 motion wsadzony do audi i podpisany quattro