Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ktoś i naprawdę wie co mówił, nie wszyscy, a dokładniej to bardzo mała ilość tych co ścigaczami jeżdzą dla ... no naprawdę ostro bez wszelkich ograniczeń to mają linkę na szyi podłączoną do ramy by w razie wypadku nie siedzieć na wózku czy leżeć tylko odrazu ...

Opublikowano

z tą linką jest prawda... ale to tylko robią tacy prawdziwi "napędzacze"...a takich dużo... ja nie których motocyklistów nie rozumiem ... ja jak jeżdżę ostrożnie a raczej się staram ale to nie zawsze wychodzi;p

Opublikowano

z Tą linką to kompletna bzdura... owszem zakładają ale ona zrywa się przy obciązeniu 3kg i ma swoje zastosowanie (wcale nie odcięcia głowy bo już takie opinie słyszałem :) powiem tylko że bardziej ratuje jak zabija) sam jeżdże motorem kawasaki zx 636 i troche na te tematy wiem... też widuje wariatów jadących180 przez miasto ale nie róbcie odrazu wsystkich motocyklistów bo nie każdy ma w głowie siano

Opublikowano

W niedziele wybrałem się na pierwszy wypad moją hondą dominatorem polatałem po śmigałem sobie troszkę i wracając do domu w mieście na skrzyżowaniu jadący puszką gościu widząc mnie i tak wyjechał na skrzyżowanie ,,, totalne wymuszenie """ podjeżdżam do niego na światłach a on bezradnie rozkłada ręce jak by się nic nie stało . A więc i ja bym się stał mimowolnym Dawcą . Tak więc nie można pakować wszystkich motocyklistów w jeden worek , tak jak i wszystkich kierowców samochodów , bo piraci się zdarzają u jednych jak i u drugich . Tylko w przypadkach wypadku motocykliści po prostu nie mają takich szans wyjścia z tego bez poważnych obrażeń . Sam wiem co miałem po zderzeniu z sarną przy 50 km/h

dwa miesiące nogę leczyłem .

Opublikowano

jednego z kolegów w tamtym roku poszedł na tamten świat miesiąc temu koleś przy kasie miał podobno 180km/h uderzył w drzewo zginą na miejscu kilka dni temu jeden gość powiedział że jedzie się przejechać i jakaś ciota mu wymusiła pierwszeństwo i trup na miejscu

Opublikowano

Nie jeżdżę motorem bo nie mam na to uprawnień, nie licząc WSK 175 po polach, ale jak jeździłem samochodem po kraju to nie raz widziałem jak kierowcy samochodów wyjeżdżają na czoło wyprzedzając, bo motor może zjechać na pobocze, widziałem też szaleńców, ale jakoś częściej spotykam normalnie jeżdżących niż wariatów. Jeśli by tak przyrównać ilość szalonych motocyklistów do ilości szalonych kierowców, nie pomijając ogólnej ilości jednych i drugich na drogach, to wynik może być ciekawy, choć jedno co ogranicza to wnioskowanie to to że samochody nie zawsze mogą wyprzedzać jak motocykle i dlatego nie rzuca się to tak w oczy.

Opublikowano

z tą linką to jest różnie... kolega nie zna prawdziwych napędzaczy... niektórzy robią myk z tą linką ale nie jest to tak że każdy jak wyjeżdza zakłada... najczęściej to ci na torach zakładają kiedyś widziałem filmik;/ ja w swoim życiu miałem 3 szlify na moto... i zawsze winny był samochód

Opublikowano

Kiedyś wychodząc ze sklepu zobaczyłem fajny motocykl, podszedłem zacząłem oglądać no i w końcu przyszedł właściciel chwile pogadaliśmy. Stwierdził że trochę się mu spieszy założył "linkę" na szyje następnie kask odpalił i pojechał...

Opublikowano

apropo narzadow. Ja sie nie zgodze zeby mnie kroili po smierci.

 

Bo niby trabia ze potrzebuja jakiegos dawcy, tylko ze jak dawca sie znajdzie to gdzie to idzie????? Do potrzebujacego u nas czy za granice?????

 

Moim zdaniem to jest pranie kasy na czyims nieszczesciu.

Opublikowano
Kiedyś wychodząc ze sklepu zobaczyłem fajny motocykl, podszedłem zacząłem oglądać no i w końcu przyszedł właściciel chwile pogadaliśmy. Stwierdził że trochę się mu spieszy założył "linkę" na szyje następnie kask odpalił i pojechał...

 

NASTĘPNY "linka".... chłopie wierzysz w bajki z linką???wiesz w ogóle do czego to suży? napisz tak na jakimś forum motocyklowym to wylecisz z niego prędzej jak wszedłeś... pozdrawiam

 

Ps. jak bedziesz jeszcze kiedyś widział kolesia zakładającego na szyje linkę to przyjrzyj się do czego jest złapany jej drugi koniec, a bedziesz wiedział do czego służy <_<

Opublikowano

Z tą linką to mnie troche zastanawia i chciałbym wyjaśnienia. Kierując się logiką powiedziałbym, że ta linka ma na celu wyłączenie motocykla w razie upadku, ale dlaczego akurat na szyję? Odnośnie oddawania krwi to nie ma z czego robić afery bo wysiłek to żaden i na pewno po oddaniu nie nalezy sie czuć jak jakiś wielki bohater, tylko trzeba to po prostu robić. Odnośnie narządów to ja osobiście nie mam nic przeciwko po śmierci, ale co chodzi o moich bliskich to są we mnie uczucia które mowią stanowczo nie. I jeszcze odnośnie spacerowiczów którzy bezrozumnie chodzą po drodze zamiast poboczem to jest to zjawisko które uważam za niezwykle niebezpieczne i niezrozumiałe dla mnie. Nie ma problemu kiedy można kogoś wyminąć ale ja często spotykam sie z sytuacją kiedy z wyminieciem jest problem bo z naprzeciwka jedzie samochód a pieszy zwykle nie zejdzie z drogi. Mamy wybór ostre hamowanie jeżeli jest czas, czołówka, rów albo pieszy. Ekstremalna sytuacja ale niestety zdarza sie.

Opublikowano

Ludzie linka ma na celu ratować życie motocyklisty a nie je odbierać

Ta cała linka to włącznik kamizelki bezpieczeństwa (odpowiednik poduszki powietrznej w samochodzie)

zresztą poszukajcie w google

Opublikowano

równie dobrze można zaczepić do kombinezonu tylko to jest bardziej kłopotliwe......... a co do strun to te mity i legendy opowiadają chyba jacyś fani muzyki klasycznej  <_< i ich właśnie chciałem pozdrowić przy okazji

Opublikowano

A tak co do tych narządów, ja w portfelu nosze deklaracje z moim numerem PESEL że po śmierci zgadzam się na pobranie narządów, nie ważne gdzie to idzie, ważne by osoba z moimi narządami żyła. Namówiłam do tego moje dwie koleżanki <_<

Opublikowano

A czasem przez takiego pseudo-motocyklistę zwykle ginie ktoś jeszcze albo ma go na sumieniu do końca życia.

 

A co do narządów...to chyba raczej nie oddałbym.. chyba że najbliższej rodzinie.

Opublikowano
A czasem przez takiego pseudo-motocyklistę zwykle ginie ktoś jeszcze albo ma go na sumieniu do końca życia.

Historia zasłyszana:

Dwóch chłopaków jadących ścigaczem na prędkości po wąskiej drodze brało zakręt przy osi jezdni, wpakowali sie na chłopaka jadącego BMW z naprzeciwka, auto roztrzaskane, goście ze ścigacza zmarli, jeden na miejscu, drugi po przyjeździe karetki - ogólnie nie było co z nich zbierać. Chłopak z BMW mimo że jechał dobrze i w niczym nie zawinił to siedzi w więzieniu... Miał 0,7 promila...

Opublikowano

fakt że motocyklisci bardzo czesto są idiotami zapewne wsród kierowców aut też ich nie brakuje..sam jezdzę motorem staram sie nikomu nie utrudniać i nie narażać innych..dostosowuje prędkośc do warunków. Powiem wam że wielu kierowców bierze motor za skuter czasami bez zastanowienia wyprzedzają widząc że jedziesz z naprzeciwka każdemu się wydaje oj tam zdąze zanim się zbliży..a tu zonk... ostatnoi wyjechał mi koleś c-330 ze zbierającą przed samym nosem szczęscie że drugi pas był wolny..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?
    • Przez Marcin821010
      Witam wszystkich,
      Mam pytanie gdzie w przyczepie Autosan D50 z 1990 r.  znajduje się tabliczka znamionowa i numery ramy
    • Przez Gremorg
      Witam, mam pytanie dotyczące obsługi, a konkretnie do czego służą te 3 przyciski w ładowarce Manitou MT 1740 SLT.
      Nie mam do niej instrukcji obsługi, a podczas pracy ciężko zaobserwować aby coś znacznie się zmieniało.
      Dzięki za pomoc i pozdrawiam !


    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v