marcin80wlkp

Jakiej firmy pompa hydrauliczna do MF 3080

Polecane posty

marcin80wlkp    38

Jakiej firmy pompę hydrauliczną kupić do MF 3080? Jest kilka firm do wyboru, jakieś polskie, turecka i oczywiście Bosch-Rexroth. Wiem, że Boscha byłaby najlepsza, ale jest też i najdroższa.Co w takim razie polecacie, tak aby wytrzymała jakiś czas.Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor01    0

jak chcesz na długo to tylko bosch.A jak na 2-3lata to zwyklądkup jakąś to już obejetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin80wlkp    38

jak chcesz na długo to tylko bosch.A jak na 2-3lata to zwyklądkup jakąś to już obejetne

 

 

Zwykłą czyli lepiej polską czy może tą turecką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Lepiej jakas polska, moze troche dluzej pochodzi od tureckiej.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin80wlkp    38

Robi też polska firma hylmet.Można kupić na allegro za niecałe tysiąc złotych, podobnie jak pompę firmy caproni. Jaką polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Hyba raczej pompa caproni, bo z hylmetu to widzialem tylko pompy do polskich ciagnikow i kombajnow.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin80wlkp    38

Chyba?? Ja pytam osoby które zmieniały takie pompy i to nie koniecznie do serii 3000, ale na przykład do serii 6000 i mogą coś powiedzieć na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Powiem ci tak jak ktos zmienia pompe to na orginalną boscha, tak aby to chodzilo dlugie godziny anie jakies zamienniki tak na aby aby. Takie jest moje zdanie bez urazy.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin80wlkp    38

A czy można zmierzy ciśnienie w pompie, która jest wykręcona, bo mam jedną identyczną od sąsiada i nie wiem w jakim ona jest stanie.Czy są firmy, które potrafią to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ja wymieniałem pompę w serwisie w 3060 i wymienili mi na zamiennik nazwy w tej chwili nie pamiętam musiał bym na fakturze sprawdzić jakiej firmy ale nie mówili że jest zła a koszt boscha jest podwójny nie wiem jak to się kalkuluje czasowo ale narazie na zamiennik nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

ja do mf3095 kupiłem Rexrotha za 1650, wolę dołożyć te 500 zł i mieć spokój.


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyf30    82

Ja założyłem Caproni, nie wiem czy to dobry wybór, na razie chodzi, jak się rozwali to założe Rextrotha. Ktoś pisał na forum że caproni nieźle daje sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
    • Przez JumperTomek
      Witam, jak rozpoznać czy posiadam lewą, bądź prawą? Mtz 82 z 94r.

    • Przez Runder
      Pompa w FM3095 była regenerowana i paliwo nie dostaje się do niej, nawet przy pompowani ręcznym. Pompa była sprawdzana na maszynie i działa w 100% dobrze. Ciagnik wczesniej jezdził na dobrej jakości opale. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj