Skocz do zawartości

Zdjęcie

LKT - Pompa hydrauliczna rozerwało obudowe

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jasho

jasho

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 05 luty 2013 - 19:07

LKT - Pompa hydrauliczna rozerwało obudowe Witam mam taki problem W maszynie leśnej LKT Zakończyła żywot pompa hydrauliczna PZT 32 Hylmet. W sklepie sprzedali nam podobną pompę tylko że ZC40 o której nie mam informacji i Po 2 dniach Pracy rozerwało obudowę pompy między ściankami i teraz Pytanie dlaczego mogła ja rozerwać założyłem od kolegi Pzt 32 i normalnie działa. Zawory bezpieczeństwa wydają się normalnie działać. Z góry dziękuję za Odpowiedzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
LKT - Pompa hydrauliczna rozerwało obudowe Dzisiaj, 19:38
  •  

#2 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 05 luty 2013 - 19:16

LKT - Pompa hydrauliczna rozerwało obudowe nie wytrzymała cisnienia..... a zawory zamukaja pod wiekszym cisnieniem niz dopuszczalne było w pompie , chyba ze sie myle to sory.....

Edytowany przez oaxis3333, 05 luty 2013 - 19:18.

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

#3 Share jasho

jasho

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 05 luty 2013 - 19:18

LKT - Pompa hydrauliczna rozerwało obudowe Tylko Pytanie dlaczego zawór przelewowy mam bez regulacji a na starej pompie chodził bez problemu

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 05 luty 2013 - 19:19

LKT - Pompa hydrauliczna rozerwało obudowe a mocowanie nie było wymuszone ? ładnie przypasowała przy montazu?

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

#5 Share jasho

jasho

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 05 luty 2013 - 19:28

LKT - Pompa hydrauliczna rozerwało obudowe Tak pasowanie Było dobre nie mam żadnych informacji o tej "nowej" pompie po regeneracji więc nie wiem jakie może być na niej max ciśnienie sprzedawca powiedział Ze to to samo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 05 luty 2013 - 19:45

LKT - Pompa hydrauliczna rozerwało obudowe z tymi sprzedawcami to jest tak jak z najmłodszymi doradccami w ODR :) zaprogramowani tylko na jedno aby coś wcisnąc i dowidzenia:)

co do pompy mysle ze poprostu nie wytrzymała ..... LKT ma dosyc duze obroty.....

pozdrawiam !

#7 Share jasho

jasho

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 07 luty 2013 - 14:49

LKT - Pompa hydrauliczna rozerwało obudowe A więc problem rozwiązany ktoś zaślepił regulacje zaworu przelewowego. Mam jeszcze jedno pytanie co się stanie jak wyciągnę środek tego regulatora przepływu http://www.sklep-gre...oducts_id/39029 spróbowałem na chwile i układ mi szybciej działał

Edytowany przez jasho, 07 luty 2013 - 14:53.

#8 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 07 luty 2013 - 16:11

LKT - Pompa hydrauliczna rozerwało obudowe dlatego pompa nie wytzymała , pracowała dobrze lecz uzyskiwał zbyt duze cisnienie bo przepływ miała za słaby :) jeslli masz szybszy układ to nie zaslepiaj:)

pozdrawiam !

#9 Share jasho

jasho

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 07 luty 2013 - 18:09

LKT - Pompa hydrauliczna rozerwało obudowe A nic przez to się nie stanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share jasho

jasho

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 11 luty 2013 - 17:46

LKT - Pompa hydrauliczna rozerwało obudowe Dobrze już wszystko wiem douczyłem się trochę w miedzy czasie dzięki za odpowiedzi.

Dodaj odpowiedź