Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fiatagri

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share radeek

radeek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 10:56

Fiatagri mam Fiatagri f 100 dt i mam taki problem. Strasznie wolno opadają pugi i to zwalnia orkę. Da sie przyspieszyć jakos opadanie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fiatagri Dzisiaj, 23:57
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2013 - 10:27

Fiatagri Jeżeli masz wersje bez EHR to tylko kwestia regulacji linki przełącznika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share arkadian12

arkadian12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 11 luty 2013 - 00:32

Fiatagri Witam
Rozglądam się za ciągnikiem, trafiłem na model F100 i F130, wsumie nie mam dużo pola, gdyż zaledwie 20ha ale pracuje i muszę szybko wykona pracę. Na co ma zwrócić uwagę przy oglądaniu tych ciągników. Te egzemplarze juz oglądałem ten F100 niby ma niecałe 7000 ale pracował w ładowaczu, ma pneumatyke, właściciel go kupił w zeszłym roku od handlarza i teraz sprzedaje, twierdzi, że za słaby dlka niego, wymienił haki tylne bo były wyjechane, węże hydrauliczne powymieniał po maską, oleje, robił uszczelniacze w jednym z przednich kół, nowy akumulator, ciągnik ma EHR i był malowany z tyłu ciągnik, slinik nie był malowany. Drugi ten F130 widać że nic nie było robione już jest 3 lata w polsce, ma ok 8000 opony przednie nowe ty ł tak z 40% bierznika, podnośnik mechaniczny. Na co zwrócić uwagę przy ogledzinach tego ciągnika, słyszałem, że skrzynie w tych ciągnikach są smarowane przesz jakąś pompę co również podaje olej do wspomagania i tego trzeba pilnować aby skrzynia nie poleciała. Mam jeden dylemat z tym ciągnikiem jego gabaryty, ponieważ mam małe podwórko i w pierwszej wersji myślałem o jakimś ciągniku 4T ale wydaje mi si że z 6 powinno być mniej awarii. W tej chwili mam MF255 i trochę się boję iż na podwórku będzię problem z manewrowaniem takim ciągnikiem. Czy jest duża różnica pomiędzy np case 4240, jd6400, MF6150, Renault103-54. Te ciągniki są w dobrej cenie f100 za 40000 a F130 za 50000. Prosze o jakieś podpowiedzi?
Arek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Wojtek1203

Wojtek1203

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 22:22

Fiatagri

mam Fiatagri f 100 dt i mam taki problem. Strasznie wolno opadają pugi i to zwalnia orkę. Da sie przyspieszyć jakos opadanie ?

U mnie w 70-90 DT na tylnym moście przy rozdzielaczu podnośnika jest możliwość regulacji szybkości opadania podnośnika.