Zaloguj się, aby obserwować  
marcin5406

brak ogrzewania

Polecane posty

marcin5406    0

czesc mam problem a mianowicie nie daje cieplego powietrza jak zdjałem przewody od plynu na kabinie iz zapalilem nie lecial plyn dopiero lekko jak dalo sie duzo gazu co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Uzupełnij płyn ;)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

A może po prostu regulacja ogrzewania się popsuła i jest nastawione na zimne uważam że płyn pójdzie dopiero jak silnik będzie miał odpowiednią temperaturę bo wtedy pomaga obieg grawitacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin5406    0

plyn jest uzupelniony ta wskazowka od temperatury mi nie pokazuje wcale a jak przeloze kabelek drugi przy czujniku bo sa dwa jakies to ifdzie na sam koniec

 

plyn jest uzupelniony ta wskazowka od temperatury mi nie pokazuje wcale a jak przeloze kabelek drugi przy czujniku bo sa dwa jakies to ifdzie na sam koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Tylko ciekawe czy płyn na nagrzewnice idzie z za termostatu czy z przed nigdy nie zwracałem na to uwagi jeżeli z za termostatu czyli z bloku to dość szybko powinno grzać jeśli z przed to możliwe że to termostat ale to pewnie kolega sam by poczuł jak padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Nagrzewnica jest zawsze wpięta w mały obieg, czyli nagrzewa się od początku pracy silnika.

Sprawdź naciąg paska pompy wody.

Pompa wody może mieć już słabszą wydajność.

Uszkodzony termostat lub jego brak więc woda płynie od razu przez duży obieg, nagrzewnica jest zapowietrzona, silnik się słabo nagrzewa więc i zimno leci z nagrzewnicy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin5406    0

ale ja niemam nigdzie zagietej wlasnie i niewiem co teraz zrobic a na dodateek nie dziala mi wskaznik temperatury i niewiem czemu bo dojsc niemoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

ale nawet gdy cos robisz nie dziala? czy jak odpalisz i pyrta? bo jezeli chodzi a wskazowka stoi to termostat padl i nie zamyka obiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

ogólnie mówiąc to ja mam tez problem z ogrzewaniem. bardzo słabiutko grzeje. a teraz na dodatek gdy przekręcam stacyjke to wskaźnik od temperatury odrazu idzie na maksa do góry. nawet jak jest ciagnik zgaszony. ciekawe co to jest winne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

ja odpowietrzyłem swojego w taki sposób ze odkreciłem korek od chłodnicy i troche jezdziłem z balotami ze sie zagrzał i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj