Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaka sieczkarnie do kukurydzy uciągnie t-25 władimirec

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pietluch

pietluch

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 21:16

jaka sieczkarnie do kukurydzy uciągnie t-25 władimirec mam 7 byków i postanowiłem zrobić kiszonkę czy t-25 władimirec uciągnie jakąś sieczkarnie do kukurydzy ?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaka sieczkarnie do kukurydzy uciągnie t-25 władimirec Dzisiaj, 15:27
  •  

#2 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 28 grudzień 2012 - 21:36

jaka sieczkarnie do kukurydzy uciągnie t-25 władimirec Z tego co widziałem u nas w okolicy to MF 255 ma ciężko w jednorzędówce. O władku i jednorzędówce to możesz pomarzyć. Nawet sprzęgła 2-stopniowego nie ma. 30km to znacznie za mało.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#3 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 21:47

jaka sieczkarnie do kukurydzy uciągnie t-25 władimirec nie da rady. Mieliśmy kiedyś potingera mex 1 i c-330 nie dawał jej rady na 1 na pełnym gazie schodził z obrotów jak chcieliśmy nim dla krów poprzeczniaki wycinać. Sąsiad próbował robić to samo z sieczkarnią mengele i t-25 i efekt ten sam.

#4 Share wojtekpodkarpacie

wojtekpodkarpacie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 21:51

jaka sieczkarnie do kukurydzy uciągnie t-25 władimirec my jak żeśmy jeszcze nie mieli MTZ-a jeden rok kosiliśmy c330 jednorzędówką kukurydze ale to była męczarnia dla ciągnika i strasznie powoli to szło, mamy sieczkarnię "silosokombajn". Od biedy wykosisz, ale będzie męczenie straszne.
Zapomniałem dodać iż wówczas ta kukurydza nie bardzo się nam udała i może dlatego c330 dało radę wykosić.

Edytowany przez wojtekpodkarpacie, 28 grudzień 2012 - 21:53.

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 28 grudzień 2012 - 22:29

jaka sieczkarnie do kukurydzy uciągnie t-25 władimirec Nie mam mowy mf 255 u nas stekał z jednożedówką!
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#6 Share simson2812

simson2812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 800 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Konstruowanie

Napisany 28 grudzień 2012 - 22:37

jaka sieczkarnie do kukurydzy uciągnie t-25 władimirec koledzy koledzy zależy jaka sieczkarnia mój sąsiad ma silosokombajn i jak zaczepił do 3512 to nie szlo narobić bo ona nie jest przystosowana do traktoru o małej mocy ja w tym roku kupiłem pottingera mex II rotation i ursus 2812 w kukurydzy ponad 3m to na 1 szedł bo na 2 to jak poszło za grubo to aż go przyduszało więc szkoda maszyny i kosiliśmy na 1 i nawet szło a do małych traktorów to jedynie sieczkarnie ,,kemper'' .a i jeszcze dodam że dobrze jechać przyczepą z boku wtedy już nie musi ciągnąć przyczepy ten co robi na sieczkarnie

film jak u mnie szła robota:

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 28 grudzień 2012 - 23:17

jaka sieczkarnie do kukurydzy uciągnie t-25 władimirec Wujek od nas pożyczał mengele 220, trzydziestką dało sie kosić, oczywiście mowa tu tylko i wyłącznie o koszeniu na zielono, kukurydza w granicach 3m wysokości. Sieczkarnie PZ na pewno pociągniesz, bo takową on teraz posiada i jakoś trzydziestka mocno mu nie kwęka, więc powinien dawać sobie rade i Twój rusek;) jeżeli sieczkarnia tylko będzie Ci potrzebna do koszenia na kiszonkę a nie na zielono, to nie pchaj się w jej kupno tylko wynajmij kogoś do skoszenia i po problemie. Masz jeszcze jakieś ciągniki do tego\?

Edytowany przez yahooo777, 28 grudzień 2012 - 23:20.

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP